Jul 03, 2024, 08:51:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Sta za zastitu zglobova?  (Pročitano 13394 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #15 poslato: Novembar 30, 2007, 12:51:20 pre podne »
brate dosta sa otvaranjem praistorijskih tema

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2008, 06:11:57 posle podne »
Imam veliki problem sa zglobom sake na desnoj ruci.Osecam jak bol iskljucivo kada radim biceps (bilo koju vezbu za biceps) i to sve od zgloba (ispod malog prsta) pa duz cele podlaktice skoro do lakta.Pravio sam pauzu dva meseca da vidim da li ce da prestane ali pocelo je opet cim sam ponovo poceo da treniram.Razmisljao sam da pokusam sa gurtnama ili necim drugim pa me zanima vase misljenje...
isti problem sam imao i nisam treninrao 7 meseci zbog toga , davali su mi neke terapije koje su mi malo pomogle , a pomogao mi je i glukozamin a meni je doktor dijagnostikovao da su mi se misci na ruci natopili kvlju ili tako nesto pa to pritiska nerv i da mi je odatle bol
ne zelim da ispadne kao da kenjam mnogo, ali zagrevanje, zagrevanje i zagrevanje !! neizostavan deo svakog treninga, koji vecina ljudi mrzi da odradi, ili i ako radi ne odradi kako treba, znaci nikakva oprema ti nije potrebna ako se pravilno zagrejes pre treninga.
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže muscula

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #17 poslato: Jul 13, 2008, 10:00:23 posle podne »
 Postoji  odlicna tecnost za obnavljanje zglobova i hrskavice. Zove se Aloe Vera Freedom i sadrzi Glukozamin, Aloe Veru, Vitamin C...Prirodno obnavlja vezivna tkiva. Zaista odlicno!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #18 poslato: Jul 14, 2008, 01:24:01 posle podne »
te aloe vera i nevera su po meni sranje...jednostavno se kupi glukozamin i msm i pij
al se nekad dobro jelo

Van mreže meraklija

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #19 poslato: Septembar 11, 2008, 04:21:03 posle podne »
ja san isto ima nekih problema sa bolovima u podlaktici kad bi radija biceps... malo san se raspitiva sta bi to moglo bit, pa san od jednog iskusnog dizaca utega cuja da bi to moglo bit da brzi rast misica ne odgovara tetivama, ili nesto tako.... sad neznan koliko to moze bit tocno....
ali uglavnom, smanjija san kile, smanjija san trening, pa bi nakon par miseci proslo....

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #20 poslato: Septembar 11, 2008, 05:48:23 posle podne »
Evo ja imam problem sa ramenom vishe od godinu dana... popio sam 4 kutije Animal Flex-a.... idem na masaze.... i mogu da kazem da je bol delimichno otklonjen, ali je uvek prisuta, a najmanja greshka i eto opet invalid....

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #21 poslato: Septembar 13, 2008, 08:13:27 posle podne »
jeste pa da posle moram da uzmem neki kreatin....

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #22 poslato: Septembar 13, 2008, 09:33:37 posle podne »
da ne plivas ti dosta? :D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #23 poslato: Septembar 14, 2008, 12:18:51 pre podne »
aj da osvezim twemu...opsle mnooogo iscasenja i operacije...na treningu sam uspeo da iscasim istp to rame...sad se smaram u gipsu minimum 3 week...a mozda i opr....
al se nekad dobro jelo

Van mreže Kejatz

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #24 poslato: Septembar 15, 2008, 03:49:24 pre podne »
Sto se tice famozne povrede tetiva podlaktice imam mozda najbolje resenje, koje sam dobio od jednog ortopeda koji se slogirao kada je skontao da se bavim ovim sportom a da to ne znam. Rekao mi je da uzmem NEelasticni zavoj i dobro pritegnem zglob sake (i druge ruke zbog balansa, cak iako nije povredjena) i verovali ili ne pod punom povredom sam mogao da treniram sve vezbe za biceps sa max naporom i kilazama. Povreda zbog koje sam glupo napustao teretanu isprva na 4 meseca je nestala posle nekih mesec - dva koriscenja zavoja, nisam skoro ni provalio da mi ne trebaju vise jer sam navikao da ih nosim.

Kada sam ih napokon skinuo, zglob mi nije skoro uopste navikao na podrsku zavoja, samo da kazem, ukoliko neki zbog toga brinu. Verujte mi, kao sto sam ja tom doktoru. On mi je rekao, pa jesi li ti video kako Olimpijski dizaci nose one zavoje na rucnim zglobovima, eto tako i ti, videces...

Brate, shashavo, ali...

Van mreže flexi-xco

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #25 poslato: Decembar 01, 2008, 04:26:53 posle podne »
Hm čitam i začuđujem se.povreda tetiva izgkobova? da krema jedna ,pa druga , sve je to trenotno rešenje. Zašto ne bi smo ojačali i taj deo tela, naravno kako?
VEŽBANJEM,jačanjem tetiva i vezivna tkiva. jednostavo rešenje Šejker kombinacija ,to jest REACTIVE IMPAKT
XCO-trainer program rekvizit. pogledajte na  www.lkbussineslog.co.yu , pa ikonica distrib. program. Kontajtirajte za više informacija.
Srdačan pozdrav

Spartak

  • Gost
Odg: Sta za zastitu zglobova?
« Odgovor #26 poslato: Decembar 02, 2008, 10:24:45 pre podne »
Hm čitam i začuđujem se.povreda tetiva izgkobova? da krema jedna ,pa druga , sve je to trenotno rešenje. Zašto ne bi smo ojačali i taj deo tela, naravno kako?
VEŽBANJEM,jačanjem tetiva i vezivna tkiva. jednostavo rešenje Šejker kombinacija ,to jest REACTIVE IMPAKT
XCO-trainer program rekvizit. pogledajte na  www.lkbussineslog.co.yu , pa ikonica distrib. program. Kontajtirajte za više informacija.
Srdačan pozdrav
ako zovnete odmah, dobijete 1 GRATIS!!