Jul 02, 2024, 05:49:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Vase misljenje ???  (Pročitano 4686 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #15 poslato: Jul 12, 2014, 05:49:51 posle podne »
Da da. Ako mozes da priustis 75mg, slobodno.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #16 poslato: Jul 12, 2014, 07:28:52 posle podne »
roki 123
razmisljao sam i o takvoj varijanti samo sa testom jer je prva kura,ono sto sam poceo nije zavrseno tako da ne treba ni racunati..kad ke trebalo da pocne da radi ja sam stao iz tog jebenog razloga..e sad da vidim to sto ti kazes,moze ovako nesto:
1-12   500mg.  test depo..za sve vazi( jos ga ima u rumi po privatnim apotekama)
1-4    40mg dianabol sb lab (mslm. da mogu da ga nadjem,ako imate neki bolji savet za kick predlozite)
6-12    50mg. provirona iz dva puta(ujutru i uvece)
da li su doze ok ili bi trebalo nesto menjati??

U vezi provirona...vidis retko ko ga ubacuje a itekako je koristan u svakom ciklusu... jako potcenjen lek.
50mg super, 75mg dnevno jos bolje. Jedini minus mu je CENA upravo, ali ako mozes da priustis te doze kroz ceo ciklus, samo napred.
Nandrolon/Boldenon ili sta si vec hteo ostavi za sledeci put ako budes odlucio da radis jos ciklus... nije sto ces puci pare na podoziran ili skroz fejk proizvod nego sto nema potrebe u prvom ciklusu tovariti 2 ili vise injekcionih anabolika, korak po korak samo.
« Poslednja izmena: Jul 12, 2014, 07:41:25 posle podne roki123 »

Van mreže micic333

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #17 poslato: Jul 12, 2014, 08:42:39 posle podne »
naravno da cu raditi jos ciklusa..
prihvaticu korekcije u odnosu na ono sta sam ja zamislio i za prvi put cu onda da uradim ovo:
1-4 dbol 40mg. ( videcu da to bude sb )
1-12 test depo 500mg.
1-12 proviron (verovatno sa 50mg. jer ce trebati dosta para za suplemente..ako bude prostora onda 75mg.)

oko dve godine citam ovaj forum kao i druge stvari po netu vezane za bodibilding..
prvi put da sam se registrovao negde i mogu vam reci da sam jako zadovoljan,
hvala vam na tome..
ciklus je ono sto me interesovalo i tu sam dobio ono sto sam trazio,nebi vise korigovao mada je opet svaki savet dobrodosao..

e sad pitanje za kikija a mozete i vi ostali da ostavite komentar,da me posavetujete sta da menjam..gore sam postavio trening i ishranu koju bi koristio u toku kure pa ko ima nesto da menja nek pise..


Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #18 poslato: Jul 12, 2014, 09:40:27 posle podne »
Ja nikako ne shvatam poentu tog kicka? To ono dok ne proradi test? Pa ako proradi za dve nedelje radice i dve nedelje posle tako da ne vidim razlog

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2014, 09:53:53 posle podne »
Nije dok ne proradi vec da dostigne max koncentraciju...

BTw sta je reci za test depo, nema ga vise ili sta? Nemojte me strasiti...

Van mreže micic333

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #20 poslato: Jul 12, 2014, 10:56:24 posle podne »
Raspitao sam se danas kod drugarice koja radi u jednoj apoteci u Rumi,ovde ga jos ima mada cujem od drugara po drugim gradovima da je povucen iz prodaje.
Proveri u svom gradu kakvo je stanje ali mslm. da ce biti tesko ga naci iz razloga sto je cena kod dilera vec dostigla skoro duplu cenu bar kod onih koje ja znam..

Van mreže micic333

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Vase misljenje ???
« Odgovor #21 poslato: Jul 16, 2014, 10:29:52 posle podne »
Ljudi ajde da ne otvaram novu temu jer nema potrebe za ovo jedno pitanje koje sam zaboravio da pitam ranije.
Usled uzimanja predhodne kure koju nisam zavrsio sam primetio da sam malo izgubio apetit i brzo sam se zasicivao. Interesuje me da li se to nekom desavalo i sta je uzrok tome? Na silu sam jeo pet obroka pa me interesuje sta bi trebao da uradim kako mi se to nebi desavalo.