Septembar 20, 2024, 03:29:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA  (Pročitano 12849 puta)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #15 poslato: Januar 20, 2008, 04:57:41 posle podne »
Nokidude

Moram da priznam da je mali bio u pravu... :roll: [glupkol
Evo npr. THE NUTRITION 40eura=3200 din = 2270gr wheya= 1816gr čistog proteina
1kg pilećeg fileta = 320din = 220gr čistog proteina e sad cenu Peđinog WHEYa (koji je inače jeftiniji od ostalih wheya)podelite sa 320din (1kg fileta((22gr proteina u 100gr fileta))) = 10kg fileta a to je 2200gr čistog proteina .
Znači što se tiče pilećih fileta dobijemo za iste pare 400gr više proteina...
E sad ako uzimamo tunjevinu koja košta 56din ta računica je da za iste pare Peđinog wheya dobijate 1942gr čistog proteina, jaja 1600gr čistog proteina (manje)...
Doduše ništa ne može da zameni WHEY a ja ga ionako pijem samo nakon treninga a hrana nakon wheya.

Još 1put se ponizno izvinjavam, istrčao sam pred rudu i zajebo se...
 :oops: :oops:
ne znam gde ti kupujes file,ali u Beogradu u Maxiju je file skoro 500din kg,a grudi sa sve kostima i kozom su 320 din


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #16 poslato: Januar 20, 2008, 05:12:35 posle podne »
Jebe nas Miskovic,pa rastura :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #17 poslato: Januar 20, 2008, 05:14:46 posle podne »
jebo mu pas mater
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #18 poslato: Januar 20, 2008, 05:15:19 posle podne »
Nokidude

Moram da priznam da je mali bio u pravu... :roll: [glupkol
Evo npr. THE NUTRITION 40eura=3200 din = 2270gr wheya= 1816gr čistog proteina
1kg pilećeg fileta = 320din = 220gr čistog proteina e sad cenu Peđinog WHEYa (koji je inače jeftiniji od ostalih wheya)podelite sa 320din (1kg fileta((22gr proteina u 100gr fileta))) = 10kg fileta a to je 2200gr čistog proteina .
Znači što se tiče pilećih fileta dobijemo za iste pare 400gr više proteina...
E sad ako uzimamo tunjevinu koja košta 56din ta računica je da za iste pare Peđinog wheya dobijate 1942gr čistog proteina, jaja 1600gr čistog proteina (manje)...
Doduše ništa ne može da zameni WHEY a ja ga ionako pijem samo nakon treninga a hrana nakon wheya.

Još 1put se ponizno izvinjavam, istrčao sam pred rudu i zajebo se...
 :oops: :oops:
ne znam gde ti kupujes file,ali u Beogradu u Maxiju je file skoro 500din kg,a grudi sa sve kostima i kozom su 320 din

i ja sam bas to hteo da kazem,kod mene u mahiju je kg filea 509 din

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #19 poslato: Januar 20, 2008, 05:17:56 posle podne »
Ja ljeti kad sam na dijeti (uskoro heheh) ne mogu da se prislim da gutam, jedva trpam silno meso u sebe, a jedem 1kg bijelog, 20 jaja, neku ribu, a da nema proteinskog koncentrata trebalo bi da mi netko nabija nogom hranu u zeludac jer jednostavno ne stane se tako brzo provarit...dakle i da je jeftinije A NIJE 100% kod nas u HR, gutaj ti kume tu masu...  ;think;

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #20 poslato: Januar 20, 2008, 05:49:06 posle podne »
Sarajevo 8km  =320din
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #21 poslato: Januar 20, 2008, 06:05:00 posle podne »
Hrvatska CEKIN VINDIJA 59.60kn KG Pilećih prsiju...

8€ cca po 1KG pa nek se zna!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #22 poslato: Januar 20, 2008, 06:09:13 posle podne »
Ja ljeti kad sam na dijeti (uskoro heheh) ne mogu da se prislim da gutam, jedva trpam silno meso u sebe, a jedem 1kg bijelog, 20 jaja, neku ribu, a da nema proteinskog koncentrata trebalo bi da mi netko nabija nogom hranu u zeludac jer jednostavno ne stane se tako brzo provarit...dakle i da je jeftinije A NIJE 100% kod nas u HR, gutaj ti kume tu masu...  ;think;
tebe je lakse oblaciti nego hraniti...uzasan si


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #23 poslato: Januar 20, 2008, 06:11:13 posle podne »
Ja ljeti kad sam na dijeti (uskoro heheh) ne mogu da se prislim da gutam, jedva trpam silno meso u sebe, a jedem 1kg bijelog, 20 jaja, neku ribu, a da nema proteinskog koncentrata trebalo bi da mi netko nabija nogom hranu u zeludac jer jednostavno ne stane se tako brzo provarit...dakle i da je jeftinije A NIJE 100% kod nas u HR, gutaj ti kume tu masu...  ;think;
tebe je lakse oblaciti nego hraniti...uzasan si
Hhehehehehe...tako i je, ali ljeti ne treba puno robe hahahhaha...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #24 poslato: Januar 20, 2008, 06:14:13 posle podne »
Ma Peđa sve to stoji što si rekao ja sam samo rekao da za iste pare se dobije više PROTEINA, ništa više.
Naravno da WHEY ima bolji sastav, pa što ti reče pogledajmo koliko samo kalorija se unosi sa tim proteinima kroz hranu...
Ja da se pitam nakačio bi se na infuziju dex rastvora a druga infuzija u usta WHEY i bio bi ... ma bio bi ti konkurencija za koju godinu :lol:, ali jebi ga nisam u mogućnosti.
WHEY je nezamenjiv i o tome nema priče, ali jebi ga kad se sprema klopa treba i dete i žena nešto da jedu e zato mi izaberemo hranu koja ima puno proteina i tada smo svo troje mišićavi :lol:+potrebno je nešto da popuni prazninu u trbi da se ne prežderavamo glupostima(mislim na junk).

