Jun 22, 2024, 12:41:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.208 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pozvan i Zonjić  (Pročitano 6089 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Pozvan i Zonjić
« poslato: Novembar 11, 2007, 03:52:48 pre podne »
ZA PRVENSTVO BALKANA U BODI - BILDINGU KOJE SE IDUĆE GODINE ODRŽAVA U CRNOJ GORI 
Pozvan i Zonjić
 
 
Za naredno prvenstva Balkana, koje se u aprilu naredne godine održava u Crnoj Gori, selektor crnogorske reprezentacije Goran Eraković uputio je poziv za učešće i profesoru Goranu Zonjiću (49), koji bi trebalo da nastupi u kategoriji veterana. Zonjić je u načelu prihvatio poziv selektora Erakovića i započeo pripreme, ali ističe da definitivno još nije "prelomio" i nije siguran da će nastupiti.
- Poziv selektora Erakovića me je obradovao i pričinjava izazov. Bez obzira na godine, ovaj nastup bi predstavljao krunu moje karijere, i učiniću sve da se maksimalno pripremim za prvenstvo. Ukoliko nastupim na njemu, učešće ću iskoristiti za dalju afirmaciju bodi-bildinga, kluba i grada iz kojeg potičem - naglasio je Zonjić.
On je kazao da učešće u reprezentaciji nije definitivno prihvatio, jer je, pored treninga, za nastup neophodno obezbijediti i materijalna sredstva koja iziskuje ovaj sport. On je naveo da su ona neophodna kako bi u željenoj formi dočekao početak šampionata. Prema navodima Zonjića, ukoliko se pojave sponzori koji bi mu pomogli u pripremama odužiće im se postignutim rezultatom.
Profesor Goran Zonjić je jedan od pionira bodi-bildinga u Crnoj Gori. Bio je prvi crnogorski bilder koji je učestvovao na saveznim prvenstvima bivše SFRJ. Takođe, prvi je crnogorski takmičar u tom sportu koji je postao savezni šampion kada je 1995. godine osvojio zlatnu medalju na prvenstvu bivše SRJ. Višestruki je prvak Crne Gore. Zaposlen je u sportskom centru Berane, a kao kondicioni trener stalno je angažovan u rukometnom klubu Berane. 

IZVOR: http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika=Sport&datum=2007-11-07&clanak=123832


Ovo bi bilo fenomenalno! Volio bi vidjeti staroga druga Gorana opet na bini. :D :D :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #1 poslato: Novembar 11, 2007, 11:34:28 pre podne »
Zanimljivo! Vidjecemo koga ce sve Erakovic izvuci iz "rukava"...

Bilo bi zanimljivo da vidimo i jos neke CG takmicare na bini, Vukicevica recimo...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #2 poslato: Novembar 11, 2007, 11:50:53 pre podne »
vladar aj ti znas 100% jel ima neki bb iz bara...drzi neku teretanu blizu hotela nekog u baru...kad sam trenirao tu malo u toj teretani upoznao sam coveka....ogroman je...ima fenomenalne ruke
al se nekad dobro jelo

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2007, 01:51:23 posle podne »
vladar aj ti znas 100% jel ima neki bb iz bara...drzi neku teretanu blizu hotela nekog u baru...kad sam trenirao tu malo u toj teretani upoznao sam coveka....ogroman je...ima fenomenalne ruke
To ja Srdjan Vukicevic..Extra momak i odlican bilder.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2007, 02:21:58 posle podne »
Ne vjerujem da ce Goran da pristane bar na osnovu mog iskustva i price sa njim.razgovarali smo na temu bb vise puta (za 1.maj i ljetos) u Beranama i covek kaze da mu je definitivno dosadila teretana i tegovi,bacio se na voznju bicikla po 30-40km dnevno i to mu sasvim odgovara :) :)...

Licno bih najvise volio da se Goran vrati,to bi bila fenomenalna stvar :D :D

A takmicenju u Beranama '95 sam licno prisustvovao :D Bilo je to prvo bb takmicenje koje sam gledao uzivo
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2007, 02:23:55 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2007, 02:51:41 posle podne »
A takmicenju u Beranama '95 sam licno prisustvovao :D Bilo je to prvo bb takmicenje koje sam gledao uzivo

 Valjda neko ima slike sa tog takmicenja koje bi se mogle skenirati pa da se postave na forum. Sasa, ajde se malo aktiviraj i povuci svoje crnogorske veze.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2007, 02:55:35 posle podne »
A takmicenju u Beranama '95 sam licno prisustvovao :D Bilo je to prvo bb takmicenje koje sam gledao uzivo

 Valjda neko ima slike sa tog takmicenja koje bi se mogle skenirati pa da se postave na forum. Sasa, ajde se malo aktiviraj i povuci svoje crnogorske veze.


