Septembar 21, 2024, 11:29:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kup Srbije 2008  (Pročitano 87270 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #195 poslato: April 20, 2008, 06:53:40 posle podne »
Jel ovo Pedja Petrovic???? ;D ;D ;D
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #196 poslato: April 20, 2008, 06:55:53 posle podne »
hehhehehe.zvao me je tada nelle..

bravo nelle...cast mi je sto si ovo uradio..

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #197 poslato: April 20, 2008, 07:00:41 posle podne »
ja samo ucim od najboljih....

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #198 poslato: April 20, 2008, 07:11:16 posle podne »
Nelle,mogao si da budeš spremniji,kao da ti je falilo još par nedelja...

nije meni falilo jos par nedelja....falilo mi je jos jedno 200e ali sta sad...hahaha
trudim se koliko toliko da se popravim za subotu.....

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #199 poslato: April 20, 2008, 07:27:08 posle podne »
Posto nisi upucen evo ja cu da ti pojasnim.Par pesama nije bilo zbog toga sto su pojedini takmicari doneli muziku na mp3 ,a svi su bili obavesteni da muzika bude na cd formatu,dalje, kasnjenje za seminar je bilo svesno jer je bilo prijavljeno 180 ljudi koji su uplatili,naknadno im je vracen novac,a doslo je 120 ljudi pa je organizator morao da ceka tih 60 ljudi,a razlog je maraton koji je blokirao maltene sve ulice.Sto se samog takmicenja tice i tu je takodje moralo da se kasni jer su najavili iz mup-a Srbije da ce kompletan saobracaj biti pusten od 19h,i nije realno da takicenje pocne na vreme jer su takodje sve karte prodate,a u 17:30h je bilo oko 500 ljudi u Domu Sindikata.I jos jednom da pojasnim posto nisi upucen vaucer za seminar je kostao 3000din,a karta za takmicenje 500din pa nije realno da onaj ko plati 500din sedi u drugom redu,a onaj sto je platio 3000 din sedi u zadnjem?Pozdrav!

Uz sve duzno postovanje, Snezana, ne znam ko si ali daleko od toga da nisam upucen, čak šta više neznam odakle ti/Vam uopšte takva ideja, a ovim sto si napisala samo si potvrdila sve sto sam ja rekao! Ako hoces i po stavkama...

1. U 21 veku nemati opremu za pustanje mp3 fajlova je daleko od sramotnog (to je organizacija? - mislite o tome). Takodje nisu svi bodibilderi kompjuterski magovi pa da znaju da je audio format CDA a ne MP3!

2. Maraton, blokirane ulice i bb takmičenje u istom dani u na istoj lokaciji?! Jel to nije neorganizacija?!

3. U 17.30 gomila ljudi je bila zbijena u holu doma sindikata a ne u samoj sali cisto da nedodje do zabune da pricam napamet ukoliko neko nije prisustvovao!

4. Ovo ko je koliko platio i gde je sedeo necu ni da komentarisem, jel meni prvom je bilo zauzeto mesto kada sam usao u salu pa sam morao da se snalazim i svi koji su bili samnom (sreca pa smo se snasli  ;D)

Mislim, da nezalazim dublje u ovu tematiku, niti sam to hteo, bitno je napomenuti da propusta nekih ima da bi se malo vise paznje tome posvetilo na sledecem takmicenju, a ne da bih prozivao bilo koga!
Meni je licno takmicenje bilo odlicno, super sam se proveo, jeste da me malo ledja bole od sedenja al bice bolje  ;)

Sve najbolje!

Ksenija - ma najjace ste kazem ja. Nadam se da cu imati priliku jednog dana i tebe da gledam na bini kod nas xD

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #200 poslato: April 20, 2008, 07:40:44 posle podne »
Nego da mi odradimo Ronija .....
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #201 poslato: April 20, 2008, 07:42:55 posle podne »
jer zna neko koja je mozda ono pesma uz koju je pozirao roni?
celu noc mi se vrtela po glavi...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #202 poslato: April 20, 2008, 07:43:07 posle podne »
 :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #203 poslato: April 20, 2008, 07:43:55 posle podne »
U MR.Big extra fotke. Zbog ovakvih stvari mi dodje da se zrtvujem i nosim aparat od 2 kile umesto kompakta  ;)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #204 poslato: April 20, 2008, 07:44:21 posle podne »
 :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #205 poslato: April 20, 2008, 07:45:32 posle podne »
 :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #206 poslato: April 20, 2008, 07:48:18 posle podne »
Jbt. koliko bolje izgleda na fotkama...da nisam bio mislio bi da sam nešto propustio...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #207 poslato: April 20, 2008, 07:52:13 posle podne »
.....Čujem i da je Peđa Milošević mislio da je trebalo da pobedi Slavišu........

Lose slusas ....  ;)


Btw  Moram da kazem na kraju da sam iskreno razocaran cinjenicom da je na Prvenstvu Srbije jedini srbin koji je odneo pehar Sinisa (pricam za bb naravno)
Nisam nacionalista, nemam nista protiv takmicara koji su nam dosli u goste, i ovakvih medjunarodnih ili kako vec 'otvorenih" takmicenja treba da bude jos ali neka se zovu drugacije a ne "Prvenstvo Srbije".
Zar nije malo glupo da se kaze prvak Srbije za 2008 je takmicar iz Hrvatske, Bosne... (ili ja mozda ne kapiram jbg   :-\ )
Ali dobro posto znam slabu poluranost ovog sporta kod nas i da nase takmicare mozemo da nabrojimo na prste izuzev Body classica  :) onda mi je jasno da su nam trebali takmicari iz susednih zemalja na otvorenom prvenstvu Srbije...

Pozdrav Srbijo ma gde da si ....  ???

Umalo da zaboravim Cestitke svim takmicarima na postignutim rezultatima i na trudu koji su ulozili oko priprema.
Sve u svemu ceo dogadjaj bio je jedno lepo osvezenje za sve, pogotovu sto smo na kraju videli kralja - cika Ronija sa sajkacom na glavi.  :P

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #208 poslato: April 20, 2008, 07:56:11 posle podne »
....jeste da me malo ledja bole od sedenja al bice bolje  ....

Sta bi radio da si stajao celo vreme  ;)

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #209 poslato: April 20, 2008, 08:04:07 posle podne »
Sta bi radio da si stajao celo vreme  ;)

I to sto kazes stari, evo cutim, cutim.