Septembar 28, 2024, 11:19:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Imam jedan neugodan problem...može li savjet...  (Pročitano 12141 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Imam jedan neugodan problem...može li savjet...
« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2008, 04:24:29 posle podne »
^tigrova mast je dobra stvar i za glavobolje... u sustini bilo koja mast sa tim ekstratom eukaliptusa(zbog cirkulacije) bi ti dobro dosla ili gel ili kapi... tigrovu nanosiss u tankom sloju jer je jaka,nece ti stetiti kosi ali kada prestane da pece , da radi, operi slobodno taj deo jer ne upija i jako mirisse(operi i ruke dobro,jer ne dao bog da se uhvatiss za oci).. inace to ti je cista prehlada nema sta das se briness , jednostavno si prehladio taj deo vrata....meni se to isto desavalo jer drze otvoren prozor zimi - kao da se proluftira..... i onda onako zagrejan dodjess do prozora da radiss na skotu i produva te samo malo i to je to...isto sam morao da se objasnjavam sa onim majmunom od instruktora da drzi zatvoren prozor...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Imam jedan neugodan problem...može li savjet...
« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2008, 08:20:47 posle podne »
@pirat

Ma ja sam rekao X puta da svaki put nakon/za vrijeme prehlade ili bolje rečeno prehladice imam to sr**e koje me uzasno nervira a bome i boli. Uglavnom vec sam nasao vezu za slikati glavu, ali ipak neću se zračit bezveze jer smatram da nije nešto "novo" što nisam imao, samo me brine jer je glava, pa nije se za zezat a od sad nosim bundu na treninge kad GAZDA ŠTEDI na struji hahahaahhha... (šalim se rade klime ali krkani otvaraju prozore)

A na ovaj način sam ipak se uvjerio da nemam ja neku anomaliju već ima više ljudi sa istim problemom, sutra ću napravit što ste savjetovali i polako radit trening!!!
Nego me čudi kako nijedan natjecatelj nije imao slično...izgleda da sam lošija "vrsta"  vilonet002

Thx na savjetu
« Poslednja izmena: Februar 07, 2008, 08:32:46 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Imam jedan neugodan problem...može li savjet...
« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2008, 11:32:25 posle podne »
Samo da kazem, nisam stigao kupit tigrovu mast, nosio kapuljacu pamucnu cijeli trening, gledali me kao ludjaka, cjedilo iz mene prokuhao mozak ali boli nije bilo!!! Idemo HARDCORE!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Imam jedan neugodan problem...može li savjet...
« Odgovor #18 poslato: Februar 10, 2008, 08:32:38 posle podne »
vidi ga ovaj.... ako te stvarno jako boli onda zajebi ti internet savete i iskustva sto se dele na internetu, nema ti to brate nikakve veze sa teretanom mozda, a mozda i ima, mozda je obicna prehlada a mozda  i nije (licno mislim da si prehladio neki zivac -misic i da to nisi odlezao kao treba...ali jbg i to je samo nagadjanje...) u svakom slucaju idi ti lepo kod doktora na kompletan pregled- to ti je moj savet... sta cess, malo cess se iscimati ali mora se... bolje spreciti nego leciti... makar cess biti miran sam sa sobom i necess nagadjati... a do tada treniraj sa kapuljacom - cuj kapuljacom  ;rolf; e jesi car ... ovaj pardon.. ludjak

poz sve najbolje

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Imam jedan neugodan problem...može li savjet...
« Odgovor #19 poslato: Februar 10, 2008, 09:03:00 posle podne »
Jebi ga...da si vidio na sto sam licio jos bi se vise smijao, glava mi je kuhala, obrazi kao u Ruske babuške...ali nije me bolilo ništa krkao sam pošteno doduše ruke sam radio, ma prehlada je 101% i to ona NEODLEŽANA, imam priliku ić slikat tamburu frend mi radio kao radiolog, tako da sve rješeno, ako nastavi idem...