Septembar 29, 2024, 09:14:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković  (Pročitano 3648 puta)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.499
Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« poslato: Februar 05, 2008, 12:36:32 posle podne »
U Beogradu su, kako saznaje B92, policija je privela Dragana Džajića, Vladimira Cvetkovića i Miloša Marinkovića. Oni su privedeni zbog sumnji da su zloupotrebili službeni položaj i falsifikovali službene isprave i tako stekli protivpravnu korist od 5 miliona evra. Kako saznajemo, radi se o kupo-prodaji fudbalera.



Kako elektronski mediji RTS i B92 nezvanično saznaju, u nastavku istrage protiv fudbalske mafije, danas je MUP Srbije priveo Dragana Džajića, Vladimira Cvetkovića i Miloša Marinkovića, dugogodišnje funkcionere FK Crvena Zvezda.Nezvanično trojica funkcionera su privedena zbog sumnje da su zluoupotrebili službeni položaj, falsifikovali isprave i kupoprodajom igrača protivpravno stekli imovinsku korist od 5 miliona evra. Ovu vest prenela je i agencija Tanjug.

Kako prenosi Tanjug pozivajući se na izvore iz Mup-a Srbije, u toku je pretres njihovih stanova. Džajić, Cvetković i Marinković su devedesetih godina obavljali funkcije direktora, generalnog sekretara i administrativnog sekretara u FK Crvena zvezda

Portparol Fudbalskog saveza Srbije Aleksandar Bošković koga su ovim povodom kontaktirale novinske agencije bio je zatečen saznanjem da su bivši dugogodišnji funkcioneri Crvene zvezde Dragan Džajić, Vladimir Cvetković i Miloš Marinković danas privedeni na informativni razgovor u MUP Srbije.
Prema rečima Boškovića ovu vest rukovodstvo reprezentacije saznalo je od novinara, jer se nacionalni tim nalazi u sportskom centru u Kovilovu pripremejući se za sutrašnju prijateljsku utakmicu protiv Makedonije u Skoplju.
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić je nedostupan javnosti s obzirom da se od juče nalazi na službenom putu u SAD.
Portparol FŠ obećao je da će se na redovnoj konferenciji za štampu, koja je zakazana za 13,30 sati, FŠ oglasiti povodom privođenja bivških čelnika Crvene zvezde u čijem mandatu je Crvena zvezda osvojila titulu evropskog i svetskog prvaka.
Uskoro ćemo preneti još detalja.


Izvor B92

predsednik vojvodine,dzajic,cvetkovic,marinkovic...videcemo posle sledece emisije insajder ko ce biti sledeci sherif
al se nekad dobro jelo

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2008, 01:11:58 posle podne »
PRETRES STANOVA....KAKVA FARSA....

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2008, 01:12:34 posle podne »
Do sada nikad nije dolazilo do secenja problema u korenu. Uvek je pocinjalo ovaka a zavrsavalo bi se sto bi mafija B uzela posao mafiji A.

Hebiga, tako je...
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2008, 01:46:34 posle podne »
Zasto ne dirnu ove koji su sada aktuelni...? Ukljucujuci i njihovu pevacicu sa Srpske nove godine - koju naravno nece ni taknuti, pa makar bilo milion Insajdera...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #4 poslato: Februar 05, 2008, 01:48:27 posle podne »
TOOOO MILICIJOOO
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #5 poslato: Februar 05, 2008, 01:49:15 posle podne »
Ako joj je frka moze slobodno da pobegne kod mene u Majami ali da ne bude glasna da nas ne navata moja zena. Ceco dodji sve ti prastam!
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #6 poslato: Februar 05, 2008, 02:01:30 posle podne »
Nema za nju frke dok je tu brat kome je pevala...

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #7 poslato: Februar 05, 2008, 02:32:03 posle podne »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2008, 02:37:05 posle podne »
Znamo dobro ko je isplanirao i realizovao Insajder i po cijem nalogu se sve radi...

