Jul 04, 2024, 09:41:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala  (Pročitano 3687 puta)

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« poslato: Mart 24, 2008, 03:06:50 pre podne »
Citao sam dosta o animal m-staku,ali mi je bolje da mi neko ko je vec koristio kaze kakva iskustva ima sa tim preparatom i kako je on uzimao i kakve mu je rezultate dao m-stak!Hvala

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2008, 05:15:27 posle podne »
nista posebno,a pijes ga kako ti pise na kutiji....radi on ali nije bas sve kako tu pise,bolje uzmi kreatin ili x-pand ili odvojeno krea-alkalin i beta alanin....
a xpand i m stack

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« Odgovor #2 poslato: Mart 24, 2008, 11:07:15 posle podne »
tu kombinaciju nisam probao,probao sam i jedno i drugo ali odvojeno...m stack onako radi ali nista ono sad da se napucas kako ti mislis,a x-pand je vec po meni jako dobra stvar i jako mi se svidja,daje ti veliku izdrzljivost i pumpu na treningu i kad prestanes da ga pijes ne spusti te odmah kao obican kreatin,drzi te jos nekih mesec,dva i pumpa i izdrzljivost, i horse power ti je dobar samo je po meni x pand bolji zbog ukusa,jer horse power-punc ima katastrofalan ukus,znaci svi koji su uzeli taj ukus niko ga nije popio do kraja...i plus kad ga popijes za 15 minuta pocinje sve da te pecka i svrbi...ceses se kao majmun.toga kod x-pand nema i pinokolada ukus je jako dobar.....e sad zavisi...znam neke koji su probali i x-pand i horse power i kazu kako je sranje i kako ih nista nije uradilo!

... kuku...
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2008, 11:58:43 posle podne »
a x-pand je vec po meni jako dobra stvar i jako mi se svidja,daje ti veliku izdrzljivost i pumpu na treningu i kad prestanes da ga pijes ne spusti te odmah kao obican kreatin,drzi te jos nekih mesec,dva i pumpa i izdrzljivost,

Ovo bas zvuci HARDCORE!
Sutra idem odmah da kupim x-pand! Najvise mi se svidja sto nije obican kreatin i sto drzi pumpu mjesec dva! ;ohoooo; ;ohoooo; ;ohoooo;

Spartak

  • Gost
Odg: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2008, 02:39:37 posle podne »
a odakle znas da je pumpa od xpanda?inace kad ljudi ne uzimaju xpand ne cirkulise im krv...

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2008, 09:21:42 posle podne »
...i drzao ti "pumpu" dva meseca???.... alal vera! 

meni pump traje pola sata i to kad mi se posreci...


cekaj...nisam ukapirao, x-pand pecka a horse svrbi ili obratno... ili horse ta oba a x-pand nista???
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: kako da uzimam Animal M-stak?!Hvala
« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2008, 09:41:37 posle podne »
...sad je stvarno dosta...

pio sam x-pand vec... i nakon sto sam popio celo pakovanje otiso sam u radnju i kupio dobri stari monohidrat ...pa dodas malo gluta pa malo whey-a pa malo dexa... iha!

X-pand jeste dobar preparat ali osim sto uzrokuje stvarno dobar pump (za vreme treninga). ne postoji ni jedan drugi argument u korist tog preparata u odnasu na obican kreatin koji ce da me natera da opet bacim 50evra na njega... i ne samo njega vec i sve druge expand, explode, horse i jackass powerse...

na kraju, tema je o m-stacku kolko se secam tako da bi bilo dobro da se manemo peckanja i svraba ;)
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti