Jul 06, 2024, 05:12:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Vezbe-pravilno izvodjenje  (Pročitano 10976 puta)

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #30 poslato: Mart 17, 2008, 10:26:53 posle podne »
pazi ovako:ja,sam dobio 10 kg za dva meseca.......e sad ....kako???pio sam onaj hyper mass 5000 od biotecha i jeo sam brate ko lud.....6x puta na dan i delovace ludo ako ovo kazem ali jeo sam do otkaza....:)......znaci jedes bukvalno dok ne mozes vise nista ali nista da stavis u usta ......pio sam uzasno puno vode i kasnije sam na sve to ubacio i kreatin i ako ga vec pomenuti gejner sadrzi...ponavljanja su mi se kretala od 6-8 u 2-3 serije za svaku vezbu....pokusaj s ovim i vidi kako ti ide....pozz;)
Jedi Master

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #31 poslato: Mart 17, 2008, 10:40:03 posle podne »
pazi ovako:ja,sam dobio 10 kg za dva meseca.......e sad ....kako???pio sam onaj hyper mass 5000 od biotecha i jeo sam brate ko lud.....6x puta na dan i delovace ludo ako ovo kazem ali jeo sam do otkaza....:)......znaci jedes bukvalno dok ne mozes vise nista ali nista da stavis u usta ......pio sam uzasno puno vode i kasnije sam na sve to ubacio i kreatin i ako ga vec pomenuti gejner sadrzi...ponavljanja su mi se kretala od 6-8 u 2-3 serije za svaku vezbu....pokusaj s ovim i vidi kako ti ide....pozz;)

cartell,
1. biotech gainer uopste nije odigrao nikakvu ulogu u celoj tvojoj prici.
2. jeo si 6x dnevno, pa to ne znaci jesti ko lud, 6x dnevno je neki standard, ja evo druga godina jedem svaki dan po 7-8x dnevno.

tih 10kg koje si ti nabacio su bili mnogo masti i vode, i recimo u vrh glave 1kg ciste misicne mase.
recimo da pocetnici mogu kad krenu tek u teretanu za malo brze vreme da nabace misicnu masu, i recimo da uz ful prehranu lik moze da dobije 2kg ciste misicne mase za ta 2 meseca ako mu se bas bas posreci mada mozda i ovo lupam.

"znaci jedes bukvalno dok ne mozes vise nista ali nista da stavis u usta "
ovo mi je jedna od najomrazenijih fraza ikada, koja se veoma cesto cuje po teretanama. to je jedan od najcescih saveta koji pocetnici dobijaju od "iskusnih". jezivo.
to tovljenje ne vodi apsolutno nicemu. narocito zato sto se vecina ljudi hvata u tom slucaju za UH posto ih stalno ima po kuci, i tako se najedu hleba, rize, kolaca, peciva, bureka i naduju se fino ko zabe.
nego lepo zna se sta gradi misice, pa ako vec neko hoce da se prejeda, izvolte navalite na belo meso, curetinu, teletinu, bezmasnu ribu, belanca....
« Poslednja izmena: Mart 17, 2008, 10:46:42 posle podne Nico »

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #32 poslato: Mart 17, 2008, 11:15:29 posle podne »
prvo,taj ''otakaz'' u ishrani koji sam spomenuo mi JESTE pomogao ma koliko to bolesno izgledalo,to ne znaci da on mora da ga praktikuje ja sam samo dao moj primer.....drugo,BIOTECH mi opet JESTE pomogao jer mi je u mnogome otvrtio apetit i naravno odigrao svoju ulogu u dobijanju mase sto mi tada i jeste bio cilj....i trece,ovaj decko je pitao kako moze da nabaci 10 kg MASE do leta....ako je mislio na 10 kg ciste misicne mase od toga nema nista ,ALI,ako je misio na 10 kg ovako plus naravno teretana to bi mozda i moglo..........................pazi ja sam recimo tada imao 65 kg i posle 2 meseca imao sam 75 ali VERUJ MI  care ja uopste nisam izgledao natovljeno jer sam  trenirao plus sam s vremena na vreme ubacivao i kardio vezbe......a koliko vidim ovde on ima 63 tako da bi njemu u svakom slucaju svaka kila DOBRO DOSLA!
« Poslednja izmena: Mart 17, 2008, 11:17:51 posle podne cartell »
Jedi Master

