Septembar 27, 2024, 01:13:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: odmah sam se setio spartaka  (Pročitano 1322 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
odmah sam se setio spartaka
« poslato: Januar 27, 2008, 02:13:24 pre podne »
Lazna bomba digla Gibraltar na noge

TIVAT - Osamnaestogodišnji Tivćanin, čije ime policija ne navodi, nedavno je okrećući nasumice brojeve telefona iz brošure svetski poznate firme „Katerpilar“ dobio vezu, kako se ispostavilo u istrazi Gibraltar, i kada je čuo glas sa druge strane samo je u slušalicu izgovorio: „Bomba“ i prekinuo vezu.


 



Vlasti Gibraltara odmah su preduzele korake na evakuaciji stanovništva iz zgrade vlade, opštine i okolnih stambeno-poslovnih zgrada na Trgu Džon Mekintoš.
Prva je reagovala gibraltarska policija, koja je odmah po dojavi blokirala ceo kvart britanskog protektorata sa svega 30.000 stanovnika, koja predstavlja pomorska „vrata“ kroz koja se isplovljava iz Sredozemlja na Atlanstki okean, i najkraću pomorsku vezu između Evrope i Afrike.
Posle detaljne pretrage velikog broja zgrada, u kojoj su korišćeni i specijalno obučeni psi, utvrđeno je da je dojava bila lažna i život u Gibraltaru se normalizovao. Daljom istragom otkriveno je da je poziv upućen iz Crne Gore, što je javljeno tivatskoj policiji, koja je uspela da otkrije identitet mladog šaljivdžije. U tivatskoj policiji nismo mogli da dobijemo informaciju kakve će mere biti preduzete protiv mladog Tivćanina, ali mediji na Gibraltaru pišu da je mladić uhapšen i da je priznao policiji neslanu šalu. Navodi se i da će ga policija teretiti za lažnu dojavu o bombi.
Uprava policije crnogorskog MUP-a nije se zvanično oglasila povodom ovog slučaja, a šef kabineta direktora Uprave policije Petar Krstajić nije mogao da saopšti nijedan detalj o tom slučaju.

Izvor: Blic

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: odmah sam se setio spartaka
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2008, 02:14:24 pre podne »
mozda spartak zna ovog lika... :lol: :lol: :lol: