Septembar 20, 2024, 12:28:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: bol u podlakticama  (Pročitano 4706 puta)

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
bol u podlakticama
« poslato: Februar 04, 2008, 09:54:12 pre podne »
Da li vam se desava da posle jaceg treninga imate bolove u podlakticama ili cak da vam se grce,nemislim samo na trening ruku vec uopsteno posle svakog malo zesceg treninga,i vezbi kod kojih ruke vise trpe?Znaci danas trening sutra nemos nista od bolova?

Spartak

  • Gost
Odg: bol u podlakticama
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2008, 12:11:11 posle podne »
ja kad sam pocinjao sa teretanom imao sam upalu podlaktice 2mjeseca mislim nije to standardna upala ali me boljela neka zila unutra nenormalno i to najvise kad spustim teg naglo

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: bol u podlakticama
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2008, 12:23:48 posle podne »
Da to bih ocekivao na pocetku ali posle godina vezbanja mi je malo cudno

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: bol u podlakticama
« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2008, 03:40:35 posle podne »
Imao sam slicno iskustvo kao Vi, znaci, nenormalan bol u podlaktici, kao upala neke od tetiva, s tim sto se bol kretao od korena dlana i zgloba prema laktu (jaci je bio blize dlanu). Bol mi se pojavio odjednom i doveo do toga da prvo neke vezbe nisam mogao uopste da radim, a posle sam morao i pauzirati sa treningom jedno mesec dana. Kad sam se vratio treniranju, morao sam dobro da bandaziram zglob da mi ruka bude sigurnija...Sve u svemu, par meseci sam se mucio s tim, mazao raznim kremama, itd., ma, gadna stvar...

Van mreže PatMat

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: bol u podlakticama
« Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2008, 09:38:20 posle podne »
evo kad je već otvorena tema o bolovima imao bih i ja nešto da pitam, pa da ne otvaram novu temu.boli me rame kada radim benč i to već mjesec dana,neznan šta da radim.jeli tko imao takvih problema?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: bol u podlakticama
« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2008, 01:06:31 pre podne »
Pauziraj dok ne prodje bol,zagrej se na pocetku treninga,ukoliko se nastavi bol,idi kod dr-a...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!