Septembar 20, 2024, 10:16:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Definicija svaki savjet bi dobro doso.  (Pročitano 4762 puta)

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« poslato: Maj 13, 2008, 08:42:51 posle podne »
Krenuo sam sa definicijom pa me zanima sto bi ste mi prporucili da promjenim:

 7,00h kava poslije tog 3 tab clena
 7,45h Cardio trning 45 min
 9,00h 150 ovsene + 30gwhey + glut. 10g + 3 bjelanca+3 cjela jaja omega 3 + C-vitamin
11,00h 200g posnog + tunjevina
13,00h 200g pileci prsa + 100 g rize (nekad rizu neuzmam nikako samo pvrce,a nekad do 150 g)+ velika salata
15,00h 150g posni + 5 bjelanaca
16,00h whey 40g + 10 g glut.clen 
16,20h trening
18,00 whey 60g+dex 70g + 20g glut. 150g pileci prsa
20,00h 200g pileca prsa+ povrce+velika salata
22,00h 200g posni+whey 30g + glut 10g

samo da kazem da clen uzimam 2on 2 off u danima kad ga neuzimam koristim ECA po pola tab efedrina prije svakog treninga.
Molim da mi malo pomognete da ovu prehranu dovedem 100 % u red

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2008, 09:04:47 posle podne »
Ujutru bi prije kardia bilo dobro uzeti BCAA.Sto cekas pola sata posle kardia da bi uzeo hranu?Skrati taj period.Ovaj pirinac (rizu) od 13.00 prebacio bih u 15.00  da bi imao UH za trening.Sve u svemu OK je ovo,samo mozda umjesto piletine nekad ubaciti i teletinu,oslic...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2008, 09:24:12 posle podne »
Ok Sale to cu promjeniti,a dali mi je potrebno ubacivat jos cadia u toku dana ili je ujutro dovoljno.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2008, 09:41:10 posle podne »
Zavisi koliki bf imas.Ako je potrebno mozes posle anaerobnog treninga da ubacis neki kardio...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #4 poslato: Maj 14, 2008, 08:43:22 pre podne »
sasacg

Da nije mnogo 3tablete clena odjedanput ujutru? Koliko znam treba se rasporediti u toku celog dana, bolje deluje i nema drhtavice...?
Zar nebi morao da smanji malo dex nakon treninga zbog definicije, mislim da je puno 70gr.

energie
Dobro si organizovao ishranu, samo me buni toliko clena i dexa.
Koliki ti je dnevni unos clena i jel uzimaš ketotifen?
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2008, 06:24:41 posle podne »
Ako uzima 6 tableta,onda je OK 3 ujutru i 3 popodne...Nije puno 70g dexa za PWM,nece narusiti definiciju :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2008, 09:15:22 posle podne »
Ok sale

6 !!! ufff mora da se trese kao da ima parkinsa (nedaj-bože) :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #7 poslato: Maj 15, 2008, 12:17:47 pre podne »
Koliko unosis UH na dan ? I na koju kilazu ? Nesto mi 150g ovsenih deluje puno- ja na definiciji idem max 50 g u dorucku. UH u toku celog dana imas preko 200 g, zar ne (onako od oka bih rekao)...Ne znam kako si organizovao unos...

I ovaj obrok pred spavanje....ako pod 30 g whey-a mislis 30 g proteina (ne praha) onda mi je to puno za WHEY pred spavanje...izabrao bih neki sporiji protein...ili casein i sl. ili iz cvrste hrane...

Ja bih uradio jos nesto...umesto jutarnjeg kardia od 45 min, uradio bih kardio ujutru i uvece po 30-ak min...ne znam da li imas mogucnosti za vecernji kardio...Jednostavno sa tim vecernjim kardiom, ubrzavas metabolizam jos vise, povecavas potrosnju kalorija...to bi ti bilo 3 treninga dnevno...kao profesionalac  :'( :'( :'(  ;)

Svaka pohvala ako uspes da izguras obroke na dva sata...

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #8 poslato: Maj 15, 2008, 08:47:34 pre podne »
Imo sam 105kg saf sam na 100kg.Sto se tice unosa UH uzeo sam semu iz Vladarevog teksta
1 dan 150g
2 dan 100g
3 dan 50g
4 dan 125g
5 dan 200g
Nekako mi se ova kombinacija cini dobra da nebi puno misicne mase izgubio,al opet neznam zato i pitam jer prvi put je da idem na definiciju.
Sto se tice vecernjeg cardia mogo bi ubaciti al tek u 22 sata kad zatvorim fitnes jel kasno tat ili moze sa tim sto nebi smio uzet ni Clen ni ECA tako kasno.
A pred spavane ide mjerica whey-a i 200g posnog

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #9 poslato: Maj 15, 2008, 08:53:55 pre podne »
Bebac
idem sa 5 Clena max na dan vjeruj nisam bas osjetio neke cudne simptome osim da mi se pluca otvore i imam nekako vise izdrzljivosti vise me je bio zabrino efedrin kad sam uzeo cjelu tabletu koliko mi je srce tuklo moro sam sjest dok se nije smirilo za neki pola sata zato sad samo po pola tab i to mi je ok.

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #10 poslato: Maj 15, 2008, 09:26:45 pre podne »
uzeo cjelu tabletu koliko mi je srce tuklo moro sam sjest dok se nije smirilo za neki pola sata

popio si ef i presedeo kick....hahahaha
ja sam se pa treso od clena a ef gutao kao m&n bombone...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #11 poslato: Maj 15, 2008, 09:57:51 pre podne »
Imo sam 105kg saf sam na 100kg.Sto se tice unosa UH uzeo sam semu iz Vladarevog teksta
1 dan 150g
2 dan 100g
3 dan 50g
4 dan 125g
5 dan 200g
Nekako mi se ova kombinacija cini dobra da nebi puno misicne mase izgubio,al opet neznam zato i pitam jer prvi put je da idem na definiciju.
Sto se tice vecernjeg cardia mogo bi ubaciti al tek u 22 sata kad zatvorim fitnes jel kasno tat ili moze sa tim sto nebi smio uzet ni Clen ni ECA tako kasno.
A pred spavane ide mjerica whey-a i 200g posnog

Da, da...moze tako...Sto se tice kardia, ja ga i radim oko 21-22 + trbusnjaci kad im je dan.
Ovo za veceru je OK, bolje je nego celih 30 g proteina...mada bih ja (tako i radim, pa ti pricam moje iskustvo) stavio pola merice wheya, a dodao po kasicicu Bcaa i Glutamina. Uzgred, ne vidim ti ove suplemente u jelovniku....Ne znam da li uzimas neku zastitu za misice  ;)   ili radis na suvo....

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Definicija svaki savjet bi dobro doso.
« Odgovor #12 poslato: Maj 15, 2008, 02:41:18 posle podne »
Nele
Svaka cas kad ih tako gutas ti vjerujem i imas mnogo i vise iskustva sa tim meni je ipak prvi put da sam uztiomo efedrin pa se nisam nado da ce takva reakcija da bude,ipak se meni onakva reakcija nije svidjela mogo sam da cujem svaki otkucaj srca kako lupa koda ce izaci :)

Bulldog
Uzimam glutamin tokom citave godine i creatin labradin samo sam sad kreatin izbacio,a uzeo sam kako mi je sasa reko amino kiseline to tretiram poslije treninga i pred spavanje po 20g glu i 2 kapsule amino.