Septembar 22, 2024, 01:02:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kup Srbije 2008  (Pročitano 87285 puta)

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #120 poslato: April 20, 2008, 01:14:13 pre podne »
Moram i sudije da pohvalim!!Svaka odluka im je bila na mestu..

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #121 poslato: April 20, 2008, 01:16:34 pre podne »
terzo ?
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #122 poslato: April 20, 2008, 01:28:33 pre podne »

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #123 poslato: April 20, 2008, 01:34:43 pre podne »
najjaci dozivljaj kad je roni setao publikom i na kraju kad su mu stavili sajkacu na glavu!!!!! jbt video sam ronija kolemana sa sajkacom hahah ludilo :D
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #124 poslato: April 20, 2008, 01:37:16 pre podne »
Terzo 1 , yeaaaaah , jedva cekam da ga vidim , da mi prenese malo utisaka , vidim po komentarima da je bilo predobro ...

Svaka cast momcima sa foruma na informacijama , i ovima sto su se takmicili svaka cast , puno takmicarske srece drugi put , da nam nelle pobjedi  ;D
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #125 poslato: April 20, 2008, 02:08:06 pre podne »
znaciiii... ovo je bio dogadjaj za pamcenje

ajte laku noc
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže testosteron rules

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #126 poslato: April 20, 2008, 02:14:08 pre podne »
Davajte slike!!!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #127 poslato: April 20, 2008, 03:28:51 pre podne »
Evo slike... ;D ;D ;D
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #128 poslato: April 20, 2008, 04:51:03 pre podne »
dos'a i ja kuci.....
svaka benzinska pumpa i jos par picerija u bg su bile moje!!!hahahaha.
za one koji ne znaju nisam imao svoju kat i zasluzeno sam 3 (1 mesto 30kg tezi od mene,2 mesto 10kg+(vranjanac stefan sa foruma naseg))
bilo je dosta kvalitetnih takmicara,-80kg jebeno dobra kategorija.....

toliko od mene....
ps nije mi prvo takmicenje vec 7 i na svim sam postizao dobre uspehe....

ps again....
ovaj lik na slici iznad je bog,decko me je prvo zamolio da mu utapkam boju na ledja,ja rekao ok,a kada sam ga pitao gde ti je boja on me pita da li mogu ja da mu dam.,..hahahahaha
na kraju je premazao celo telo sa nekim ostatkom boje tj sa nesto malo boje koja je nekom ostala....
« Poslednja izmena: April 20, 2008, 09:20:33 posle podne Polomac »

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #129 poslato: April 20, 2008, 05:10:54 pre podne »
ovo je jedina slika koju sam ja slikao,i zaboravio sam da sam poneo aparat.....

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #130 poslato: April 20, 2008, 06:17:45 pre podne »
..... Od jojevte sa foruma sam čuo da je Terza ipak u kategoriji do 80kg (on i njegove vage, večito netačne :() i da ih RAZBIJA !!! Kaže da je neverovatan, trenutno je na bini i čućemo se posle...


kao i to da je imao 82 kg na merenju...

Inace extra forma za jednog poluteskasa.

Spartak

  • Gost
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #131 poslato: April 20, 2008, 07:33:48 pre podne »
Bravo Nelle, ti si svoje odradio, momak iz vranja je takodje bio dobar.Sva cast Terzu, ocekivala se pobjeda.Marko je konacno uspio da dobije pristojnu separaciju na nogama, svaka cast!Bravo i za Furica i Hansa

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #132 poslato: April 20, 2008, 08:25:12 pre podne »
Evo i od mene svima cetitke za osvojene medalje i jos puno istih u buducnosti!!! 8) 8) 8) ;D
PozZ svima!!!

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #133 poslato: April 20, 2008, 08:48:15 pre podne »
..... Od jojevte sa foruma sam čuo da je Terza ipak u kategoriji do 80kg (on i njegove vage, večito netačne :() i da ih RAZBIJA !!! Kaže da je neverovatan, trenutno je na bini i čućemo se posle...


kao i to da je imao 82 kg na merenju...

Inace extra forma za jednog poluteskasa.

Neznam brate čuo sam se sa njim posle proglašenja i rekao mi je "imao sam 80kg i rekli mi biraj gde ćeš -80 ili +80kg. Nisam bio sad sa njim ali u Slavonskom brodu jesam kad je rekao trebalo bi da imam 84kg a ja pored njega na merenju 77,6kg.
Danas ću se videti sa njim.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #134 poslato: April 20, 2008, 08:59:05 pre podne »
evi i cika pekija....

sta reci...a da ne bude visak...zurim na trening..LEG DAY..krv do kolena ce da tece..ipak je u subotu BRANJENJE OVERALL TITULE BALKASKOG SAMPIONA a s obzirom da su truci najvali doalzak nakon 5 godina diskvalifikacije sa ovog takmicenja...OJHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..biti ce veslo po svim kategorijima.

ali redom...

juniori..kao sto nele rece..nema tu sta..spjanje kategorija je odnelo svoj danak...

zec..EXTRA DOBAR..VELIKI POTENCIJAL..
momak kojin je bio drugi..takojer extra potenicjal,i naravno nelle...

vrlo jednsotavno..veoma mi je drago da vidim da ovaj sprot ima buducnost..

sinisa privulovic..bez konkurecija..nema sta ni da se pise...

katg do 80.....mnogo kontaverze....

desilo se ono upravo sto se desilo i meni u sudaru sa igorom..

terzo je pobedio...da je pobedio i slavisa...nikakva greska ne bi bila
o cemu se radi..pa vrlo jednsotavno...

