Septembar 20, 2024, 12:20:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Treba mi savjet  (Pročitano 1459 puta)

Van mreže rain

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Treba mi savjet
« poslato: Mart 04, 2008, 06:22:07 posle podne »
Pozdrav svima, nov sam na forumu i totalni laik za teretanu, citam forum i stvari mi polako postaju jasnije Trenirao sam kik boks dvije godine i imao povredu ramena, poslije toga 3 godine nisam nista trenirao. Isao sam prosle godine 3-4 mjeseca u teretanu, cisto da vidim kako mi rame radi. Sad sam krenuo opet i hocu da ozbiljno treniram. Treniram pet puta sedmicno, prsa, ledja, noge, ramena, ruke. Ruke i prsa mi puno zaostaju, ramenima sam zadovoljan. Zanima me da li je neko bio vec u ovakvoj situaciji i da li je ovo sto radim ok. Par savjeta kako da to sve dovedem u ravnotezu.

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Treba mi savjet
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2008, 06:54:30 posle podne »
Posto si vec imao povredjeno rame nemoj da ga forsiras jel je kolko ja znam povreda ramena  opasna i moze lako da se vrati.

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Treba mi savjet
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2008, 09:33:33 posle podne »
S obzirom da je povreda bila odavno ne moras mnogo da se plasis... Samo radi polako, ne forsiraj se mnogo, radi pravilno, hrani se lepo, treniraj redovno... Ali ne bi trebao da izbegavas neku misicnu partiju zato sto si 'zadovoljan' njome. Radi sve... Napredak je zagarantovan :)
To the LIMIT!