Extreme Forum

Ostali sportovi => Borilački Sportovi => Temu započeo: Vladar Novembar 27, 2008, 02:11:26 posle podne

Naslov: Nataša obara s nogu!
Poruka od: Vladar Novembar 27, 2008, 02:11:26 posle podne
OBARA S NOGU

Prvakinja koja se voli skidati

Vlasnica WBA i WBC pojasa u supersrednjoj kategoriji, koja uživa pozirati gola, sprema se za uzvratni meč protiv Kenijke Achieng. Usput sluša verbalne 'ubode' buduće suparnice.

Stvari se opasno zahuktavaju uoči boksačkog spektakla u Magdeburgu. U petak će u jednom kutu ringa sjediti dvostruka svjetska prvakinja u supersrednjoj kategoriji Nataša Ragosina, a oba pojasa koja su u vlasništvu Ruskinje pokušat će uzeti izazivačica iz Kenije – Conjestina Achieng.

Kao što je to i običaj prije boksačkih mečeva, sve je više trash-talka. U verbalnim prijetnjama prednjači 31-godišnja kenijska boksačica, koja se svim silama trudi isprovocirati godinu dana stariju WBA i WBC prvakinju.

- Znam sve o Nataši. Imat će puno problema s njom. Može je biti sram što sebe zove pobjednicom meča u Cuxhavenu - izjavila je Achieng govoreći o prethodnoj borbi ovih dviju boksačica u njemačkom gradu na obali Sjevernog mora.

Ragosina, koja voli pokazati svoje tijelo i često pozira gola brojnim erotskim časopisima, tada je pobijedila na bodove, ali je suparnici iz Afrike odmah ponudila revanš i novu priliku da se domogne svjetske titule po WBA i WBC verziji.

- Cijelo je vrijeme mlatarala po zraku i sada tvrdi da je pobjednica. Ona je ta koja je u problemima. Jednom sam je već pobijedila, napravit ću to i drugi, pa ako treba i treći - odgovorila je Ragosina svojoj mlađoj suparnici uoči borbe koja je na rasporedu u petak navečer.

Izvor: www.net.hr
Naslov: Odg: Nataša obara s nogu!
Poruka od: Vladar Novembar 27, 2008, 02:12:11 posle podne
Pazite KO!


http://www.youtube.com/watch?v=8ypCOn-KcXE&eurl=http://www.net.hr/sport/naked/page/2008/11/25/0587006.html
Naslov: Odg: Nataša obara s nogu!
Poruka od: ATJ LUCKO™ Novembar 27, 2008, 02:28:02 posle podne
i zato volim boks!!! 8) :P
Naslov: Odg: Nataša obara s nogu!
Poruka od: Radomir Decembar 05, 2008, 11:16:00 posle podne
Kako bih ja rado u ring sa njom  ;)