Septembar 20, 2024, 12:13:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Shock Therapy  (Pročitano 13896 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #15 poslato: Decembar 25, 2007, 01:22:34 posle podne »
Gainer+malo whey+mnooogo dextroze!!!
Amino kiseline su odlican suplement ali su prilino skupe-neisplative,jer da bi uneo npr. 50g proteina u kao PWM treba ti bar 25 tih tableta od Prolaba,a sve to imas u 2 merice wheya-mnogo jetinije
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže detritus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #16 poslato: Decembar 25, 2007, 01:49:47 posle podne »
ok, a sta znaci puno dextroze, ja sam ranije pio oko 2 supene na 2dl vode jednom dnevno pre treninga uglavnom sa glutaminom, mada nigde bas i nisam nasao kako i sta pa sam to onako, sipao po ukusu ( na dekstrozu mislim ne na glutamin )  :icon_biggrin:
Koliko bi trebalo da uzimam merica wheya na moju tezinu? Posto je sad vec izvesno da cu i to da probam.

Spartak

  • Gost
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #17 poslato: Decembar 25, 2007, 02:54:34 posle podne »
pazi,ovo je po hiljaditi put ponovljeno,gainer je prepakovani whey+dex,samo sto je u neke kvalitetnije gainere umjesto dexa stavljen maltodextrin tj polimer glukoze(dextrose) koji je manje sladak.Inace gaineri obicno na 100g praska imaju 30g-40g proteina (oni bolji).Znaci jefitinije ti je whey 2.2kg+4kg dexa

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #18 poslato: Decembar 25, 2007, 04:42:23 posle podne »
ok, a sta znaci puno dextroze, ja sam ranije pio oko 2 supene na 2dl vode jednom dnevno pre treninga uglavnom sa glutaminom, mada nigde bas i nisam nasao kako i sta pa sam to onako, sipao po ukusu ( na dekstrozu mislim ne na glutamin )  :icon_biggrin:
Koliko bi trebalo da uzimam merica wheya na moju tezinu? Posto je sad vec izvesno da cu i to da probam.

Spartak ti je vec nesto objasnio gore,ali da dodam-uzmi 2 merice wheya posle treninga sa 50-60g dexa,dodaj u to i taj glutamin 15g i creatin 10-15g,sve to razmutis u vodi...Nemoj dex da pijes pre treninga!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže detritus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #19 poslato: Februar 10, 2008, 05:59:09 posle podne »
Evo, kao sto sam i obecao, da izvestim kako ide treniranje sa koriscenjem Shock therapy posle gotovo dva meseca,
Sasicg i Spartaku, moram da zahvalim za onaj savet dex+whey....RADI :)

Pa, evo ovako.
Shocku treba dosta vremena da pocne da deluje, nekih 2-3 nedelje otprilike za neke vidljivije rezultate, u odnosu na kreatin sa kojim sa ga "poredio" ranije.  Ono sto sam primetio kod njega, posto paraleleno sa teretanom imam i anaerobne treninge, jesto to da se prilikom trcanja mnogo i opet velikim slovima MNOGO manje umaram nego ranije, znaci tu promenu ne mogu ni da opisem koliko je izrazena. Tezine u teretani su se povecale za nekih 10ak posto u odnosu na ranije i koriscenjem wheya i dexa i glutamina u kombinaciji sa shockom sam dobio oko 2 do 2.5 kg za dva meseca. Sto bi se reklo, pred ogledalom se vidi napredak i ono sto me posebno raduje nisam dobio balone od misica kakve sam ranije imao dok sam koristio kreatin nego se prosto receno povecao obim a definicija ostala ista. U teretani shock deluje tako sto sam puno odmorniji dok vezbam, ne daje onu vrstu snage kao kreatin, vec pravi efekat kao da svaki trening radim na "svezinu" sto mi mnogo vise prija. Medjutim posle treninga, osecam mnogo vise umor nego ranije, sto je u principu i logicno. Sve u svemu zaista interesantan preparat.
Ishrana mi je nepromenjena u odnosu na ranije, trening takodje, osim prilagodjavanja istog novim tezinama
Suplementi koje trenutno koristim su:

Shock therapy,
Glutamin
Whey
Amino kiseline
Dekstroza

Eh, da, posto sam u prvom postu pominjao onaj cudni efekat nervoze  koji nastaje oko 45 min nakon uzimanja shocka, otkrio sam da ga je nabolje piti u onih 15 minuta ili cak pred sam trening, tada su mi efekti na treningu bili najveci, a tog cudnog " osecaja" nervoze nije bilo uopste.

Sve ovo je naravno moje subjektivno misljenje i ovo sve "radi" ovako na meni, sto ne mora da znaci da ce tako i na nekom drugom naravno, pa molim da se tako i shvati, samo sam hteo da izvestim o nekom svom napretku jer sada imam za mene ranije nedostiznih 77-78kg  ;ohoooo;

Kad sam vec ovde da ne otvaram neku novu temu ili trazim vec, jel moze neko da mi da savet, kojom je vezbom "najlakse" nabaciti masu na noge. Ja radim jedino duboki cucanj i on mi daje ok rezultate ali ide nenormalno sporo. U nedoumici koliko noge treba vezbati nedeljno, 2 puta, koliko meni otprilike zapadne po programu ili vise. Malo sam testirao na sebi, neki program gde ja posle svakog treninga ( kada mi noge nisu partija predvidjena za taj dan ) uradim 3 serije, jednu sa 60% i dve sa 80% od maksimuma tezine koja mi je redovnim treningom predvidjena za tu partiju misica i to mi radi posao ali mislim da to nije resenje. Pa sad ovi iskusniji bi mogli koji savet da podele.

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #20 poslato: Februar 10, 2008, 06:56:41 posle podne »
ouuu yeah

Van mreže detritus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #21 poslato: Februar 12, 2008, 03:59:24 pre podne »
?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #22 poslato: Februar 12, 2008, 05:00:36 pre podne »
Citat
Shocku treba dosta vremena da pocne da deluje, nekih 2-3 nedelje otprilike za neke vidljivije rezultate, u odnosu na kreatin sa kojim sa ga "poredio" ranije.

 'goodboy'

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #23 poslato: Februar 16, 2008, 05:38:32 posle podne »
sok je dobar preparat

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Shock Therapy
« Odgovor #24 poslato: Februar 24, 2008, 03:30:11 posle podne »
Imam iskustva sa tim preparatom,pise da treba da se pije 30 min pre treninga(posto je preparat jako slican xpandu(razlike su min)(koji se pije i pre i posle treninga))pio sam ga ondi pre i posle.Znaci klasika sto se tice te vrste preparata,napumpanost,itd.Sa ST bio sam zadovoljan.Ali ukus....kad popijem dodje mi da se  vilonet002