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #33 poslato: Mart 18, 2008, 01:30:01 posle podne »
a sta ce da radi sa 10kg mase od kojih su 1kg misici? To nece ni na sta da lici... Inace, kreatin unosi vodu u misice i time povecava masu, ta masa se gubi sa prestankom uzimanja kreatina i to opet nije misicna masa. Ponavljanja koja si ti 'konzumirao' svakako nisu pametno resenje za daleke staze, mogu se mozda koristiti za sokiranje misica ili nesto sl o cemu se vec diskutovalo ali svakako da ako mu vec nije plan da ih sokira po nekom 'sistemu' trebao bi da radi 8-12 ponavljanja. Taj trip vece tezine + manja ponavljanja = masa nema veze s mozgom. To tovljenje hranom ne vodi nicemu, za kvalitetnu masu potrebna je kvalitetna ishrana a ne fazon 'jedi jedi'...
To the LIMIT!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #34 poslato: Mart 18, 2008, 07:09:51 posle podne »
a sta ce da radi sa 10kg mase od kojih su 1kg misici? To nece ni na sta da lici... Inace, kreatin unosi vodu u misice i time povecava masu, ta masa se gubi sa prestankom uzimanja kreatina i to opet nije misicna masa. Ponavljanja koja si ti 'konzumirao' svakako nisu pametno resenje za daleke staze, mogu se mozda koristiti za sokiranje misica ili nesto sl o cemu se vec diskutovalo ali svakako da ako mu vec nije plan da ih sokira po nekom 'sistemu' trebao bi da radi 8-12 ponavljanja. Taj trip vece tezine + manja ponavljanja = masa nema veze s mozgom. To tovljenje hranom ne vodi nicemu, za kvalitetnu masu potrebna je kvalitetna ishrana a ne fazon 'jedi jedi'...
lafe.....taj decko ima 63 kile....nek dobije tih 10 kg pa cemo da vidimo da li nece NI NA STA da lici...drugo,ta teorija da se kilaza gubi pri prestanku uzimanja kreatina je ne tacna ukoliko se nastavi sa treniranjem i PREVASHODNO sa jakom ishranom,onda, ponavljanja od 6-8 su sasvim dovoljno za dobijanje mase ja mislim da to i vrapci znaju ali naravno da najvise zavisi od ishrane....i mislim da su ponavljanja od 8-12 isuvise preterana za njega i da bi njih trebalo da se drzi tek posle nekog vremena tj.kada dobije malo masi....
Jedi Master

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #35 poslato: Mart 18, 2008, 07:51:18 posle podne »
Meni rekoshe drugacije...  [glupkol [glupkol
To the LIMIT!

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #36 poslato: Mart 18, 2008, 09:12:11 posle podne »
a sta ce da radi sa 10kg mase od kojih su 1kg misici? To nece ni na sta da lici... Inace, kreatin unosi vodu u misice i time povecava masu, ta masa se gubi sa prestankom uzimanja kreatina i to opet nije misicna masa. Ponavljanja koja si ti 'konzumirao' svakako nisu pametno resenje za daleke staze, mogu se mozda koristiti za sokiranje misica ili nesto sl o cemu se vec diskutovalo ali svakako da ako mu vec nije plan da ih sokira po nekom 'sistemu' trebao bi da radi 8-12 ponavljanja. Taj trip vece tezine + manja ponavljanja = masa nema veze s mozgom. To tovljenje hranom ne vodi nicemu, za kvalitetnu masu potrebna je kvalitetna ishrana a ne fazon 'jedi jedi'...
lafe.....taj decko ima 63 kile....nek dobije tih 10 kg pa cemo da vidimo da li nece NI NA STA da lici...drugo,ta teorija da se kilaza gubi pri prestanku uzimanja kreatina je ne tacna ukoliko se nastavi sa treniranjem i PREVASHODNO sa jakom ishranom,onda, ponavljanja od 6-8 su sasvim dovoljno za dobijanje mase ja mislim da to i vrapci znaju ali naravno da najvise zavisi od ishrane....i mislim da su ponavljanja od 8-12 isuvise preterana za njega i da bi njih trebalo da se drzi tek posle nekog vremena tj.kada dobije malo masi....
Jel ti to za kreatin rekao prodavac suplemenata,i meni je rekao nesto slicno prije neke 2 god. doup ?Sta ce mu 10 kg kad ce sve biti salo ako se bude pridrzavao tvog tovljenja glupostima.Bolje se suzdrzi kad vec nemas nista pametno za reci.

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Vezbe-pravilno izvodjenje
« Odgovor #37 poslato: Mart 19, 2008, 12:18:25 pre podne »
 e ,u pravu si skroz necu nista da pricam vise daj mu ti neki pametan savet,ja sam mu predlozio ovo,znacjuci da je bolesno i extremno..........a on uopste ne mora da ga se pridrzava
« Poslednja izmena: Mart 19, 2008, 12:49:08 pre podne cartell »
Jedi Master