Septembar 20, 2024, 01:44:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: BOLEST JETRE  (Pročitano 14872 puta)

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
BOLEST JETRE
« poslato: Januar 17, 2008, 12:55:14 pre podne »
Ovako,da se predstavim,ja sam Djordje imam 17 god (18 za 3 meseca) i obozavam teretanu...takodje sam hteo da uzimam Animal Cuts jer imam problema sa tezinom ali imam problem. Imam neki virus jetre koji ne znaju kakav je niti ista...samo znaju da nije zarazan za okolinu i nista vise...takodje lekar koji me leci rekao mi je da prestanem sa teretanom(isao sam nesto malo) i da slucajno ne uzmimam nista od suplemenata jel je sve to S*** po njegovim recima...sad smem da idem u teretanu i krenucu uskoro ali jako me zanima sta mislite o tome da li ipak mogu da uzmem nesto i da li ce to toliko jako da skodi kao sto lekar kaze???? hvala na svemu jos jednom i reci te sve sto mislite da bih treba da uradim

I naravno zelim da ovde i drugi ljudi pisu koji isto vole teretanu a imaju neke bolesti...pisao sam ovde bas zbog suplemenata koje ne smem da uzimam pa me jako zanima sbacije misljenje...!
I AM THE ONE

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2008, 12:58:56 pre podne »
Kako ne znaju od cega bolujes???Neshvatljivo!!!Jesu li ti prepisali neku terapiju?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2008, 01:05:45 pre podne »
Na mene je animal pack jako loshe djelovao.Gushenje me hvatalo od njega,  tako da sam posle chetiri packa batalio da ga uzimam.
Sad bogu fala nemam nikakvih problema.
Whey+glutamine+creatine to je to, preko toga nema potrebe za nichim.To je moj stav!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2008, 01:24:29 pre podne »
da nije mozda mononukleoza ili tako nesto ?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2008, 01:32:04 pre podne »
Citat
Na mene je animal pack jako loshe djelovao.Gushenje me hvatalo od njega,  tako da sam posle chetiri packa batalio da ga uzimam.
Sad bogu fala nemam nikakvih problema.
pa normalno da ce te vatat gushenje kad fljasnes u grlo svih 11 tableta od jednom.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2008, 01:35:13 pre podne »
Pa zar ne treba sve  odjednom da se popije?Mislim jedna za drugom? :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2008, 01:46:39 pre podne »
Da li si imao probleme da ih progutas, ili si imao probleme s gusenjem nakon toga!?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2008, 01:55:28 pre podne »
Imao sam problema nakon toga.Popio sam jedno 4,5 paketica neka bude, i posle 2. pochelo je da me gushi po malo.
Vec poslije petog j dok sam gledao tv, lezao sam na kravetu i pochelo je gushenje da me hvata i da mi trne desna ruka, to me pustilo posle nekih 15 min.
Od tada vishe nikad nisam probao Animal pack niti cu.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2008, 02:00:38 pre podne »
popio si 4-5 paketa od jednom?
trebo si prvo skuvat ko grasak il pasulj
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #9 poslato: Januar 17, 2008, 02:03:14 pre podne »
Ne znaju sta mi je...prepisana mi je terapija: ujutru pola sata pre jela Omeprol(zastita za zelidac) posle rucka 1 tableta ursofalka,popodne posle uzine 1 tableta ursofalka,posle vecere 1 pilula E-400 i pred spavanje 1 tableta ursofalka...ne znaju koji mi je samo znaju da je virus jetre...to su skontali od povecanih transaminaza i to je to...sad su pocele da opadaju fala bogu...
I AM THE ONE

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #10 poslato: Januar 17, 2008, 02:03:57 pre podne »
A nisam od jednom, nisam toliki retard.Nego pet dana za redom po jedan dnevno.Kapirash?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #11 poslato: Januar 17, 2008, 02:16:17 pre podne »
Ne znaju sta mi je...prepisana mi je terapija: ujutru pola sata pre jela Omeprol(zastita za zelidac) posle rucka 1 tableta ursofalka,popodne posle uzine 1 tableta ursofalka,posle vecere 1 pilula E-400 i pred spavanje 1 tableta ursofalka...ne znaju koji mi je samo znaju da je virus jetre...to su skontali od povecanih transaminaza i to je to...sad su pocele da opadaju fala bogu...

Ursofalk je valjda protiv zutice...Sacekaj dok ti se jetra potpuno ne oporavi,kloni se alkohola,teske hrane...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže djole_zrenjanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #12 poslato: Januar 17, 2008, 02:27:18 pre podne »
Ne znaju sta mi je...prepisana mi je terapija: ujutru pola sata pre jela Omeprol(zastita za zelidac) posle rucka 1 tableta ursofalka,popodne posle uzine 1 tableta ursofalka,posle vecere 1 pilula E-400 i pred spavanje 1 tableta ursofalka...ne znaju koji mi je samo znaju da je virus jetre...to su skontali od povecanih transaminaza i to je to...sad su pocele da opadaju fala bogu...

Ursofalk je valjda protiv zutice...Sacekaj dok ti se jetra potpuno ne oporavi,kloni se alkohola,teske hrane...

ne znam za sta je ali znam da su oni retardirani jer nemogu da skontaju sta mi je (zutica nije) to znam...ne pijem alkohol a uz pomoc lake hrane sam smrsao 9 kg za 3 nedelje i extra mi je samo sto su mi sad rekli da moram ponovo sve da jedem jel hoce te transaminaze da skoce od mrsavljenja tako da nemam pojma ni o cemu sta da radim a hteo bih nesto da uzimam a mislim da ipak preteruju oko toga da bas nista ne uzimam pa sam hteo misljenje od strucnjaka...
I AM THE ONE

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #13 poslato: Januar 17, 2008, 08:40:42 pre podne »
Da moraš da vodiš računa o ishrani to  obavezno moraš pogotovo ako ti se nakon nekog vremena pojave povećane transaminaze  od  gubitka kilogram e to znači da si počeo postepeno da gubiš  na mišićnoj masi.Što se tiče suplemenata mislim da bi ti u ovom slučaju glutamin bio od velike pomoći.
"Ovaj tekst služi isključivo za informativne svrhe!!!!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: BOLEST JETRE
« Odgovor #14 poslato: Januar 17, 2008, 11:00:08 pre podne »
@djole zrenjanin
nemoj se ti matori ni sa cim zajebavati dok te to u potpunosti ne prodje i dok analize ne pokazu da si zdrav.... jbg morass da sacekass da taj virus prohuji kroz tvoj organizam i to je to...
posle kada se doooobro oporavis pocni da razmisljass o teretani, proteinskoj ishrani , suplementima ....