Septembar 21, 2024, 10:10:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: x3m gym cene  (Pročitano 14975 puta)

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
x3m gym cene
« poslato: Februar 03, 2008, 08:15:22 posle podne »
Nisam tamo svraćaš dobrih 7 meseci, pa me zanima jel ima nekih promena u ceni, kao  i to kolko košta kardio ceo mesec uz teretanu ?

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2008, 10:12:20 posle podne »
Bas iz tog razloga sto nisi svracao treba da odes i da vidis! Dosta stvari je promenjeno narocito u kardio programu!
Informacije o cenama vise se ne daju preko telefona niti preko interneta jer insistiramo da ljudi dodju licno i pogledaju nas klub. Takodje nasi treneri ce ih provesti kroz klub i odgovoriti im na sva pitanja i nedoumice. Nasa usluga je drugacija od ostalih tako da je suludo uporedjivati cene i na osnovu telefonske informacije odluciti sta je dobro za vas uspeh u treningu! Na kraju neko ko ne pravi razliku odabere klub za 100 dinara jeftiniji ,a po sadrzaju i usluzi neuporediv!!!
Inace EXTREME GYM ima 26 vrsta razlicitih clanskih kartica tako i da je prakicno nemoguce to sve predstaviti tek tako! Ono sto cu napomenuti je da vise od 50% klubova ima vece cene od nas...zasluzeno ili ne, dodjite i uverite se sami! Toliko o cenama EXTREME GYMa!
P.S.Corey cene se nisu menjale od tada, tako da mozes bez razmisljanja da dodjes i nastavis trening u nasoj teretani!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2008, 10:28:45 posle podne »
Super je kad gym ima dobre instruktore, pogotovo kad dodje mladi zeleni vježbač a danas je to rijetkost naći!!!!!!!!!!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2008, 01:08:38 pre podne »
Super je kad gym ima dobre instruktore, pogotovo kad dodje mladi zeleni vježbač a danas je to rijetkost naći!!!!!!!!!!!

A sto bi ja onda trebao reci?
Ništa nego nastavi di si stao gym je jedan od najboljih di sam ja trenirao (ST=ZG)!!!! Tvoji nisu loši samo ne znaju kako se radi!!! Ja to velim iz svog iskustva kad sam se prvi put pojavio u gym najvazniji utisak mi ostavi instruktor, a onda higijena Gyma, to me najvise i privuklo, kad ti netko pokazuje kad se pokušava trudit da te navede na dobar put i obostrano zadovoljstvo, to je pravi uspjeh...

Nema gore kad moraš nekog molit da ti pokaze za nešto za što si plaćen ili kad to radi a češe se za onu stvar, meni se to dešavalo u mom prvom gymu u kojem sam trenirao, lik me je doslocno pretreniravao svaki trening, a ima diplomu i morao sam ga doslovno molit da mi pokaže što je što, svega se do detalja sjećam zato i pričam ovo!!!

Nažalost iskustvo i praksa su jedno a teorija drugo, zato kazem da je super kad je gym fino organiziran, popravci sprava, izbor vrhunskih sprava, urednost, atmosfera koja doliči ljudima koji nakon burnog dana na poslu žele se ispuhat i "odmori" psihički u gym-u...

A Dijane ti si napravio super pogodak sa sport caffeom i MEGA SVLAČIONICAMA!!! Nakon treninga fino popiješ shake gledajući u plazmu od 120'' neki sportski događaj uz odličnu atmosferu!!!

Jedino čujem da imaš loše zaposlenike u dućanu sportske prehrane???
« Poslednja izmena: Februar 04, 2008, 01:11:17 pre podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #4 poslato: Februar 04, 2008, 01:42:18 pre podne »
Ekstremni, ne moraš da mi pričaš ništa, znam šta nude druge teretane, a šta nudi x3m gym, pa tamo sam prešao iz teretane duplo jeftinije i svaki din je vredeo : ) Baš ću da svratim ovih dana da vidim te programe

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #5 poslato: Februar 04, 2008, 11:16:22 pre podne »
Steta sto mi je  X3M GYM poprilicno daleko.Bas nam jedna takva teretana fali na Novom Beogradu.

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #6 poslato: Februar 04, 2008, 11:31:21 pre podne »
X3M GYM,nikad nije previse daleko.
Nekolicina ljudi koje sam znao dok sam tamo vezbao su dolazili iz skroz drugih delova grada,ukljucujuci i mene koji sam do teretane putovao menjajuci 2 prevoza i tu gubio sat vremena u jednom pravcu,ali vredelo je cimanja!
A imao sam teretanu na 150m od gajbe.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #7 poslato: Februar 04, 2008, 01:45:48 posle podne »
Da imamo jos 2-3 mosta preko Save i ja bih isao u X3M :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #8 poslato: Februar 04, 2008, 02:01:42 posle podne »
Tebi to sale ne bi smelo da predstavlja problem,ti si po precima pomorac,kakvi crni mostovi...samo plivanje i gliseri!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #9 poslato: Februar 04, 2008, 02:07:09 posle podne »
Tebi to sale ne bi smelo da predstavlja problem,ti si po precima pomorac,kakvi crni mostovi...samo plivanje i gliseri!


hahahahaah...Samo ja sam ti iz malo sjevernijih krajeva Crne Gore,nesto dalje od mora :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #10 poslato: Februar 04, 2008, 03:42:30 posle podne »
Da imamo jos 2-3 mosta preko Save i ja bih isao u X3M :lol:
Opaa znaci komsija???

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #11 poslato: Februar 04, 2008, 07:13:41 posle podne »
za mene je x4megyme preskupa. Moja teretana kosta 1220din ceo mesec. Naravno nema upola sprava ali u mom slucaju je cena presudni faktor
 

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #12 poslato: Februar 04, 2008, 08:18:14 posle podne »
Da imamo jos 2-3 mosta preko Save i ja bih isao u X3M :lol:
Opaa znaci komsija???

aha :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #13 poslato: Februar 05, 2008, 10:46:59 pre podne »

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: x3m gym cene
« Odgovor #14 poslato: Februar 05, 2008, 10:57:13 pre podne »
X3M GYM,nikad nije previse daleko.
Nekolicina ljudi koje sam znao dok sam tamo vezbao su dolazili iz skroz drugih delova grada,ukljucujuci i mene koji sam do teretane putovao menjajuci 2 prevoza i tu gubio sat vremena u jednom pravcu,ali vredelo je cimanja!
A imao sam teretanu na 150m od gajbe.

I kod mene ista stvar. S tim sto ja dolazim iz Rakovice :)