Septembar 27, 2024, 11:31:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!  (Pročitano 8350 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Colosseum sports festival

Od 29. do 31. kolovoza (avgusta) u Puli održat će se humanitarno-sportski spektakl Colosseum sports festival u sklopu kojega će se održati natjecanje Strongman i izbor najjačeg Hrvata, bodybuilding natjecanje Figure international, te po dvije borbe u boksu, ultimate fightu i K-1 koje organizira bivši svjetski boksački prvak Stipe Drviš. Kao počasnog gosta manifestacije, organitzatori najavljuju  dvostrukog svjetskog prvaka i najtrofejnijeg hrvatskog bodybuildera Vedrana Jakšića.

Spektakl je humanitarnog karaktera a sav će prihod biti dodijeljen pulskom Down sindrom centru i Sveučilištu Jurja Dobrile.
 
Osim natjecateljskog, festival sadrži i edukativni program te velesajam sportske opreme i prehrane EXPO. Seminare bodybuildinga i fitnessa održat će prof. Zlatko Saračević i britanski fitness guru Mick Hart

Manifestaciju organizira pulski body building klub Olimpia pod vodstvom bivšeg prvaka Balkana u bodybuildingu Amira Bešića. Program će se održavati u Domu hrvatskih branitelja, na gradskom trgu Portarata i pulskoj Areni.
 
http://www.colosseum-olympia.com/

Izvor: www.profightstore.com

----------------------

Iz onoga sto sam saznao na oficijalnom siteu organizacije na ovoj priredbi ce se pojaviti i ljudi poput: Vedrana Jakšića, Alice Cvetković kao i Monica Brant Peckham!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2008, 09:21:06 pre podne »
Nemoj da zezas, Vladar.... Monica ce se pojaviti? Ok, i bez nje dogadjaj ce biti zaista pravi spektakl, verujem, no ipak je ona jedna od mojih miljenica pa zato nju stavljam u prvi plan :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2008, 09:40:25 pre podne »
Tako su najavili organizatori.... zaista su izgleda spremili pravi spektakl. Vidjecemo, sto se tice Monice, ona je vjerovatno najprepoznatljivija fitness zena svih vremena, tako da je lijepo sto stize i na Balkan...

Mada je meni i Alica top! ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže colos

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #3 poslato: Jul 04, 2008, 03:24:19 pre podne »
Pozdrav svim forumašima, i evo prvo da zahvalim Vladaru što je prenio vijest o našem Festivalu.
Prvo da ispravimo jednu sitnu pogrešku: VEDRAN JAKŠIĆ nije počasni gost, on će se natjecati kao predstavnik Hrvatske, iako ima punih 55 godina izvrsno izgleda i izaći će potpuno spreman!
Monica je potvrdila dolazak, a imati ćemo i natjecatelja iz Srbije ,Crne Gore,Makedonije,Slovenije...
U svakom slučaju svi ste dobrodošli, a naročito se radujemo druženju sa sportskim prijateljima sa cijelog Balkana, cilj nam je da naš sport prikažemo u što ljepšem svjetlu svim gledaocima i dokažemo da su upravo bodybuilderi istinski umjetnici sporta.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #4 poslato: Jul 04, 2008, 04:36:17 pre podne »
Dobrodosao colos!

Drago mi je da se ovakav jedan dogadjaj odvija u nasem okruzenju! Zelim vam uspijeh i da naravno vas sportski festival postane tradicionalan, jer zaista mislim da je nesto sto hvali!

Po svemu sto citam reklo bi se da ce ovaj event biti spektakularan, pa se nadam da ces nam davati update kako se vrijeme dogadjaja bude primicalo!

