Jul 06, 2024, 10:46:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Glycerine  (Pročitano 3895 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Glycerine
« poslato: Maj 15, 2008, 12:00:02 pre podne »
Da li je neko od vas upoznat sa glicerinom i njegovim efektima? Mnogi naucni clanci ga ishvalise, ali nesto ne vidim da ga ljudi koriste, pa evo da pitam da li ima neko ko ovu relativno nepoznatu stvar smatra korisnom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glycerine
« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2008, 01:46:12 posle podne »
stvar je i vise nego korisna pogtvo na CABLOADINGU,ali sama upotreba je i vise nego odvratna tj nakon upotrebe istog mislim da nikome nista slatko nece pdadti na pamet narednih 12 godina..

elem...mnogo luda i dobra stvar..izvlacnje vode ispod koze..osmoza..bla..bla..bla....sada da bas ne ulazimo u sve tajne ovoga ..

sve u svemu....extra stvar na pounjennju..ko zna da manipuluse a celom pricom..u protivnom...BUM...nema te....

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: Glycerine
« Odgovor #2 poslato: Maj 15, 2008, 02:30:14 posle podne »
Možete li malo više objasniti o čemu se ovdje radi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glycerine
« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2008, 11:26:54 pre podne »
Možete li malo više objasniti o čemu se ovdje radi?

a koiko vise/?

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Glycerine
« Odgovor #4 poslato: Maj 16, 2008, 11:54:59 pre podne »
Možete li malo više objasniti o čemu se ovdje radi?

a koiko vise/?
objasni nam u detalje!!!pliz

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: Glycerine
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2008, 04:22:20 posle podne »
Možete li malo više objasniti o čemu se ovdje radi?

a koiko vise/?
ja uopće ne znam o čemu se ovdje radi, nemam pojma.Pa barem da mi pojasnite i ostalima koji ne znaju najosnovnije o ovome.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Glycerine
« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2008, 05:25:03 posle podne »
Npr....
Liquid Muscle is the first glycerol superhydration system to hit the market. This amazing product contains 50ml. Of glycerine and 20 grams of protein in just four tablespoons. In scientific studies, glycerol was shown to improve the body’s ability to absorb and hold onto large amounts of intramuscular water. This translates into incredible pump and noticeable increases in vascularity.

WHY IS LIQUID MUSCLE SO EFFECTIVE?
Liquid Muscle contains glycerol, a revolutionary substance which has been shown to elevate blood plasma volume. Recent studies have shown that consuming glycerol before a workout can boost your ability to retain intramuscular fluid by up to fifty percent.



For Increased Vascularity Pre-Contest: Take approximately five tablespoons of Liquid Muscle with 12 ounces of water 13 hours prior to prejudging. Take another five tablespoons upon waking on contest day with eight ounces of water. Take another four tablespoons between prejudging and the night show with 12 ounces of water.

IS IT SAFE TO "STACK" LIQUID MUSCLE WITH ANY OTHER PRODUCTS?
Liquid Muscle can be added to any supplement regime you choose. Users report a better pump of glycerol than with creatine, but it is safe to consume creatine while using this product.


Ili npr...    http://www.bodybuilding.com/fun/planet39.htm


Ili jedan od primera zasto,kako....
The night before the contest I will mix up 1 cup of red wine and 50 ml of glycerine and sip this before going to bed. This helps to fill out the muscles. Glycerine temporarily draws water inside the muscle cells making them fuller. I will have the wine and glycerine again early Saturday morning. Glycerine is also a mild laxative, so it will help eliminate any bloating
« Poslednja izmena: Maj 22, 2008, 08:03:54 posle podne Polomac »

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Glycerine
« Odgovor #7 poslato: Maj 22, 2008, 05:41:54 posle podne »
@Polomac

Ne kuzim, kako je napisano u ovom clanku, ispada da je glicerin za zajebanciju ??? ono:

"Liquid Muscle can be added to any supplement regime you choose."

Meni se to bas ne cini kao stvar za igru, mogao bi netko krivo shvatiti....vidio sam da takmicari s njim manipuliraju prije takmicenja, i ako dobro pogode doze itd, forma drasticno napreduje. Ali hocu reci da moze biti i jako opasno, pogotovo ako ne znamo s dozama baratati.

Mozda sam samo krivo shvatio clanak, ali bilo bi dobro kad bi vi malo ozbiljniji i iskusniji napisali i posljedice ili mogucu stetu ???
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Glycerine
« Odgovor #8 poslato: Maj 22, 2008, 06:55:49 posle podne »
lJUDI NETREBA VAM GLYCERIN(GLYCEROL) !! TO JE STVAR SAMO ZA TAKMICARE! CITAJTE UCITE OSNOVNE AAS I SVE UZ BB STVARE!!
Kralj ist Back

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Glycerine
« Odgovor #9 poslato: Maj 22, 2008, 08:01:06 posle podne »
@Polomac

Ne kuzim, kako je napisano u ovom clanku, ispada da je glicerin za zajebanciju ??? ono:

"Liquid Muscle can be added to any supplement regime you choose."

Meni se to bas ne cini kao stvar za igru, mogao bi netko krivo shvatiti....vidio sam da takmicari s njim manipuliraju prije takmicenja, i ako dobro pogode doze itd, forma drasticno napreduje. Ali hocu reci da moze biti i jako opasno, pogotovo ako ne znamo s dozama baratati.

Mozda sam samo krivo shvatio clanak, ali bilo bi dobro kad bi vi malo ozbiljniji i iskusniji napisali i posljedice ili mogucu stetu ???
Da to je bilo samo u kontextu te price u sklopu tamo nekog preparata..A inace iz te reklame samo stavka zasta sluzi odprilike,posto je to bilo pitanje,a Pedja je vec naveo..

In scientific studies, glycerol was shown to improve the body’s ability to absorb and hold onto large amounts of intramuscular water. This translates into incredible pump and noticeable increases in vascularity..To npr..pozdrav
Jedno je sigurno takmicari koji pogresno u fazi popune uzmu glicerin sa ostalim sredstvima mogu zjbt formu do katastrofe,to su vec tajne velikih majstora....
« Poslednja izmena: Maj 22, 2008, 09:09:23 posle podne Polomac »

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Glycerine
« Odgovor #10 poslato: Maj 22, 2008, 10:56:10 posle podne »
E pa dobro je, ovako je bolje, jer moze netko procitati pa se ici igrati s time da mu izleti koja zilca vise, a nije bas bezopasno.
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.