Jul 06, 2024, 10:36:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!  (Pročitano 2410 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!
« poslato: Januar 13, 2009, 10:38:18 posle podne »

MIRKO FILIPOVIĆ jučer se u zagrebačkoj klinici za traumatologiju dao u stručne ruke doktora Damira Hudetza, koji mu je napravio kompletnu rekonstrukciju desnog koljena.

Cro Cop je odlučio sanirati ozljedu koja ga muči još od 2004. godine i borbe protiv Alexandera Emelianenka. Otroped Hudetz već se susreo s Mirkovim ozljedama, kada mu je namjestio lijevo koljeno. Nakon pobjede u borbi na Staru godinu, Mirko je odlučio srediti i desno koljeno; sanirao je križne i lateralne ligamente te meniskus desnog koljena.

Operacija je prošla uspješno, a predviđa se da mi se Mirko mogao oporavljati do četiri mjeseca.

Iz bolničke postelje naš je borac poručio da još uvijek ne pomišlja na kraj karijere, već razmišlja samo o sljedećoj borbi, koju bi prema peliminarnim predviđanjima mogli gledati za pola godine.

"U svibnju bi trebao početi s treningom, a već u lipnju planiram novu borbu", kaže Filipović.
Oporavak trebao nastaviti u Termama u dSelcu. 35-godišnji hrvatski majstor slobodne borbe najavio je vjerojatni nastavak karijere u japanskom Dreamu, kao i tri borbe do kraja 2009. godine.


index.hr

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2009, 10:40:55 posle podne »
i jede moj omiljeni cips ... prignless... nigde nema da se kupi jbt :'( sorry za off :)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!
« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2009, 10:50:48 posle podne »
Mirko ima čeličnu volju i predanost i svaka mu čast...nakon onog strasnog nokauta u kavezu več sam zaboravio sam kako se lik zvao kada ga je potepao ja sam se sledio i umro od straha jer mi je njegov položaj tijela izgledao kao da je umro čovjek....od tada mi se čini da nije više u glavi kao što je bio prije,prije je uvijek bio agresivan i išao uvijek prema naprijed ,sada je nekako rezerviraniji,ma normano je da takav strasan nokaut uice na psihu i nije se nimalo lako pposlje toga vratiti i biti psihički kao i prije...

Van mreže Ruby

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 9
Odg: Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2009, 06:10:58 pre podne »
Mirko ima čeličnu volju i predanost i svaka mu čast...nakon onog strasnog nokauta u kavezu več sam zaboravio sam kako se lik zvao kada ga je potepao ja sam se sledio i umro od straha jer mi je njegov položaj tijela izgledao kao da je umro čovjek....od tada mi se čini da nije više u glavi kao što je bio prije,prije je uvijek bio agresivan i išao uvijek prema naprijed ,sada je nekako rezerviraniji,ma normano je da takav strasan nokaut uice na psihu i nije se nimalo lako pposlje toga vratiti i biti psihički kao i prije...

Anderson Silva?

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2009, 09:54:10 pre podne »
me mogu se sjetiti kako se lik zove,uglavnom nije pride federacija nego ako se ne varam ufc ono u kavezu,kada je mirko bio izraziti favorit a ovaj majmun ga nokautirao mirkovim najjačim oružjem high kickom:(((

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Cro Cop iz bolničke postelje poručuje: Ne pomišljam na kraj!
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2009, 10:36:59 pre podne »
Gonzaga
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!