Pozdrav iz CG,
Vladan
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #5 poslato: Jul 04, 2008, 09:26:39 pre podne »
Colos, dobro nam dosao :)

Pridruzujem se svom drugu Vladaru u zeljama ne samo za sto bolju organizaciju festivala, vec i da dogadjaj postane redovan i opste prepoznatljiv.
Obzirom na imena koja ce se tamo pojaviti i u takmicarskom i u revijalnom delu, ne sumnjam da ce to biti jedan praznik za oci i dusu svih nas koji volimo ovaj sport :)

Van mreže Nella

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 872
    • http://www.nellamehinovic.se
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #6 poslato: Jul 04, 2008, 08:27:31 posle podne »
Wow ovo zaista dobra vijest.

Steta bi  bila da se propusti ovaj event..

Dobro bi bilo da nas updatiras ako bi bilo kakvih promjena da djaba ne odem  :P


LIFE IS NOT MEASURED BY THE NUMBER OF BREATHS WE TAKE,BUT BY THE MOMENTS THAT TAKE OUR BREATH AWAY.

Nella

http://www.myspace.com/nellamehinovic

http://www.nellamehinovic.se/

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #7 poslato: Avgust 06, 2008, 01:18:14 posle podne »
Dva tjedna do Colosseum Sports Festivala u Puli

Od 29. do 31. kolovoza u Puli će se održati humanitarno-sportski spektakl Colosseum sports festival. CSF predstavlja jedan od najvećih sportskih spektakla u ovom dijelu Europe, koji je prema INZG-ovom Vodiču za ljetne manifestacije, odabran kao najatraktivnija ljetna manifestacija u Republici Hrvatskoj. 

U tri dana trajanja CSF će okupiti veliki broj renomiranih domaćih i inozemnih sportaša u nekoliko sportskih kategorija (Boks, K1, MMA,  Strogman,  Body Building,  Fitness i Izbor najjačeg Hrvata).
 
1. dan - EXPO
Sajam prehrane, sportske opreme i prehrambenih suplemenata u Domu hrvatskih branitelja. Očekuje se oko 20-25 izlagača iz cijele Europe.
 
2. dan – Borilačka večer
Druga večer CSF-a održati će se u Amfiteatru i biti će posvećena borilačkim sportovima. Kao promotor festivala, bivši Svjetski prvak u boksu, Stipe Drviš dogovorio je mečeve vrhunskih hrvatskih i inozemnih boraca.
Za sada poznati su MMA parovi:
Davor Jugovac vs Ivica Trušček do 77kg
Dejan Milošević vs Danijel Džebić do 84kg

MMA borbe održati će se pod patronatom Hrvatskog saveza slobodne borbe a cijeli MMA dio večeri nadgledati će i HSSB-ov delegat.
 
3. dan .Strongman, Body Building, Fitnes i Izbor najjačeg Hrvata
Trg Portarata trećeg dana natjecanja biti će u znaku ljepote i izdržljivosti ljudskog tijela. S početkom u 13 sati biti će predstavljeni natjecatelji koji će povlačiti kamione, podizati kombije dok će se navečer u Areni održati finale Strongmana-a i izbor najjačeg Hrvata.
Za sami kraj manifestacije predstaviti će se finalisti u bodybuildingu i Figure International.

    * Cijena ulaznica: od 149,00 kn (vrijedi za obje finalne večeri u Areni)
    * 10 kn od svake ulaznice daruje se u humanitarne svrhe (Down Sindrom centar u Puli)
    * 10 kn od svake ulaznice izdvajase za Sveučilište Jurja Dobrile u Puli 

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže colos

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Colosseum sports festival - Strongman, bodybuilding i ultimate fight u Areni!
« Odgovor #8 poslato: Avgust 11, 2008, 01:27:37 pre podne »
Pozdrav iz Pule, evo pripreme za Festival su u završnoj fazi!
Pored Monice koja će imati i ulogu suvoditeljice uz glumca Marija Mlinarića svoje gostovanje potvrdili su nam i Markus Ruhl i Regine Da Silva.
Ulaznice su u prodaji putem www.ticketpro.hr