Septembar 27, 2024, 12:10:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana u New Yorku???  (Pročitano 4868 puta)

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Teretana u New Yorku???
« poslato: Januar 06, 2008, 08:58:02 posle podne »
Pozdrav svima! U septembru sam se preselio u NY i pauzirao treniranje dok se ne naviknem na sve novo i tako to. Prodje ovde raspust i meni se nastavlja, al imam jedan problem. Ne postoji nigde normalna teretana. Jedino sam dobro, to jest predobro video gold's gym, ali to je na west side-u pa mi ne odgovara. Inace ima naravno teretana, al svi nude neke kurseve i gluposti i ne znam ni ja koje casove, koje su mozda dobre, al mi ne odgovaraju. Meni logicno treba pristup tegovima, spravama i kardio opremi i da picim svoje. Plus je veliki problem sto imam 14 godina, a ovde s tim gnjave.  Znam da je malo cudno pitati za ovako nesto na forumu al otkud znam, video sam tu i tamo nekih clanova koji su pisali NY. Ako neko moze negde da me uputi bio bih beskrajno zahvalan posto moram da zapocnem s treniranjem vise. Pozdrav! 
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2008, 09:00:44 posle podne »
Nek si ziv i zdrav jos 100 godina ja sa 14 nisam znao sta je biceps,samo polako.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2008, 09:06:42 posle podne »
Hehe pa dobro, nek sam mlad, ne moram da se ukilavim u ovoj americi. Nisam 6 meseci trenirao, ni nasta ne licim. Sacu da stavim neke slike od letos na forum, pa cu mozda i neke slike od sada, pa da vidis o cemu ti pricam. Inace, posto se verovatno niko ne seca, ja sam vojin drug, to jest pittbul-ov drug. Pozdrav
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2008, 09:19:41 posle podne »
Nismo te zaboravili,ne brini...Nemoguce da u tolikom gradu ne mozes da nadjes teretanu koja ti odgovara?Odjebi ih sa tim casovima i glupostima,reci "imam ja jedan forum,sve su mi oni objasnili sta i kako,dajte vi meni samo tegove..." :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #4 poslato: Januar 06, 2008, 09:56:38 posle podne »
Svojevremeno sam u Bg bio instruktor jednoj nasoj manekenki (devojka iz spota Z.Joksimovica-Lane moje),koja zivi i radi u NY.
Kaze da tamo ima bezbroj vrhunskih teretana na svakom cosku.
Sad,da ima raznih programa i kurseva-ima,ali naravno da ima i ta "obicna" varijanta,mada tamo svako ima svog instruktora,to je tamo normalno...
Procackaj malo detaljnije tamo,nemoj da si lenj,mnogi od nas bi ubili za tu tvoju "tesku"dilemu-gde vezbati u NY!;-)
Uzivaj!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #5 poslato: Januar 06, 2008, 11:57:09 posle podne »
Pa jeste, ima ih kolko oces, al to je sve za manhattan bogatase kojima je fora da dobro izgledaju pa im daju neke gluposti za ogromne cene. Verovatno bi mogao u bruklinu lako da nadjem to sto mi treba, al pazi, ja sam na upper east side manhattan i ovde je sve toliko skupo da je apsurdno. Najobicnije nemam 1000 evra mesecno da placam trenera, a to je jedino sto su mi nudili do sada, delimicno jer imam 14 godina pa im je frka da me puste samog. Ta devojka se bavi odrzavanjem tela i naravno da hoce da ulozi u to, al ja jbg imam dzeparac i sta jos uspem da nagovorim caleta i kevu da mi daju :/ Sva ta velika mesta su u tim nekim programima ili sa trenerima koji su skupi. Malih ima, ali treba naci one koje nisu krs, kakvih sam se nagledao. Gledacu ja naravno i ovako po ulici, do sad sam bio na odmoru pa nisam mogao, mislim ono van grada, ali rekoh mozda mi se posreci da neko s foruma zna dobro mesto. Hvala, Pozdrav opet
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2008, 12:02:41 pre podne »
Malih ima, ali treba naci one koje nisu krs, kakvih sam se nagledao

ajde nemoj sada i ti da izvodis....u takvim teretanama se prave misici a ne u nekim fency!
vazno je da u teretani imas sipku i tegove,a da li ima masine ili trake za trcanje,bicikle,klimu,da li je prljavo ili cisto....ma to je skroz ne vazno!!!
krs teretana postoji samo za onog koji nema volju da nesto uradi!
pozz

