Jul 04, 2024, 08:50:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED  (Pročitano 34789 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #105 poslato: Februar 19, 2008, 04:43:42 posle podne »
Androidi su cudo :lol: :lol:

a proteini,glutamini...pu,pu,pu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #106 poslato: Februar 19, 2008, 05:11:39 posle podne »
Au, sta sve covek nece cuti i nauciti ovde! Ajde Taurus napisi program po kom vezbas, da vidimo kakve se sve cake tu kriju! :)

Van mreže Taurus

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #107 poslato: Februar 19, 2008, 05:48:00 posle podne »
 :mrgreen:
ponedeljak:grudi
utorak:ledja
sreda:odmor
cetvrtak:ruke
petak:noge
subota:ramena
nedelja: odmor
vezbe za trbusnjake ponedeljkom utorkom cetvrtkom i subotom.. to je program.. i nemojte da razumete lose nisam ja rekao da su glutamin i bcaa stetni,samo kazem da ja ne nameravam da pijem tu sintetiku..

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #108 poslato: Februar 19, 2008, 07:33:20 posle podne »
Ceeekaj cekaj maloo haha
1. srusicu ti zabludu sto se tvoje ishrane tice. Iako samouvereno tvrdis kako uopste ne unosis masti, ti ih zapravo UNOSIS sa CRNIM HLEBOM KOJI SADRZI MAST. Takodje, batak sadrzi masti.
2.Ne broji se brate kolicina mesa po tome koliklo puta dnevno jedes, vec koju kolicinu pojedes. Ja bi rekao da ti pojedes oko 200gr mesa dnevno, a to nije ni blizu dovoljno.
3. Imas dugacak jezik za petlica od 75kg koje se bas ni malo ne razume u materiju o kojoj prica.
Kazes Neletu na primer da cuti, umesto da pokusas da saznas nesto od njega. Covek je BOG za tebe sto se body buidlinga tice a ti se uziveo u laprdanje ko da si od boga poslat da nas naucis malo pameti.
EDIT: zaboravio sam da dodam, kazes da ne unosis masti, pa zato nema sanse da dobijes masne naslage na telu. To samo govori o tome koliko ti zapravo ne znas sta pricas. Da je to sve tako lako ko sto si ti zamislio svi bi mi bili pro takmicari.
« Poslednja izmena: Februar 19, 2008, 07:40:43 posle podne Ajs_Krejatin »
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #109 poslato: Februar 19, 2008, 08:09:57 posle podne »
Citat
da ja ne nameravam da pijem tu sintetiku..

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

rpobaj onda sa castrol gtx to je POLUSINTETIKA

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #110 poslato: Februar 19, 2008, 09:57:22 posle podne »
a i ja budala previse pitam.. nista bezim ja sa ovog foruma,i malo manje cu da kuckam a malo vishe da radim,pa da vidim dokle cu da doguram.. ajte sad cao svima :)

Problem je i bio sto to i bas nisu bila pitanja nego vec neki tvoj izgradjen stav i razmisljanja, a narocito o supplementima kao sintetici.
Nemas potrebe da odlazis, ostani sa nama i citaj. Imas jako puno korisnih clanaka iz kojih mozes nauciti, i nadam se da ces promjeniti neka tvoja pogresna razmisljanja.

Van mreže Tintor

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #111 poslato: Februar 20, 2008, 02:33:32 posle podne »
imam par pitanja... pa kaze:
da li je mnogo za pocetnika raditi trbusnjake 6x nedeljno po:
50 za gornje
25 obicnih
20 bocnih
20 dizanje nogu
i sve navedeno bez prestanka
i sve to u tri serije (pauza izmedju serija pola min.)

i zasto niko ne pominje podlakticu?
cime se radi? (jel samo na ravnoj klupi na kojoj su naslonjene ruke a zglob visi pa se dize sipka?)

i koja kombinacija od svih navedenih je najbolja za definiciju i malo mase znaci nista preterano... (ja sam 182cm 75kg)

i neki koristan savet jer ne zelim da preteram pa da odustanem posle kratkog vremena...
hvala unapred

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #112 poslato: Februar 20, 2008, 05:31:54 posle podne »
E sad sam ubedjen da ovde neko nekog kove u zdrav mozak...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #113 poslato: Februar 20, 2008, 06:45:46 posle podne »
imam par pitanja... pa kaze:
da li je mnogo za pocetnika raditi trbusnjake 6x nedeljno po:
50 za gornje
25 obicnih
20 bocnih
20 dizanje nogu
i sve navedeno bez prestanka
i sve to u tri serije (pauza izmedju serija pola min.)

