Jul 01, 2024, 05:26:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Najnovije veslanje  (Pročitano 2425 puta)

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Najnovije veslanje
« poslato: Januar 18, 2008, 01:46:01 pre podne »
Moram da vam ispricam jedan skorasnji dozivljaj:ulazim jednog lepog dana u teretanu i zaticem grupu mladica kako im jedan lik sto je popio 100 tab naposima(i uz tih 100kom misli da je popio svu pamet ovog sveta) objasnjava neku vezbu,sedam za klupu i navlacim rukavice kad potom dolazi taj ``instruktor``kod mene i upita me:,,Je li Nemac,jer dobra vezba veslanje za ledja``,ja potvrdih.Medjutim ja nisam video prizor kad je on pokazao kako se ta vezba izvodi,vraca se  on masi i nastavlja da prica i pocinje da pokazuje kako se izvodi.I DOLAZIMO SAD DO GLAVNOG DELA: gosn``Instruktor`` uzima sipku u ruke i pocinje da VESLA(isto onako kako ljudi veslaju u camcu) ;rolf; ;rolf; ;rolf; ;rolf; ;rolf;i kad poce da vrti onom sipkom na sve strane dobro nekom glavu nije razbio,i vrti li vrti(sad vrti kao ona nindza kornjaca Donatelo svoj stap) dok ga ovi posmatraju sa divljenjem. [glupkol [glupkol [glupkol [glupkol [glupkol
Prvo sam se prekrstio pa sam prekinuo instruktora uz objasnjenje da nezelimo sahranu ovde.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #1 poslato: Januar 18, 2008, 01:54:51 posle podne »
hmm.. meni je instruktor pokazao slichnu vezbu.. Stojecji polozaj, shipka od 20kg i kao da veslash ispred sebe... Dobra je vezaba za ramena ali za ledja nidje vidjelo.... znachi lol.

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2008, 02:00:38 posle podne »
Dobri neki instruktori ;-)

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #3 poslato: Januar 18, 2008, 09:39:35 posle podne »
tako se swi glupiraju u teretani, samo da bi ispali smekeri...ponasaju se kao mentoli...i meni se desio slican dogadjaj pre par dana: dosao lik od 30-ak godina i objasnjawa neke apsurdne wezbe, nekim nowim likowima, ja radim i ne obracam paznju na njega, i dodje on meni i pita me da li je benc wise za ledja ili za grudi, ja onako zinuo i smorio se od silne gluposti...i krenem ja da mu pojasnim za sta je koja wezba, znaci ja, decko koji ima 16 godina, sam objasnio osnowne stwari liku koji ima wise od 30 godina, i moze cale da mi bude...uzas...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #4 poslato: Januar 19, 2008, 12:23:30 posle podne »
Dobri neki instruktori ;-)

Pa jeb ga nije klasichna BB vezhba.. (bar ovo shto sam radio)... Dobra je bar za pumpu na pochetku treninga ili na kraju  za izgaranje... Mada ja sam je radio a inache su je radili kosharkashi i borci koje je trenirao.

Van mreže Vuk91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 110
  • Ain't nothin' but a peanut!!!
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2008, 10:53:48 pre podne »
tako se swi glupiraju u teretani, samo da bi ispali smekeri...ponasaju se kao mentoli...i meni se desio slican dogadjaj pre par dana: dosao lik od 30-ak godina i objasnjawa neke apsurdne wezbe, nekim nowim likowima, ja radim i ne obracam paznju na njega, i dodje on meni i pita me da li je benc wise za ledja ili za grudi, ja onako zinuo i smorio se od silne gluposti...i krenem ja da mu pojasnim za sta je koja wezba, znaci ja, decko koji ima 16 godina, sam objasnio osnowne stwari liku koji ima wise od 30 godina, i moze cale da mi bude...uzas...
Ima jedan u mojoj teretami samo sto on ima 30 godina i pametuje ovim maladjima kako bi ispao macan,a kad dodju malo iskusniji vezbaci,onda cuti kao zaliven..

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2008, 11:10:00 pre podne »
mozda se pali na male dechake
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Najnovije veslanje
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2008, 11:22:35 pre podne »
Pedofilija bolest najmilija!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!