Septembar 20, 2024, 01:48:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: BOLEST JETRE  (Pročitano 14876 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2008, 06:38:28 posle podne »
kao sto pirat rece..ovo je najbolja opcija..

mada ishran bogata belancevina je sigruno zdravija nego obicna ili sta znam.

ali nije to problem..

problem je to STO SU LEKARI RELKI DA SE KLONI TERETANE..I DA NE UZIMA NISTA JER JE TO SVE SRANJE....A ONI NE ZNAJU STA JE NJEMU...

E TO JE PROBEM..

TREBA DA IH JE SRAMOTA..STOKA BEZ REPA

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2008, 10:45:48 posle podne »
Hvala svima na informacijama...ali oni ne kontaju da ja nemogu bez teretane...resio sam da krenem malo...jako malo...ali mi je i dalje trip da li da uzimam nesto ili ne posto mi je lekar kod koga sam danas bio...(neki drugi) napricao svakakva sranja u stilu da je teretana gora od pakla a da su svi suplementi sranje i da zbog moje jetre ne bi trebao nikada u zivotu nista da uzmem jel mogu da se sjebem jako...sad stvarno ne znam sta da radim...
I AM THE ONE

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2008, 11:59:27 posle podne »
Uradi nalaze krvi,prati situaciju,sacekaj da se jetra oporavi...bice sve OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2008, 02:22:20 pre podne »
Uradi nalaze krvi,prati situaciju,sacekaj da se jetra oporavi...bice sve OK

vadim krv svake 3 nedelje i pratim...za sad opadaju...ali oni mene tripuju kako ja do kraja zivota ne smem nista da uzimam i da ne bi trebalo nikada da idem u teretanu...to mi smeta...mislim...ne znam da li su upravu ali ja bez teretane ne mogu...
I AM THE ONE

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2008, 03:16:14 pre podne »
Uradi nalaze krvi,prati situaciju,sacekaj da se jetra oporavi...bice sve OK

vadim krv svake 3 nedelje i pratim...za sad opadaju...ali oni mene tripuju kako ja do kraja zivota ne smem nista da uzimam i da ne bi trebalo nikada da idem u teretanu...to mi smeta...mislim...ne znam da li su upravu ali ja bez teretane ne mogu...

Pusti budale...Jetra ce se oporaviti,virus ce proci i vratices se normalno teretani i treniranju...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2008, 11:30:21 pre podne »
Uradi nalaze krvi,prati situaciju,sacekaj da se jetra oporavi...bice sve OK

vadim krv svake 3 nedelje i pratim...za sad opadaju...ali oni mene tripuju kako ja do kraja zivota ne smem nista da uzimam i da ne bi trebalo nikada da idem u teretanu...to mi smeta...mislim...ne znam da li su upravu ali ja bez teretane ne mogu...

slusaj ... kao sto su ti i drugi rekli, prvo sacekaj da se oporavis ... i onda 'ladno kreni polako sa treninzima ...
to sto doktori kazu da maltene do kraja zivota ne bi smeo niti sta da uzimas (ukljucujuci i najobicnije proteine) niti da treniras, to su takve gluposti da nemam reci ....
evo dacu ti pozitivni primer za koji ja znam, odnosno bila sam "svedok" ;)
pre par godina jedna cura je imala takvih problema sa ledjima, tj kicmom, da je to bilo uzasno ... kojekve terapije, lekovi blablabla ... na kraju je dosla u fazu da se razmisljalo o operaciji kicme .. da skratim pricu, na operaciju ipak nije otisla, nebitno sad zbog cega, to sam navela samo da vidis koliko je situacija bila ozbiljna .. polako je uz pomoc terapeuta prvo pocela da vezba one osnovne vezbe za ledja koje se mogu odradjivati kuci, pa je onda otisla kod jednog lika u teretanu (koji je znao znanje!) i uz njegovu pomoc, dakle i uz lagane vezbe u teretani sa tezinama, u roku od nekih 6 meseci, cura je bila u stanju da 'ladno opet ide na planinarenje i da na ledjima nosi svu onu opremu koja nije bas lagana :) no jos jednom ponavljam, to sto je ona uspela zasluga je tog decka koji je znao sta i kako treba da se radi.
U svakom slucaju, tvoja bolest ce proci, nadam se brzo ... i onda pravac - teretana :)