Fudbal i mahinacije u njemu su samo sitna stvar u odnosu na ono sto pokusavaju da prikriju aktuelizovanjem teme kriminal u srpskom fudbalu...Za taj kriminal i te kradje treba neko debelo da odgovara...Doci ce i taj dan uskoro,nadam se...

Nemojmo se praviti ludi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #9 poslato: Februar 05, 2008, 07:22:24 posle podne »
Znamo dobro ko je isplanirao i realizovao Insajder i po cijem nalogu se sve radi...

Fudbal i mahinacije u njemu su samo sitna stvar u odnosu na ono sto pokusavaju da prikriju aktuelizovanjem teme kriminal u srpskom fudbalu...Za taj kriminal i te kradje treba neko debelo da odgovara...Doci ce i taj dan uskoro,nadam se...

Nemojmo se praviti ludi

Ajde pojasni, bilo bi mi drago da cujem. Ko je nalogodavac?
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #10 poslato: Februar 05, 2008, 07:42:31 posle podne »
I mene bi zanimalo da cujem...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #11 poslato: Februar 05, 2008, 07:48:57 posle podne »
Znamo dobro ko je isplanirao i realizovao Insajder i po cijem nalogu se sve radi...

Fudbal i mahinacije u njemu su samo sitna stvar u odnosu na ono sto pokusavaju da prikriju aktuelizovanjem teme kriminal u srpskom fudbalu...Za taj kriminal i te kradje treba neko debelo da odgovara...Doci ce i taj dan uskoro,nadam se...

Nemojmo se praviti ludi

Ajde pojasni, bilo bi mi drago da cujem. Ko je nalogodavac?

Pretpostavljao sam da ces bas ti Milane da prokomentarises ovo,obzirom da na neki nacin povezan sa B92...

Vrlo dobro znamo i ti i ja,a i vecina na ovom forumu, ko drzi B92,ko ga finansira i ko mu odredjuje uredjivacku politiku,sta ce da kazu,koga ce da pljuju,kad ce odredjeni skandal da lansiraju...tako je i sa ovom "aferom"-klasicno skretanje paznje...

Tvoj post je,pretpostavljam, trebalo da bude nastavak rasprave i uvod u neke politicke teme,sto na ovom forumu i nije bas pozeljna praksa,tako da je bolje da se na ovome zaustavi...

Toliko.
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #12 poslato: Februar 05, 2008, 07:52:32 posle podne »
b92 je instrument degenerizacije* srske javnosti


(degeneracija (nlat. degeneratio)
izrođavanje, izmetanje, izopačavanje; izrođenje, izrođenost, izopačenje, izopačenost; opadanje, propadanje, kvarenje.

degenerisan (lat. degenerare)
izrođen, izmetnut, izopačen; pogoršan, koji se nalazi u stanju opadanja.

degenerisati (lat. degenerare)
izroditi se, izrođavati se, izmetnuti se, izmetati se, izopačiti se, izopačavati se; opadati, propadati, pogoršavati se. )
« Poslednja izmena: Februar 05, 2008, 07:57:26 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #13 poslato: Februar 05, 2008, 08:02:50 posle podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković
« Odgovor #14 poslato: Februar 05, 2008, 09:31:55 posle podne »
Mene samo jedno zanima - dokle ce sve ovo da ide. Naime, da li ce biti kao 2003. kada su u akciji Sablja mnogi pohapseni, pa je posle polovina pustena ili su najveci krimosi postali svedoci saradnici. Te svedoke milicija cuva bolje nego ikoga. Sve mi mirise na nove izbore, pa ce krenuti trgovina. Prvo ce neki klub izbaciti u srpsku ligu, da se vidi kako su oni protiv kriminala. Sa ostalima ce se sklopiti dil - mi cemo tebe da pustimo, a ti nas malo podrzi na izborima, reci za naseg protivkandidata da je surovao sa zemunskim klanom i da ti je namestenno i slicno. Tako je bilo sa Cecom i Bagzijem. Ipak se nadam da nije tako i da ce pohapsiti sve kriminalce u nasem sportu, te da ce stvar saseci u korenu.
Izvinjavam se sto sam umesao politiku, ali bez toga nisam mogao da objasnim situaciju.