Jul 12, 2024, 03:47:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda lakta!  (Pročitano 7602 puta)

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Povreda lakta!
« Odgovor #15 poslato: April 22, 2008, 08:18:26 posle podne »
Zasto da ne izbaci tu vjezbu potpuno ako ga uvjek poslje nje zaboli lakat, ja sam do kraja zivota izbacio vjezbe potisak ispred i iza glave s dvorucnim tegom za ramena zato sto mi se bol u ramenu javlja i kad koristim minimalnu tezinu.
Ali za to postoji brdo drugih vjezbi za ramena koja mogu raditi a da poslje toga boli nema.
Zato ako ti neka vjezba predstavlja problem izbaci je a pogotovo ako nisi takmicar to te nece pomesti ni u cemu
pa uredu je da izbacis na neko vreme ali za stalno,to je totalno glupo...potisak iza i ispred glave su ti osnova za ramena i za nabijanje mase kao sto je za grudi bench...
Shvatam ja to da je military press osnova za ramena kao sto je banch za grudi i cucanj za noge ali ako osjetim bol poslije toga zasto onda da ne izbacim te vjezbe zauvjek a pogledaj moje slike na podforumu slike clanova ( na 5. strani) i vidjeces da mi ramena i nisi tako losa i ako ne radim potisak

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Povreda lakta!
« Odgovor #16 poslato: April 22, 2008, 09:36:37 posle podne »
ja cekam Pedju da prokomentarise ove vase "osnovne" vezbe... Od kad su to neke vezbe toliko bitne da bi ih radili i sa bolovima?
To the LIMIT!

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Povreda lakta!
« Odgovor #17 poslato: April 22, 2008, 11:04:36 posle podne »
Ma jednostavno ako te boli lakat kod bilo koje vjezbe nemoj je radit,ako mozes samo jednu vjezbu radit za triceps radi tu jednu...ako budes radio sa boli mozes samo gore stanje sebi napravit...Ili bilo koja druga vjezba za bilo koju misicnu skupinu ako ti ne pase nemoj radit nego nadi sta tebi odgovara...probaj naci temu negdje mislim da sam davno citao da je nesto Pedja pisao bas o ovome "laktu"...

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Povreda lakta!
« Odgovor #18 poslato: April 23, 2008, 10:31:26 posle podne »
Ja radim potisak sa cela , ne boli me lakat , ali su me boleli zglobovi u pocetku  ... sada vise nista ne ..  tako da sada cepam.. :)