Septembar 23, 2024, 06:31:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Ruska armija ušla u Hamburg  (Pročitano 2833 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Ruska armija ušla u Hamburg
« poslato: Jul 09, 2008, 09:54:24 pre podne »
Ruska armija jučer je ušla u Hamburg! Doduše ne prava Crvena armija, već armija ruskih manekenki u vojnim uniformama koje su angažirali ljudi iz tima boksača Aleksandera Povetkina.

Atraktivne ruskinje izvršile su invaziju na press konferenciju Ukrajinca Wladimira Klička, koji ove subote brani svjetski naslov protiv Amerikanca Tonyja Thompsona. "Povetkinova armija" prolaznicima je dijelila besplatnu vodku i majice s natpisom "Klitschko I Want You!".

“Thompson je zaslužio borbu sa mnom, čekao je godinu dana. Povetkin je još mlad, želim mu dati vremena da se pripremi za mene.” - komentirao je Kličko odluku da Thompsonu da priliku prije Povetkina.

28-osmogodišnji Povetkin ima bogatu karijeru u borilačkim sportovima. Prije prelaska u boks bio je vrlo uspješan kickboksač te je u tom sportu osvojio niz odličja (svjetski juniorski prvak 1997., europski profi prvak 2000.)

Nakon prelaska u boks nastavio je s uspjesima. 2002. i 2004. godine osvaja europski amaterski naslov u superteškoj kategoriji, a godinu kasnije osvaja i zlatnu medalju na svjetskom amaterskom prvenstvu u Bangkoku. Nakon zlata na OI u Ateni 2004. godine više nema što osvojiti kao amater i 2005. prelazi u profesionalce. Do danas je nanizao 15 pobjeda (11 nokautom) u isto toliko mečeva.

Sraz između Klička i Povetkina očekuje se krajem godine.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2008, 10:12:18 pre podne »
nadam se da ce klitchko pobijediti

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2008, 11:13:59 pre podne »
Zna li se da li ima nekog prenosa za mec sa Thompsonom...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #3 poslato: Jul 11, 2008, 01:22:58 posle podne »
Wladimir Kličko vs. Tony Thompson

Ukrajinac Wladimir Kličko sutra u "Color Line Areni" u Hamburgu brani svjetske IBF/WBO/IBO naslove protiv izazivača Tonyja Thompsona.

"Odličan je osjećan ponovno boksati u Hamburgu. U ovom gradu sam započeo svoju karijeru, a sada se u njega vraćam kao šampion. Ovo je moj drugi dom i u subotu neću razočarati fanove." - izjavio je Kličko na presici.

I Thompson je uvjeren u pobjedu. "Za mene je odlično vratiti se u u Hamburg, grad u kojem sam ostvario najveću pobjedu karijere, protiv Luana Krasniqija. Ne vraćam se u SAD bez titula."

Kličko je prvi svjetski naslov, onaj po WBO verziji, osvojio 2001. godine nakon pobjede nad Chrisom Byrdom. Titulu je držao do 2003. kada ga je porazio Corrie Sanders. 2006. godine pobjeđuje Chrisa Byrda i vraća se na tron, ovaj put po verzijama IBF i IBO. Iste pojaseve dosad je uspješno obranio četiri puta, a u posljednjoj borbi sa Sultanom Ibragimovim ponovno je osvojio i WBO titulu. U 53 profi meča upisao je 50 pobjeda i 3 poraza.

36-godišnjem Amerikancu Tonyju Thompsonu ovo je prva borba za svjetski naslov. Iza sebe ima 31 pobjedu i 1 poraz.
 
Njemački RTL izravno će prenositi borbu s početkom u 22 sata. (For Mr.Bulldog)

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #4 poslato: Jul 11, 2008, 04:40:05 posle podne »

Njemački RTL izravno će prenositi borbu s početkom u 22 sata. (For Mr.Bulldog)


Hvala...Gledace se...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2008, 05:47:33 posle podne »
Nadam se da ce doci i kod nas.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #6 poslato: Jul 13, 2008, 12:15:37 posle podne »
Vladimir Kličko obranio dvostruku krunu




U HAMBURŠKOJ Color Line Areni, pred 13.000 gledatelja, Kličko je nokautirao američkog izazivača Tonyja Thompsona u 11. rundi meča, klasičnim nokautom i tako obranio naslov profesionalnog boksačkog prvaka po verzijama WBO i IBF.

Početkom meča Thompson je dobrim kombinacijama, pogotovo lijevom rukom, stvarao mnogo problema Ukrajincu, da bi inicijativu u drugoj rundi preuzeo branitelj naslova. Treća runda je prošla u znaku obojice boksača koji su uši u otvoren meč s nizom udaraca iz klinča. Ukrajinac u četvrtoj rundi zadaje nekoliko kvalitetnih aperkata koji su odsjeli na pravom mjestu i već tu se vidjelo kako je Amerikanac uzdrman.

Od pete runde pa nadalje Kličko je imao apsolutnu dominaciju da bi u jedanaestoj rundi pobijedio Amerikanca klasičnim knockoutom.

Ukrajinčeva je to 51. pobjeda u 54. profi meču, dok je Thompson izgubio drugi put u svojoj 33. borbi.

"Tony je bio vrlo neugodan suparnik. Bio je optimalno spreman i tražio je pobjedu. Bilo je izazovno boriti se protiv takvog boksača", izjavio je Kličko pred hamburškom publikom.

Nakon meča novi-stari prvak po WBO i IBF verzijama izjavio je kako posao protiv Thompsona nije bio nimalo lak i kako je Amerikanac sjajan borac.

"Meč je bio daleko teži od onoga što sam ja očekivao. Thompson se sjajno brani. Vidjelo se da je jako želio ovu pobjedu, snažan je. Što se mene tiče, već dugo nisam imao masnicu na oku, pa danas nakon dugo vremena ponovno izgledam kao boksač", rekao je 32-godišnji svjetski prvak.



index.hr

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #7 poslato: Jul 13, 2008, 04:32:01 posle podne »

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Ruska armija ušla u Hamburg
« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2008, 12:16:55 pre podne »
This video isn't  available.
You will just be more stronger, faster and harder than before.