Jun 30, 2024, 11:44:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Jelena odbranila titulu u Rimu!  (Pročitano 1774 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Jelena odbranila titulu u Rimu!
« poslato: Maj 18, 2008, 05:56:43 posle podne »
Srpska teniserka Jelena Janković pobednica je turnira u Rimu. Ona je u finalu savladala francusku tinejdžerku Alize Korne rezultatom 6:2, 6:2 i tako odbranila titulu koju je u ‘večnom gradu’ osvojila prošle godine. Jankovićevoj je ovo šesti trofej u karijeri, a prvi ove sezone.


BRAVO JELENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Jelena odbranila titulu u Rimu!
« Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2008, 06:05:52 posle podne »
Bravo za Jelenu,tako se to radi :wink:

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Jelena odbranila titulu u Rimu!
« Odgovor #2 poslato: Maj 18, 2008, 06:23:07 posle podne »
Sad' ce im biti lakse da dodju do broja 1....Nema Ananove...Bravo za Jelenu....

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Jelena odbranila titulu u Rimu!
« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2008, 12:45:06 pre podne »
Evo i njenog intervjua nakon odbranjene titule:


Jelena: "Titula dobar znak pred RG"

Srpska teniserka Jelena Janković izjavila je da je prezadovoljna pobedom na turniru u Rimu. Jelena kaže da bi trijumf u glavnom gradu Italije trebalo da bude dobar znak uoči nastupa na drugom Gren slemu turniru sezone u Rolan Garosu. "Pila sam šampanjac, uživam u uspehu i to je sjajan osećaj. Međutim, prava provera me čeka u Parizu. Volela bih da u sličnom raspoloženju krenem i na jednom od najznačajnijih svetskih turnira", rekla je 23-godišnja Srpkinja.

Jankovićeva je u Rimu odbranila titulu i osvojila ukupno šesti WTA trofej u karijeri, ali je istakla da protiv Francuskinje Alize Korne nije pružila sve što može uprkos ubedljivoj pobedi (6:2, 6:2).

Jelena je ocenila da je Korneova "sagorela" u duelu protiv nje, istakavši da je talentovana i da joj tek predstoje velika takmičenja.

"Ona je za mene bila sasvim nepoznat protivnik. Nisam igrala kako umem i nisam znala šta da očekujem, ali je na kraju sve ispalo kako treba. Drago mi je što sam izdržala pritisak i sada uživam u šampanjcu", izjavila je od ponedeljka treća teniserka sveta.

Jankovićeva je dodala da razume 18-godišnju protivnicu, koja je plakala posle meča karijere.

"Znam kako se oseća, jer niko ne voli da gubi, posebno kada dođe do finala. Mnogo puta sam bila u takvoj situaciji, ali neću ništa otkriti ukoliko kažem da se do uspeha dolazi isključivo mukotrpnim radom. I ja sam plakala, ali od sreće. Teško je da kontrolišem sve ovo, ali ću sve učiniti da iz godine u godinu budem sve bolja", zaključila je Jelena.

Izvor
B92

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Jelena odbranila titulu u Rimu!
« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2008, 12:53:28 pre podne »
svaka joj cast!!!

ovakvim izjavama pokazuje da je dobar sportista i dobar covek
al se nekad dobro jelo