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #21 poslato: Januar 18, 2008, 08:55:43 posle podne »
hvala svima jos jednom...
I AM THE ONE

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2008, 02:24:50 pre podne »
Zanima me koliko animal cuts stvarno poterecuje jetru??? mislim u mom smislu tacno ako neko moze da mi objasni...hvala i pozz za sve na forumu a posebno za X3M Team!
I AM THE ONE

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #23 poslato: Januar 24, 2008, 01:49:44 posle podne »
Hvala svima na informacijama...ali oni ne kontaju da ja nemogu bez teretane...resio sam da krenem malo...jako malo...ali mi je i dalje trip da li da uzimam nesto ili ne posto mi je lekar kod koga sam danas bio...(neki drugi) napricao svakakva sranja u stilu da je teretana gora od pakla a da su svi suplementi sranje i da zbog moje jetre ne bi trebao nikada u zivotu nista da uzmem jel mogu da se sjebem jako...sad stvarno ne znam sta da radim...
jel si li pitao a sta onda mogu od sportova, cim mogu da se bavim ?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #24 poslato: Januar 24, 2008, 02:18:57 posle podne »
Zanima me koliko animal cuts stvarno poterecuje jetru??? mislim u mom smislu tacno ako neko moze da mi objasni...hvala i pozz za sve na forumu a posebno za X3M Team!
u tvom slucaju ne znam, tj napala te neka misteriozna bolest pa ko zna sta je po srijedi.

inache ne znam po kojoj bi osnovi animal cuts utico negativno na jetru. nema unutra ni virusa, ni 17aa steroida, ni alkohola ni ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #25 poslato: Januar 24, 2008, 03:10:15 posle podne »
Hvala svima na informacijama...ali oni ne kontaju da ja nemogu bez teretane...resio sam da krenem malo...jako malo...ali mi je i dalje trip da li da uzimam nesto ili ne posto mi je lekar kod koga sam danas bio...(neki drugi) napricao svakakva sranja u stilu da je teretana gora od pakla a da su svi suplementi sranje i da zbog moje jetre ne bi trebao nikada u zivotu nista da uzmem jel mogu da se sjebem jako...sad stvarno ne znam sta da radim...
jel si li pitao a sta onda mogu od sportova, cim mogu da se bavim ?

Pitao sam i kazu mogu sve ali jako malo i umereno...ja preferiram kick-box (trenirao god dana) ali kazu kao to ne moze jer moze neko da te udarii u predelu jetre pa da bude sranja...
I AM THE ONE

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #26 poslato: Januar 24, 2008, 03:12:51 posle podne »
Zanima me koliko animal cuts stvarno poterecuje jetru??? mislim u mom smislu tacno ako neko moze da mi objasni...hvala i pozz za sve na forumu a posebno za X3M Team!
u tvom slucaju ne znam, tj napala te neka misteriozna bolest pa ko zna sta je po srijedi.

inache ne znam po kojoj bi osnovi animal cuts utico negativno na jetru. nema unutra ni virusa, ni 17aa steroida, ni alkohola ni ...

Pa ne znam ni ja ali oni kazu da ne bi bas uticala lose...nego da bi je previse opterecivala a to ipak znaci da bi lose uticala...ni ja stvarno vise ne kontam...
I AM THE ONE

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #27 poslato: Januar 24, 2008, 03:43:06 posle podne »
hipohondrija je u pitanju
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #28 poslato: Januar 24, 2008, 04:10:11 posle podne »
hipohondrija je u pitanju

nije to sigurno...znam za to i rekli su lekari da nije to jer nemam valjda te simptome sto izaziva ta bolest...
I AM THE ONE

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #29 poslato: Januar 24, 2008, 06:44:56 posle podne »
najbolje da dodjes na vma kad ti nemaju pojma sta je