jbg ja imam samo da skeniram zahvalnicu koju je cale dobio povodom tog dogadjaja :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2007, 03:00:47 posle podne »
A takmicenju u Beranama '95 sam licno prisustvovao :D Bilo je to prvo bb takmicenje koje sam gledao uzivo

 Valjda neko ima slike sa tog takmicenja koje bi se mogle skenirati pa da se postave na forum. Sasa, ajde se malo aktiviraj i povuci svoje crnogorske veze.


jbg ja imam samo da skeniram zahvalnicu koju je cale dobio povodom tog dogadjaja :lol: :lol:

 Nazvat cu Gorana da malo popricamo,  pa ce mo vidjeti imali on kakvih slika. Neko bi morao imati.
Da li ti se i cale takmicio ili je bio u organizaciji takmicenja?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2007, 03:18:43 posle podne »
A takmicenju u Beranama '95 sam licno prisustvovao :D Bilo je to prvo bb takmicenje koje sam gledao uzivo

 Valjda neko ima slike sa tog takmicenja koje bi se mogle skenirati pa da se postave na forum. Sasa, ajde se malo aktiviraj i povuci svoje crnogorske veze.


jbg ja imam samo da skeniram zahvalnicu koju je cale dobio povodom tog dogadjaja :lol: :lol:

 Nazvat cu Gorana da malo popricamo,  pa ce mo vidjeti imali on kakvih slika. Neko bi morao imati.
Da li ti se i cale takmicio ili je bio u organizaciji takmicenja?

:lol: :lol: Organizacija,bio je predsjednik opstine '93,a pomagao je sport dosta...

Ima Goran slika 100%
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #9 poslato: Novembar 12, 2007, 10:38:12 pre podne »
Zanimljivo! Vidjecemo koga ce sve Erakovic izvuci iz "rukava"...

Bilo bi zanimljivo da vidimo i jos neke CG takmicare na bini, Vukicevica recimo...

jeli brate....jel znas sve od cg takmicara koji se takmice i u kojim kategorijama??

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #10 poslato: Novembar 12, 2007, 12:08:06 posle podne »
Ne znam ko ce se sve takmiciti. U zadnjih par godina jedino se Borko Obradovic takmicio, bio je u kategoriji do 85, na zadnja dva Balkanska, hoce li se pojaviti neko novi, ili ce neko "stari" da se vrati nemam jos informacije.

Vukicevic kojeg je pomenuo Polomac ako i ima takmicarske ambicije je sigurno u najtezoj kategoriji.

Znam da je Erakovic imao nastup ne tako davno (ove godine), i planirao je jos jedan u Monte Carlu, medjutim nemam informaciju da je uopste izlazio tamo, to nije bio IFBB nego neka druga federacija.

Ukoliko saznam nesto obavjesticu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #11 poslato: Februar 02, 2008, 12:22:52 pre podne »
Bilo bi lepo kada bi sa Goran Zonjic zvanicno oprostio od takmicarskog BB upravo na Balkanskom prvenstvu u Baru. To bi mu svakako bila kruna karijere i veliko priznanje.

Bilo kakve slike iz Berana sa takmicenja jedino moze da ima Zonjic jer je i bio organizator. Erakovic sigurno nema jer je prvi put poceo da dize tegove tek 1997 godine i prvo takmicenje imao 1999 god. na Kupu u Podgorici i Prvenstvu u Baru.

Ima nekih slicica u arhivi kod Emre Karadjuzovica ali on je vec godinu i po dana u Njujorku tako da nema nista od toga.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #12 poslato: Februar 02, 2008, 12:34:12 pre podne »

Bilo kakve slike iz Berana sa takmicenja jedino moze da ima Zonjic jer je i bio organizator

Ne obecavam,ali ukoliko odem za Berane u sledecih nekoliko dana,probacu da vidim sa Goranom da mi da neke slike sa takmicenja '95 pa ih postavljam na forum...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #13 poslato: Februar 02, 2008, 12:35:23 pre podne »

Bilo kakve slike iz Berana sa takmicenja jedino moze da ima Zonjic jer je i bio organizator

Ne obecavam,ali ukoliko odem za Berane u sledecih nekoliko dana,probacu da vidim sa Goranom da mi da neke slike sa takmicenja '95 pa ih postavljam na forum...

Znamo, znamo, kada ti to uzmes u svoje ruke, nema da omane!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pozvan i Zonjić
« Odgovor #14 poslato: Februar 02, 2008, 12:39:58 pre podne »

Bilo kakve slike iz Berana sa takmicenja jedino moze da ima Zonjic jer je i bio organizator

Ne obecavam,ali ukoliko odem za Berane u sledecih nekoliko dana,probacu da vidim sa Goranom da mi da neke slike sa takmicenja '95 pa ih postavljam na forum...

Znamo, znamo, kada ti to uzmes u svoje ruke, nema da omane!

Zajebavaj,samo zajebavaj :lol: :lol:

a jbg kad nisam isao u rodni kraj jos poodavno...Bice valjda :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!