Jun 30, 2024, 08:56:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.952 članova - Poslednji član: admindebug
X3MShop banner

Autor Tema: Gost Pozer  (Pročitano 3620 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Gost Pozer
« Odgovor #15 poslato: Maj 22, 2008, 03:38:20 posle podne »
A evo kako se hrani i kako izgleda u formi..    http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,10291.msg146429.html#msg146429
Vladar--a jos manje mi se dopada da takmicari nastupaju ovako van forme pa makar i na gostujucem pozingu...
Upravo tako....

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Gost Pozer
« Odgovor #16 poslato: Maj 22, 2008, 05:21:56 posle podne »
@Vladar

Punooo hvala ;)!

E ovako vec vidim pravo stanje....ufffff, nije lijepo za vidjeti, ali poprilicno sam siguran da drugi takmicari njegovih gabarita izgledaju u off sezoni isto, ako ne i gore, samo sto ih mi ne vidimo. Monstruozne noge :o, torzo je također ogroman, ali donji dio ne moze pratiti...trebao bi po meni uzeti cak i stanku od treniranja nogu da se uskladi, jer ovako nema karijere u bb-u.

Cini mi se da je Cutler imao slican problem, jako velike noge koje su bile razvijenije od ostatka tijela, zapostavio ih je jednu sezonu i tako se doveo u neku simetricnost tijela.

Ali mi je isto nevjerovatno da je amater jos. To mu je cak i pametna odluka, jer tako moze zaraditi vise novca nego kao pro, on u pro cirkusu ne bi mogao sada ostvariti zapazeni rezultat...a i mlad je jos
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Gost Pozer
« Odgovor #17 poslato: Maj 22, 2008, 07:37:06 posle podne »
Ali mi je isto nevjerovatno da je amater jos. To mu je cak i pametna odluka, jer tako moze zaraditi vise novca nego kao pro, on u pro cirkusu ne bi mogao sada ostvariti zapazeni rezultat...a i mlad je jos

To nije njegova odluka, vec mora da osvoji pro kard na nekom od americkih takmicenja koja znaju itekako da budu kompetitivna.

Koliko ja znam americki builder nema ama bas nikavu korist da bude amater.

Mozda neki egipatski i bb iz nekih drugih zemalja gdje imaju korist od toga da ne budu PRO jer ih kuci paze, i dok im donose medalje sa amaterskih takmicenja imaju beneficije kao i sportisti u drugim disciplinama, sto svakako nije slucaj sa americkim builderima.

Vrlo je rijedak slucaj da neki americki amater ima ikakav ugovor, sponzorstvo ili sta vec, kao sto ima Trey - BSN je u njega investirao misleci da uz njegove gabarite, godine moze da bude buduca zvijezda i ne sumnjam da ce ako osvoji pro kart objerucke je i prihvatiti sto recimo nije slucaj sa nekim drugim builderima, iz drugih - ne americkih drzava.

Trey je jedan od rijetkih koji ima ugovor i prima neki novac od BSN, a generalno ostali americki builderi se samofinansiraju, pa je tako od poznatijih Ronnie dugo bio policajac, Branch se godinama spremao za natjecanja imajuci pri tom i po desetak klijenata svakog dana, a neki drugi se finasiraju tako kao sto rade kao vatrogasci, striperi ili sta sve ne...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Gost Pozer
« Odgovor #18 poslato: Maj 22, 2008, 11:02:14 posle podne »
a neki drugi se finasiraju tako kao sto rade kao vatrogasci, striperi ili sta sve ne...

Hehe, imamo Kai Greena koji se financira na slican nacin...to je isto zalosno.

Sve to stoji za Ameriku, ali je i cinjenica da sve manje odlicnih amatera iz Europe itd. ne zeli primiti pro card, jednostavno je neisplativo i vecini nemoguce sav taj novac koji zahtjevaju pripreme pronaci, a Trey za koju godinu sigurno ulijece u pro scenu, mocan sponzor i mocan natjecatelj, samo da popravi odnos trup - noge
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Gost Pozer
« Odgovor #19 poslato: Jun 01, 2008, 10:58:53 pre podne »
Kazu da bi to valjalo da bude ovako...kod Traya..