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2008, 12:07:22 pre podne »
pa imas YMCA sigurno negde. Tamo je solidno i ne treba ti nista vise od toga.
ja sam isao tamo i placao sam po 6 USD mesecno, posto sam ispunio neke formulare za nekakvu pomoc (jebiga, ucenik sam bio, socijala)

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2008, 12:31:26 pre podne »
Pozdrav Nelle! Ja bas trazim to o cemu govoris, al krsevi o kojima ti pricam sazdrze bucice do 10kg, par sprava za koje nikad neces cuti na ovom forumu i neki lik koji glumi instruktora. Znam neke ljude iz skole koji idu u takva mesta i ne napreduju nista, mada oni to nista ne kontaju. Pazi, meni u vrh glave treba benc, sprava za zgibove i propadanja, dobar sklop bucica za free lifting, i nesto za noge mada i to mogu bez sprava. Iskreno mi treba samo mesto gde rade i drugi ozbilni i gde mogu da dobijem savete na licu mesta, jer se inace smorim, a ovde nemam ozbiljne ortake da idu samnom. Trcanje je najmanji problem imam ceo grad. Nego ta mala mesta nemaju takve stvari nego one kombinatorike od sprava sto nista valja, napravljeno da imas sto vise funkcija, a ne kvalitetne funkcije. Al ne sumnjam da cu naci, samo pousavam sto pre :) Hvala

Pozdrav Nico, ima naravno, al ne daju ispod 16 il 18, ne secam se, da se trenira bez instruktora, a ko sto sam vec rekao to kosta jbg pa taman 150 puta vise nego sto si ti placao :) Hvala, poZz
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #9 poslato: Januar 07, 2008, 12:48:19 pre podne »
pa ako samo trazis da imas klupu, bucice, sipku, i spravu za zgibove, sto si ne kupis sve to i napravis mini teretanu za tvoje potrebe kod tebe gajbi (pretpostavljam da zivis u kuci, i da imas podrum, kao i vecina u USA).
A sprave ces jeftino nabaviti, idi na Craigslist i tu ces sigurno naci nesto polovno i jeftino....

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #10 poslato: Januar 07, 2008, 01:14:29 pre podne »
Pa tu imam dva problema. Prvo, ne zivim u kuci, nego u u apartman-u u koji i ovako jedva stajemo. Drugo, nazalost kad bi trenirao kuci nema sanse da bi radio kako treba, moj problem, znam. Kad odem u teretanu i svi vezbaju nije mi nikakav problem, gledas njih, pricas, imas drustvo, ne mozes da lencis i tako, plus su svi stariji pa ono, gledas u svoj cilj, motivacija. Ja sam mesecima u srbiji trenirao bez problema. Mada moram priznati da sam imao instruktora i pravi razliku, al dobro :) Ja kako dodjem kuci ne mogu nista da radim, pokusao sam cesto i nikad mi ne uspe, mozda uradim vezbe, al ne osecam kvalitet koji osecam u teretani kad se bas trudim i tako. Sta cu, psihicka stvar :( Mada je dobra vest da mi se cale malo angazuje da vezba, pa mozda to ne bi bilo lose. Na kraju krajeva te slusam i kuci radim. Da dodam, ne znam dal razumete na upper east side-u manhattan-a zive najbogatiji, mada sam ja pored reke, dalji od metroa i plus je stan krs za ovaj kraj, nama je samo trebao velik jer nas je puno u familiji. Ovde je sve baaas skupo. Ja kad sam dolazio sam ocekivao ono manhattan life style, ekstra instruktor, ipod, mac ovo ono. Kad ono kur**! Sve skupo! Al videcu, zavisi od keve i caleta i tako. Za sada s truim da nadjem najeftinije moguce. Naravno nemam neko ogromno ocekivanje da mi neko kaze na forumu, al sam stavio cisto ako mi se posreci. Hvala opet, poZz
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #11 poslato: Januar 07, 2008, 11:36:06 pre podne »
Ja sam čuo da u NY nema više teretana je li to istina? Da moraš ić van grada da se trenira?