Ljudi što se tiče pilećih fileta kad bi mogli neku šemu da odradimo ja Vama file Vi meni WHEY ...UFFFF BILO BI VRH, VRHOVA...Bez zezanja ovde je 1kg fileta(bez kostiju naravno) =8km, doduše akcija je a kada nije 8.7km(1km=40din).

NEZNALICE
Kad je leto ja ništa i nebi jeo, a što se tiče fileta=8eura: jebi ga ipak ste vi evropa :lol: :lol: :lol:
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #25 poslato: Januar 20, 2008, 06:40:55 posle podne »
Ljudi što se tiče pilećih fileta kad bi mogli neku šemu da odradimo ja Vama file Vi meni WHEY ...UFFFF BILO BI VRH, VRHOVA...Bez zezanja ovde je 1kg fileta(bez kostiju naravno) =8km, doduše akcija je a kada nije 8.7km(1km=40din).

Nista bez da svi selimo za BiH. :-)

Samo se nadam da nije neko uvozno smece iz Brazila ili slicnih egzoticnih destinacija.

Rekao bih da je cijena koju ti placas za filete izrazito jeftinija nego li kod nas drugih - tvojih evropskih ili neevropskih susjeda.

U Crnoj Gori kupujem filete po 6.10 eura direktno u fabrici (Monteziv), imam popust i placam najnizu mogucu cijenu za to kvalitetno meso.
S druge strane kupujem najskuplji Whey na trzistu i 100% sam siguran da je 1gr dobijen iz tog najkvalitetnijeg proteina na mom trzistu jeftiniji nego 1gr dobijen iz fileta po cijeni koju sam naveo.
Da mi je dostupna tvoja cijena vjerovatno bi situacija bila drugacija.

Svi drugi izvori - kvalitetna riba, bjelanca, kavalitetno-sto manje masno crveno meso i sl su znacajno skuplji GRpoGR u odnosu na prah.

Naravno nikome ne preporucujem da unos proteina strogo bazira na praskovima, vec da saplemente koriste kao dopunu izbalansiranoj ishrani u kojoj ce biti i piletine, i ribe, i crvenog mesa i bjelanaca i posnog sira etc... To je po meni ubjedljivo najbolja i najzdravija varijanta.

Ali u svakom slucaju GOOD FOR YOU Mr.Bebac! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #26 poslato: Januar 20, 2008, 06:49:19 posle podne »
E da pitao si me PEĐA kako bi mogao da pojedem 1,5kg pil fileta?
Pa kad bi lutao saharom 3 dana bez vode i klope tada mislim da bi mogao da pojedem toliko klope ali da pre toga treniram da mi nešto ode i u ove mišiće :lol: :lol:.
Kad kupujete bilo koju proteinsku klopu vi obiđite sve živo a ne u prvu prodavnicu, ja tako radim i isplati mi se.
Nemojte samo MAXI ovo ono nego proburgijajte nešto povoljnije ipak se nakupi puno uštede kad se sve sabere.

NEZNALICE evo nemogu da verujem da su tu fileti 8eura!!!Ko zna možda ova moja imaju ptičju gripu pa su 4eura :lol: ja moja kupujem u KONZUMU imate i Vi KONZUM pa pogledaj, ima i ovde velike razlike po proizvođačima ali se nađe najbolja varijanta.
Ja muku mučim ovde nemogu da nađem ELLU ovde nema puno izbora posnih sireva, e a kad dođe leto 30 jaja zna da košta 0.75eura, e onda se razvalim od belanaca i tada ništa nije povoljnije od toga + malo kalorija.
Jedva čekam leto pa će valjda biti opet tako? "SLINAVKO"

VLADAR
Ja sam Srbin iz KRAGUJEVCA na privremenom radu u Sarajevu :lol:
I veruj mi nisam ništa posebno oduševljen što živim ovde jedino što mogu naći povoljnije piletinu i nekad jaja :lol:
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #27 poslato: Januar 20, 2008, 06:53:36 posle podne »
Ja takodjer kupujem u KONZUMU jer tamo je najeftinija piletina, ja volim da kupujem svijezu i ne smrznutu onu brazilsku gumu ili tko za odakle, uglavnom cijena je skoro 60kn/kg a 7.3KN ima 1€, pa racunaj :D

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #28 poslato: Januar 20, 2008, 07:03:34 posle podne »
Ja kupujem grudi sa kostima, 320 din. To se vise isplati nego  file. File je za burzuje. i naravno whey je nezamenljiv!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOLKO JE DOBRO VEZBANJE BEZ SUPLEMENATA
« Odgovor #29 poslato: Januar 20, 2008, 07:40:05 posle podne »
Ja kupujem grudi sa kostima, 320 din. To se vise isplati nego  file. File je za burzuje. i naravno whey je nezamenljiv!!

A kosti koristis kao UH :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!