Jul 07, 2024, 10:41:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: savet za ishranu  (Pročitano 2860 puta)

Van mreže shirkan

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
savet za ishranu
« poslato: Maj 22, 2008, 08:21:57 posle podne »
ovako, imam 22 g 187 i 114kg dakle mnogo viska. U ter. idem 2 god i konstantno protein i glut, amino fuel i tako..hteo bih da krenem sa nekom ishranom da za nekih 6 meseci skinem bar 20kg, znaci leto cu posveti tome i faxu. Uzeo sam sobni bicikl, zelim samo pomoc oko ishrane da unosim dovoljno uh da ne kriziram..sto se tice treninga planirao sam pre podne i uvece bajs..znaci ako nekog ne mrzi neki plan ishrane da mi isplanira..hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2008, 08:24:43 posle podne »
Posto tebe mrzi da pogledas par tema ispod tvoje...:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11771.0.html

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11676.0.html


ima toga jos,samo malo treba potraziti...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže shirkan

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2008, 08:35:37 posle podne »
pogledao sam ali kazem, mozda gresim kazem nisam strucan, izgleda mi kao previse hrane za dijetu..bio sam kod nutricioniste izmerili su mi bf vodu i kg..dala mi je ishranu dorucak protein uzina supa sa karfiolom, rucak 250gr piletine iz te supe sa jednim parcetom crnog hleba i  vecera protein...znaci samo to jedno parce uh za ceo dan :/
« Poslednja izmena: Maj 22, 2008, 08:40:08 posle podne shirkan »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2008, 08:53:10 posle podne »
Mislim da bi trebalo da imas bar 5 obroka dnevno...Ove linkove sam ti dao da otprilike vidis sta se jede na definiciji, ti sam odredi kolicine koje mislis da ti odgovaraju,a mi smo tu da ti pomognemo :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2008, 08:55:26 posle podne »
A ovo sto ti je nutricionista predlozio se granici sa budalastinom!!!Samo ces izazvati jo-jo efekat,jer ces toliko smanjiti kalorije da ce bilo kakvo vracanje na neku normalnu isghranu dovesti do jos veceg povratka kilograma...Napisi nam kako si se do sad hranio,pa da vidimo kako cemo da ispravimo to...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2008, 01:42:31 pre podne »
A ovo sto ti je nutricionista predlozio se granici sa budalastinom!!!

Apsolutnoooooooooo....Ma, i vise od toga.....

Pitaj tvog nutricionistu koliko ti je predlozio masti u toku 24 sata ???  Nijedna zvanicna knjiga (odakle oni uce) ne dozvoljava ispod 20-15 % od ukupnog unosa. Svaka zvanicna knjiga kaze da ispod toga nije zdravo.

Ne kazem da ja prvi ne idem ispod te granice, a i dosta sportista....ali dobro znam sta radim i pratim rezultat. A STA JE TEBI REKAO NUTRICIONISTA  :o :o :o
"Jedi to sto sam ti napisao...cuti i ne pitaj nista"  :o :o :o

A to sto ti je Sale napisao za JO-JO efekat, pitaj tu strucnu osobu sta ces sa tim da radis ???  Po njenom jelovniku ces definitivno smrsati, a kad jednog dana prestanes da jedes kao vrabac, ugojices se neverovatnom brzinom....

Ja stvarno ne znam da li su i te diplome nutricioniste postale sada toliko popularne, da ih dele po uglovima ulica....ili kad dobiju diplomu daljnja edukacija i pracenje trendova ih ne interesuje  :'( :'( :'(

Van mreže shirkan

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #6 poslato: Maj 26, 2008, 03:25:23 pre podne »
hvala vam sto zelite da mi pomognete...kako je izgleda ishrana? tako kako je nutricionista rekao, stim da ne mogu vise od 3 dana vez uh...i onda 3 danuz taj rucak sa piletinom pojedem 2-3 parceta crnog hleba jer drhtim bez uh. Znaci slusam vas 100 posto..mislim da je vazno sto lezem oko 12-1 i ustajem 10-11..ako i to treba da promenim promenicu..

Van mreže shirkan

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: savet za ishranu
« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2008, 05:12:17 pre podne »
nadam se da nekog nece mrzeti da mi odredi ishranu za 7 dana pa da to vrtim...i koliko kardia za tih sedam dana...tnxxx