Jul 03, 2024, 06:19:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Grudi-Ledja  (Pročitano 11410 puta)

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Grudi-Ledja
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 24, 2008, 12:50:26 pre podne »
Pa ko je pominjao tovarenje tezine...trening do otkaza znaci odredjena tezina koja ce omoguciti da recimo ako je zacrtan broj ponavljanja 8 na 8. ponavljanju dodje do polu-otkaza tj jedva zavrsenog ponavljanja uz STRIKTNU FORMU...za nekog je to 35kg a za nekog 335...a te price kao prvo lagane ekstenzije?pa cemu to...pa ja cu pre preporuciti mrtvo dizanje sa 2 tega od po 5kg sa svake strane ako je neko stvarno fizicki slab,nego tipicno ''ispred,iza i veslanje...4x10 ponavljanja'' cilj je kada radis neku vezbu da dovedes misic do otkaza da je nemoguce u toj seriji odraditi i jedno vise ponavljanja..tako si siguran da si totalno slomio misic i da posle danima mozes da ga oporavljas uz adekvatnu ishranu i odmor...i ja ne znam kako neko kada odradi seriju do otkaza moze posle da naizmenicno radi vezbe kao sto je Arnold radio...znaci po meni bazican trening bez pretreniravanja misica i organizma sa sto striktnijom formom i pravilnim izborom vezbi za pocetnike ce doneti najbolji rezultat...ako jedan trening izgleda ovako recimo (ne racunam serije zagrevanja) 3 radne serije mrtvog dizanja,zatim veslanje u pretklonu dvorucnim tegom takodje 3serije,i 3 serije zgibova ispred glave,i 3 serije uskih zgibova(ili lat masina ako je nemoguce izvesti zgib)...znaci tu imamo 12 serija i znaci to je osnovni trening koji ce pogoditi ledja,ja ne vidim tu mesta za jos 12 serija grudi za nekog kome je cilj sto brze nabacivanje misicne mase bez rizika da dodje do pretreniranosti....to se ne odnosi za iskusne vezbace...Pozdrav....
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...