Septembar 20, 2024, 01:27:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Poredjenje stimulatora testosterona  (Pročitano 7299 puta)

Van mreže miki82

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Poredjenje stimulatora testosterona
« poslato: Januar 13, 2008, 10:08:50 posle podne »
Interesuje me da li neko ima iskustva u poredjenju Animal Stack2 (UN), Hydrotest (Nutrabolic) i TestosteronGROW 2HP (Ultimate nutrition.
Koji od ovih preparata daje najbolje rezultate u dobijanju ciste misicne mase, gustini i cvrstoci muskulature?

Spartak

  • Gost
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2008, 12:50:38 pre podne »
probao sam ja testostrogrow hp2,posle par sedmica osjetio blagi porast snage,pio sam ga ujutro uz jelo prije teretane uz jelo i posle.osjeti se da poveca malo libido pogotovo posle teretane kad je test nizak.ja sam ga kupio po veleprodajnoj cijeni inace nebi dao 55e za njega.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2008, 02:33:15 pre podne »
Pogledaj koji ima vise %  Saponins i  Protodioscin...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2008, 08:05:17 pre podne »
Tribulus preparati americkih i zapadnoevropskih kompanija koji su danas prisutni na trzistu, su u najvecem broju slucajeva jeftin, nekvalitetni tribulus (nije cak ni ekstrakt) u koji je dodat saponin iz biljaka fenugrik i divlji jem. To je nesto sto kompanije nazalost cesto rade kad su u pitanju dijetetski preparati sa biljnim sastojcima, i na engleskom to se zove "spiking", a kod nas bi moglo da se prevede kao "budzenje" ili jos bolje "trpanje" - naravno sa negativnom konotacijom... Nazalost, u slucaju Tribulusa to je los pokusaj, jer moc originalnog Tribulusa zahteva pravi a ne navodni procenat saponina, a takodje i citav spektar drugih sastojaka - a sve to nalazi se samo u bugarskom Tribulusu, koji se uzgaja, kultivise i preradjuje u posebnim klimatskim i drugim uslovima i sa posebnim metodama (pocevsi od odredjene nadmorske visine, pripreme tla posebnim fertilizatorima pa nadalje, koje su Bugari (i jedino oni) usavrsavali nekoliko decenija. Zato procenat (bolje reci navodni procenat) saponina i protodioscina koji pise na etiketi "nove generacije" Tribulusa apsolutno nista ne znaci, bez obzira da li pise 40, 45 ili u poslednje vreme cak 60%. U stvari, u pitanju je toliki bezobrazluk i koriscenje neupucenosti kupaca, da ne bi bilo iznenadjenje ni da se uskoro pojave proizvodi kojima na etiketi pise da sadrze 120% saponina... Ali nazalost, ova "finta" kojom se sluze proizvodjaci je ljudima kod nas potpuno nepoznata...

@miki82:
Posto se tvoje pitanje odnosi na ove tri kompleksne formule koje osim Tribulusa sadrze i druge sastojke, recimo veoma kratko i nesto o tome.
Gledao sam Nutrabolics Hydrotest, formula kao takva je dosta slaba, tj. sa ne bas sjajnim izborom sastojaka. Inace, pre nego postavis ovakvo pitanje, najbolje je da uradis recimo jedan mali search u vezi ostalih sastojaka koji su sadrzani u ovim kompleksnim formulama, pa da sam za sebe izvuces odredjene zakljucke. Gledajuci sve sadrzane sastojke, Testostrow Grow je najbolji od ove tri formule. Mogli bi sad da prodjemo i da analiziramo sastojak po sastojak od pocetka do kraja liste, ali to bi zahtevalo odredjeno vreme i stvarno ne mogu da sad to radim. Koga to zanima neka uzme i neka sam malo istrazi, informacije su lako dostupne.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2008, 01:12:08 posle podne MAXX »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2008, 02:17:38 posle podne »
Najbolje resenje je bez sumnje-poslati nekog ili samostalno otici do,bratske nam Bulgarie i tamo pokupovati poprilicne zalihe tribestana :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2008, 03:00:22 posle podne »
Ali, ako neko zeli kompleksnu formulu, koja sadrzi druge sastojke za stimulaciju testosterona, tu je Testostrow 2 kao naravno ne bas 100% idealna ali dosta kompletna formula.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2008, 03:02:52 posle podne MAXX »

Van mreže miki82

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #6 poslato: Januar 20, 2008, 01:12:17 posle podne »
Znaci tribestan je najbolje moguce resenje za podizanje nivoa testa od ovih dozvoljenih stvari koji nisu AAS.
Napisite mi nesto o primeni Tribestana nacinu konzumacije, duzini perioda uzimanja, dozama.

Van mreže Donnie B.

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • HARD TRANING EASY WAR
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #7 poslato: Januar 20, 2008, 01:28:36 posle podne »
Pijes 6 dnevno, po 2kap sa obrokom, a zasto hoces da uzmes tribulus, jesi li koristio aas ili nesto je drugo u pitanju
 sherif
WIN AT ALL COST

Van mreže Donnie B.

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • HARD TRANING EASY WAR
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #8 poslato: Januar 20, 2008, 02:26:58 posle podne »
moj predlog "the nutrition" tribulus 750,
 :lol: :lol: :lol: :lol:
« Poslednja izmena: Januar 20, 2008, 02:29:04 posle podne Bulatovic J. »
WIN AT ALL COST

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #9 poslato: Januar 20, 2008, 02:28:01 posle podne »
Pijes 6 dnevno, po 2kap sa obrokom, a zasto hoces da uzmes tribulus, jesi li koristio aas ili nesto je drugo u pitanju
 sherif

Od onoga sto je dostupno kod nas, najbolja alternativa Tribestanu je Ultimate Bulgarian Tribulus.


Agree!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #10 poslato: Januar 20, 2008, 02:28:18 posle podne »
Znaci tribestan je najbolje moguce resenje za podizanje nivoa testa od ovih dozvoljenih stvari koji nisu AAS.
Napisite mi nesto o primeni Tribestana nacinu konzumacije, duzini perioda uzimanja, dozama.

Od onog sto je kod nas dostupno, najbolja alternativa za Tribestan je Bulgarian Tribulus (Ultimate Nutrition).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poredjenje stimulatora testosterona
« Odgovor #11 poslato: Januar 20, 2008, 03:49:43 posle podne »
@MAXX.

KAKO MOZES DA TVRDIS ENSTO STO NISI PROBAO?????

MOZDA SI PORBAO ULTIAMTE....

A DALI SI RPOBAO NEKE DRUGE FIRME??

NEMOJ DA KAZES DA NEMAS POTREBE JER OVO RADI..TO NISAM REKAO DA NE..

ALI PRE NEGO STO POPLJUJES PO OSTALIM FIRMIMA..TREBA DA BUDES MERODAVAN DA TO AKZES.

JA TVRDIM DA TRIBULS OD THE NUTRITONA KOJI IMA 750 mg..JE SIGRUNO U RANGU VRHUNSKIH FIRMI..NECU DA IH IMENUJEM