prica sa da je terzo imao cak 81-82 kg....ALI TO SADA TOLIKO I NIJE BITNO...DALI JE TERBALO DA IDE U DRUGU KATEGORIJU ILI NE...vec je bitnoto da mu je extra psrmean slavisa dojreodjevic ijako sa skoro 10kg manje PARIRAO U SVE I JEDNOJ POZI....

iskreno..ja sam slaisi dao 1 mesto iz prostog razloga sto je slavisa bio potupno kompeltan,simetrican,spreman DO KOSTI..

terzo....veci od slavise vidno veci...i forma im je bila tu negde..ali ipak an strani lsavise...simetirja je na slavisnoj strani....ali eto...opet je pobedilo ono protiv cega se mnogo i svugde prica..

da se razumemo...ja sam zbog istog kriterijuma ovako prosao u swe..pobedio me je momak koji je zlautao u bb....

vec da je pobeila VELICINA takmicara anpsram ostalih parametra koji bi trebalo da se gledaju..

no bilo kako bilo..kao sto rekoh..cetitike terzi na pobedi i neka samo tako nastavi sa tim da po meni iskren savet da jos uveknije zreo za menjanje kategoije vec mislim da bi bilo bolje jos nekoliko  kg dole i da onda je vec veoma dobar materijal....

ovo je vrlo prosta matemika..jer u kategoiju do 80 kg se na silu sputaju oni koji imaju 82-84 kg...na medjuinarodnim takmicenjma govrim...ti svi momci slobodno mogu da ideu u kategoriju do 90....ili do 85....tako da...u ostalom..terzo ce sam da vidi kada ode na neko od mejdunronih tkamicenja..

u svakom slucaju..jos jednom cestitke i sve najboje..

kateogija preko 90 kg..tu i nije bas trebalo mnogo...

po licu hans sam video da je mozda i bio "malo "nezadovljan,ali nadam se da neko ima dobre slike pa da i on samo vidi kako je to sve izlgedalo..

anotnijo je bio dominantan u sve i jednoj pozi..

velik..simterican...definisan..sepracije na zaivnodem nivu...JEDNOSTAVNO..kompeltan takmicar.

mozda ima mali propust u ledjnim pozama..ali kada se uzme u obzir da je i hans tu dosta slab...vise se nije imalo o cemu da razmislja.

sikreno..negde sam video hasnove slike od pre nekoliko dana i licno mislim da je povario formu..sta je razlog neznam....i dali su te slike pravio merilo njegov tadasnjeg stanja..isto neznam..ali ovo je samo moje misljenje..

zaobravio sam kategoriju do 90 kg....

prvi miro levak iz hrvatske..extra forma..masa na ziavidnom nivu za kat do 90 kg..odlicne speracije nogu...odlicna simetrija..sve skupa..vise i nego dovljno za 1 mesto..

marko...extra gofnii deo.i opet probem sa nogama...i kada se na to jos doda da je izasao ne nemazan sa farbom....2 mesto je [poptuno relano...

treci je bio demo iz hrv...momak veoma dobrog izlgeda ali mi se cini da kosntano ima rpoblems a izbacivanjem viska vode..kada to uspeije da resi..mislim da ce da bude extra...

body  clasisc...veoma jednsotavno..toza...all the way...bez konkurcinije..a i dalo se svsta bogami sa starne videi..

body fitnes...

nikada mi nece biti jasno zasto i cemu tolike uvek kontravezrze oko ovih kategorija...

ali da krenem redom....pobednica..evo sada prvi put citam da je to u stvari ssupruga od gorana ilica...nisam ni znao..cestitam joj ovim putem.....ne bih da se bavim detaljima...ali ajd da kazem..mozda najspremnija te veceri...uspela je da resi roblem sa vodom...EXTRA KOSTIMI...lepa prezentacija...i to bi bilo to....

sandra..kojoj sam i ja pomogao u ovim prir[premma je izalsa u dobroj formi,ali ocigledno ne dovljnod obroj za 1 mesto..

ja cu jos koliko ovih dana da uzmem sudijkse liste i da ih skeniram i ovde postavim da ne doalzi do razno raznih prica i pricica...i oko cega...

ja sam sadrni dao 1 mesto..subjektivno ili ne..sada nije ni bitno jer moja odluka nista nije znacila..

sandra je ima 2 treca mesta...dva druga i jedno prvo..

ukupan broj poena je 11

gornaova suprga je imal..4 prva i jedno drugo...sto cini 6..i matmaitka je vode prilicno jednostavna..

ali akzem..stvaiti cu liste da se vidi sve javno..

kao sto rekoh....nikada mi nece biti jasno cemu stalno i uvke oviliko kontravezreze ooko ovih kategoija./??

ne samo oko podle medlaja..vec i po izlasku iz sale..ova je debela.ova je mrsava..itd..zar je bitno dali si 6 9 ili 13.??????

po meni nije..i nikada nece biti jer se ne recuna konacan plaam..

i odluka da ih ide 6 u finale je smesna..ali boz moj....

i jos nesto....posto se takmicim napolju..zao mi je sto moram da kzem...ali milion godina samo daleko mod ongoa sto se trazi i sta ima napolju...na zalost......

eto..to bi recimo..nesto kratko bilo....ako je jeste u ospte kratko...

sada odoh VIA TO GYM...kao sto rekoh..leg day....jedno 10-ak vezbi kroz 8-9 rotacija ce biti sasvim dovljno a sebi ucinim ostatk dana vise nego prijatanim..
pozdrav drugari..