Septembar 28, 2024, 05:14:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Chad Nicholls ce spremati Dennisa Wolfa za MR O!  (Pročitano 6563 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Chad Nicholls ce spremati Dennisa Wolfa za MR O!
« Odgovor #15 poslato: Jun 01, 2008, 07:55:19 posle podne »

ostavio posao trenera...Iako sigurno nikada necu biti van bodibildinga, takmicenja, pripremanja...itd...

Problem je u tome sto sam ja "problematican profesionalac" koji se treba izbegavati ukoliko hocete rezultate na takmicenjima.

Prvo sam - suspendovan, zatim sam izgubio dugogodisnji ugovor od Vejdera, i konacno sam izgubio i ugovor sa Flexom kao vlasnik teretane...
Svi koje treniram znaju da je nase "prijateljstvo" za njih opasno - i ja se ne cudim niti protivim odlukama odredjenih vezbaca - da ih neko drugi trenira...

Naravno, cinjenica da sam javno izjavio ono sto sam ubedjen da se dogadja u Aziji - na Azijskim Igrama - je osetljiva tema jer povezuje velike licnosti Federacije sa Azijskim Pretsednikom - Paul Chua...

Sramota je sto se dogadja - i ja sam apsolutno morao da prijavim sta sam video..i to sam uradio po protokolu (licno pozvao Pretsednika Rafaela Santonju) - medjutim ubrzo sam shvatio o cemu je rec...

Paul Chua vec decenijama placa milione Vejderu i sigurno da pokazivanje prstom na Paul Chu-u nije proslo dobro sa Vejderima...

Oni su zahtevali da se ja javno izvinim INACE cu izgubiti: status profesionalca, Vejderov ugovor, ugovor sa teretanom...itd..itd...

Cak su i napisali izvinjenje koje sam trebao samo da potpisem...

U Vejderovoj kancelariji sam im predlozio da ponesu to "izvinjenje" u WC gde i pripada...i gde ce zavrsiti sa pravim potpisom - kao i svaki toalentni papir.

Sa time se zavrsila ta epizoda...i nazalost ugovori su izgubljeni...ali ponos nikako - jer pojedinci znaju sta je u zivotu vaznije....



Slomicu se , saviti se necu

Bravo, puna podrska...


Vreme ce pokazati...ti najbolje znas tvoju situaciju...ali greh je ka ovom sportu da ne nastavis da prenosis dugogodisnje skupljeno znanje na sledece generacije.

Ono sto je Pedja u jednom postu rekao najbolje opisuje tvoju strucnost...glasi nekako - Onoliko koliko je Milos samo zaboravio, mi svi necemo nikada uspeti ni nauciti.

Ubedjen sam da bi knjiga (e) pisana na tvoj nacin o ishrani, treningu i suplementaciji bila izucavana dugo vremena.....DVD je OK, odgledah ga, ali knjiga je knjiga...