i zasto niko ne pominje podlakticu?
cime se radi? (jel samo na ravnoj klupi na kojoj su naslonjene ruke a zglob visi pa se dize sipka?)

i koja kombinacija od svih navedenih je najbolja za definiciju i malo mase znaci nista preterano... (ja sam 182cm 75kg)

i neki koristan savet jer ne zelim da preteram pa da odustanem posle kratkog vremena...
hvala unapred

i vise nego mnogo..

Van mreže Skakavac2

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #114 poslato: Februar 20, 2008, 11:44:33 posle podne »
Nema potrebe toliko da radis trbusnjake.. 3 do 4 puta nedeljno,po tri serije i menjaj nemoj cetiri vrste po 30 puta kombinuj.. Iako ti mislis da sto vishe radish to ces pre da imas rezultate,veruj da nije tako.. Nego ja imam jedno pitanje posto vidim da se vec polemisalo na tu temu.. Da li je moguce smanjiti obim struka,a da se ne izgubi nesto mnogo na kilazi? Meni treba jedno 5 cm da izgubim u struku,a znam one gluposti na pinku sto su reklamirali onaj vibro action kako vec,pa kao hvale se izgubili 6 cm u struku i 2 kilograma..

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #115 poslato: Februar 21, 2008, 01:40:19 pre podne »
Nema potrebe toliko da radis trbusnjake.. 3 do 4 puta nedeljno,po tri serije i menjaj nemoj cetiri vrste po 30 puta kombinuj.. Iako ti mislis da sto vishe radish to ces pre da imas rezultate,veruj da nije tako.. Nego ja imam jedno pitanje posto vidim da se vec polemisalo na tu temu.. Da li je moguce smanjiti obim struka,a da se ne izgubi nesto mnogo na kilazi? Meni treba jedno 5 cm da izgubim u struku,a znam one gluposti na pinku sto su reklamirali onaj vibro action kako vec,pa kao hvale se izgubili 6 cm u struku i 2 kilograma..

Imao sam ga, Izgubio sam 8cm u struku i dodao 4kg misicne mase, jako dobra stvar.  Pre dve nedelje mi ga deda ukrao jer hoce da se zategne kako se nebi brukao pred tinejdzerkama kad se skine. Resio da krene samnom u grad, malo u svaleraciju, da se priseti mladjih dana...

ps ne pricajte nista mojoj babi, ok?

Van mreže Skakavac2

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #116 poslato: Februar 21, 2008, 08:13:04 pre podne »
aj mi pozajmi :) ili mi barem reci koliko je kostalo?:)

Van mreže Skakavac2

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #117 poslato: Februar 21, 2008, 08:32:25 pre podne »
I cekaj da sumiramo  :mrgreen: koristio si to,SKINUO SI SALO,a nabacio si misicnu masu? Pa zar nisu pedja petrovic i kompanija rekli da je to nemoguce? Ti si cudo prirode druze :) hehheeh:) reci mi koliko dugo vremenski si ga koristio,i koliko dugo dnevno? I da josh jedno pitanje za bilo koga :) npr radim sa tegovima nesto duze od sat vremena,zavrsim sve vezbe,i tada udarim po steperu ili voznji bicikle.. Primetio sam da se tad bas bas intenzivno znojim,jel tad najvise topim to salo?

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #118 poslato: Februar 21, 2008, 11:52:34 pre podne »
I cekaj da sumiramo  :mrgreen: koristio si to,SKINUO SI SALO,a nabacio si misicnu masu? Pa zar nisu pedja petrovic i kompanija rekli da je to nemoguce? Ti si cudo prirode druze :) hehheeh:) reci mi koliko dugo vremenski si ga koristio,i koliko dugo dnevno? I da josh jedno pitanje za bilo koga :) npr radim sa tegovima nesto duze od sat vremena,zavrsim sve vezbe,i tada udarim po steperu ili voznji bicikle.. Primetio sam da se tad bas bas intenzivno znojim,jel tad najvise topim to salo?

pa kad su rekli da ne moze zasto pitas i nadas se nemogucem?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #119 poslato: Februar 21, 2008, 11:54:06 pre podne »
LUUUUUUDILO :lol: :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!