Jul 04, 2024, 07:33:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor raskida ugovor sa M-1!  (Pročitano 2110 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor raskida ugovor sa M-1!
« poslato: Mart 08, 2008, 02:27:27 posle podne »
Apy Echteld, jedan od Emelianenkovih agenata je potvrdio da su M-1 Global i Fedor na putu da u toku iduce nedjelje raskinu ugovor, i time da ucine Fedora ponovo slobodnim agentom.

UFC je cini se raspolozen da ponovo otvori pregovore oko angazovanja Fedora sa njegovim menadzerima. Prethodni pregovori su trajali skoro godinu prije nego li su se zavrsili neuspjesno.
UFC-ijev predsjednik Dana White je nakon toga bio vrlo kritican u svojim komentarima na racun Emelianenkovog tima, tvrdeci pri tom da ni jednom nije imao prilku da se sretne ili da razgovara sa Fedorom. Ipak koliko se cini Dana je itekako zainteresovan da Fedora dovede u UFC...

Da li ste raspolozeni da zapocnete pregovore oko Fedora?
Dana White: Apsolutno, 100-procentno i to u roku odmah. Ljudi misle da je on najbolji, ja se sa tim ne slazem, cak ni izdaleka, ali ukoliko je moguce prikljuciti ga UFC, potrudicu se da to i ostvarim.

Da napomenem, problemi izmedju Randy Couturea i UFC su zapoceli upravo kada americka organizacija nije uspjela da privoli Fedora da potpise za njih, i sada se vec mjesecima bije bitka oko ranijeg dogovora izmedju Randya i UFC-a i obaveza iz njihovog ugovora, proteklih mjeseci situacija je cini se postala jos gora, i pitanje je da li ce se promjeniti ukoliko Fedor pristupi UFC-u.

Naravno Dana ima i na to komentar:
Dopada mi se Randy, zaista mislim da je dobar tip, i koliko god da je bilo problema rado bih dao sve od sebe da ucinim da Fedor potpise za nas i da stavim Randya u oktagon sa njim. Sve bih ucinio prvo zato jer bi to bio sjajan mec, a pod dva jer mislim da bi Randy prebio Fedora!

Couture je za sada odbio da komentarise nova desavanja.
« Poslednja izmena: Mart 08, 2008, 02:29:40 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2008, 02:38:34 posle podne »
Ako dodje do tog meca AKO dodje,bice verovatno najbolji mec u istoriji MMA.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2008, 06:59:06 posle podne »
Dana zna i pricati mnogo velike gluposti... idiot...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2008, 07:36:54 posle podne »
Dana zna i pricati mnogo velike gluposti... idiot...

Sere k'o foka :evil: Volio bi da njega neko stavi u oktagon sa Fedorom :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2008, 09:06:12 posle podne »
prica mu je suplja ko...cuj on ne misli da je fedor naj stvarno ima prozirne marketinske poteze...sto se coutura tice sve naj..ali treba prvo da se vrati u ufc i pobijedi minotaura (ja osobno mislim da ce ga itko u ufcu pobijediti) pa onda gledat borbu s fedorom.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2008, 01:03:51 pre podne »
Jedna zanimljivost za drage forumase:
-Antonio Rodrigo Minotauro Nugeira NIKAD nije izgubio mec(predajom,submissionom,prekidom sudije ili doktora...)znaci uvek je gubio odlukom to znaci,da mu je uvek nestajalo vremena.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2008, 09:26:43 pre podne »
Vrlo je malo i gubio. Fedor, Barnett, Dan Handerson.

Barnett je bio blizu da ga zavrsi kneebaromi u prvom mecu, ipak spasio ga je kraj runde, slicno kao kada ga je Mirko pogodio na kraju njihove prve runde, takodje vidjeli ste kako teske udarce je primio od Tim-a u ovom zadnjem, koliko je bio uzdrman, i pored svega toga, kao i protiv Mirka, trebala mu je sekunda da napravi magiju na parteru i da zavrsi mec.

Kneebarom ga je dobio Ricco Rodriguez, ali u ADCC.

I Riccu i Joshu i Danu se kasnije revansirao za poraze, jedino nije uspio Fedoru i sve mi se cini i da nece.

BTW... Po meni Nogova izdanja u zadnje vrijeme su mnogo blijedja nego ranije - da li su ga "stigle" batine koje je dobio u karijeri ili pak nesto drugo, ne znam, ali ne djeluje ni priblizno ostar koliko je to bio ranije, ali i u takvom izdanju zasluzeno je u vom trenutku UFC prvak.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2008, 10:56:31 pre podne »



Vrlo je malo i gubio. Fedor, Barnett, Dan Handerson.

Barnett je bio blizu da ga zavrsi kneebaromi u prvom mecu, ipak spasio ga je kraj runde, slicno kao kada ga je Mirko pogodio na kraju njihove prve runde, takodje vidjeli ste kako teske udarce je primio od Tim-a u ovom zadnjem, koliko je bio uzdrman, i pored svega toga, kao i protiv Mirka, trebala mu je sekunda da napravi magiju na parteru i da zavrsi mec.

Kneebarom ga je dobio Ricco Rodriguez, ali u ADCC.

I Riccu i Joshu i Danu se kasnije revansirao za poraze, jedino nije uspio Fedoru i sve mi se cini i da nece.

BTW... Po meni Nogova izdanja u zadnje vrijeme su mnogo blijedja nego ranije - da li su ga "stigle" batine koje je dobio u karijeri ili pak nesto drugo, ne znam, ali ne djeluje ni priblizno ostar koliko je to bio ranije, ali i u takvom izdanju zasluzeno je u vom trenutku UFC prvak.


Hvala na infou ;bravi;
Ricco je dobar grapler.Konstanto je na ADCC.Sto je najaci submission turnir.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor raskida ugovor sa M-1!
« Odgovor #8 poslato: Mart 10, 2008, 08:39:40 pre podne »
Vrlo je malo i gubio. Fedor, Barnett, Dan Handerson.

Barnett je bio blizu da ga zavrsi kneebaromi u prvom mecu, ipak spasio ga je kraj runde, slicno kao kada ga je Mirko pogodio na kraju njihove prve runde, takodje vidjeli ste kako teske udarce je primio od Tim-a u ovom zadnjem, koliko je bio uzdrman, i pored svega toga, kao i protiv Mirka, trebala mu je sekunda da napravi magiju na parteru i da zavrsi mec.

Kneebarom ga je dobio Ricco Rodriguez, ali u ADCC.

I Riccu i Joshu i Danu se kasnije revansirao za poraze, jedino nije uspio Fedoru i sve mi se cini i da nece.

BTW... Po meni Nogova izdanja u zadnje vrijeme su mnogo blijedja nego ranije - da li su ga "stigle" batine koje je dobio u karijeri ili pak nesto drugo, ne znam, ali ne djeluje ni priblizno ostar koliko je to bio ranije, ali i u takvom izdanju zasluzeno je u vom trenutku UFC prvak.
negdje sam procitao da noguiera moze samo izgubiti ako istekne vrijeme...lol!a zadnje vrijeme nisu mu izdanja blijedja nego sve je nekako fukosirano na fedora i nog je u drugom planu...ne sijecam se kad je zadnji put borbu zavrsio na triangle choke