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #12 poslato: Januar 07, 2008, 02:12:06 posle podne »
Jedna od cuvenijih teretana u NY Powerhouse Gym Bev Francis!
235-C Robbins Lane, Syosset, New York (516) 933-1111
Hours: Mon - Fri 4am - Midnight Sat, Sun 6am - 9pm

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #13 poslato: Januar 07, 2008, 02:22:32 posle podne »
Pa tu imam dva problema. Prvo, ne zivim u kuci, nego u u apartman-u u koji i ovako jedva stajemo. Drugo, nazalost kad bi trenirao kuci nema sanse da bi radio kako treba, moj problem, znam. Kad odem u teretanu i svi vezbaju nije mi nikakav problem, gledas njih, pricas, imas drustvo, ne mozes da lencis i tako, plus su svi stariji pa ono, gledas u svoj cilj, motivacija. Ja sam mesecima u srbiji trenirao bez problema. Mada moram priznati da sam imao instruktora i pravi razliku, al dobro :) Ja kako dodjem kuci ne mogu nista da radim, pokusao sam cesto i nikad mi ne uspe, mozda uradim vezbe, al ne osecam kvalitet koji osecam u teretani kad se bas trudim i tako. Sta cu, psihicka stvar :( Mada je dobra vest da mi se cale malo angazuje da vezba, pa mozda to ne bi bilo lose. Na kraju krajeva te slusam i kuci radim. Da dodam, ne znam dal razumete na upper east side-u manhattan-a zive najbogatiji, mada sam ja pored reke, dalji od metroa i plus je stan krs za ovaj kraj, nama je samo trebao velik jer nas je puno u familiji. Ovde je sve baaas skupo. Ja kad sam dolazio sam ocekivao ono manhattan life style, ekstra instruktor, ipod, mac ovo ono. Kad ono kur**! Sve skupo! Al videcu, zavisi od keve i caleta i tako. Za sada s truim da nadjem najeftinije moguce. Naravno nemam neko ogromno ocekivanje da mi neko kaze na forumu, al sam stavio cisto ako mi se posreci. Hvala opet, poZz

mnogo ti tu filozofirass za svoje godine znass :lol:..."psihicka stvar ovo ono..."
moj ti je predlog da nadjess neko drustvo ,neke ortake bilo u skoli bilo u kraju, nemoguce da u tvojoj generaciji  se samo ti baviss teretanom(i ti likovi sto ne napreduju :lol:)... kapiras... nadji nekog ko zna gde sta ima, kakve su cene, kakva se ekipa krece u gym-u (da ne naletiss na neke gagsta mada fakas sherif ;rolf;)... udji u bilo koji gym, vidi da li ima osnovne sprave, sipke -sto kaze Nelle ako teretana nije fency i nema svu opremu ne mora da znaci da u njoj necess praviti misice... jbg ako se potrudis.... , e sada stvar je snaci se ...
p.s. pokusaj na nekom njihovom NY forumu ...mozda tamo neko zna nesto ;bravi;

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Teretana u New Yorku???
« Odgovor #14 poslato: Januar 07, 2008, 04:03:19 posle podne »
Neznalica
Pa ima, al treba mi negde gde ja mogu. Pozdrav!

EXTREME
Pogledacu obavezno, hvala ti. Samo ne znam gde je to, pogledacu, jer mi treba nesta na east side manhattnu, al hvala ti puno, PoZz

Pirat
Hehe pa sta cu, u bg-u sam imao celu ekipu ortaka za to, kao prvo ono svi s veslanja, a drugo ovako moje licno, ono pitt i jos neki. Ovde brate u mojoj skoli svi mrcine, znaci ja samo znam da su fudbaleri ozbiljni i na nekim timovima, svi ostali igraju za neke skolske timove koje igraju u fus ligama. Znaci pazi kad svaki dan imas skolu od 8-4, a samo petkom fizicko !? Znaci deca haos. Slazem se skroz za teretanu, ocu ono da ima te neke osnovne sprave i stvari, meni smetaju ova cuda sto izmisljaju, pa se svi odavde koji nemaju pojma ni o cemu loze na njih. E da i dobra ideja za NY forum, pookusacu da nadjem, to bi ustvari bilo najbolje. Hvala ti puno, poZz

Inace sam odlucio da proba NY sport club, ono na dve nedelje try out za male pare. Tamo mozda postoji sanse da vezbam sam s potpisom roditelja da smem, sto nikako nije moglo na drugim mestima. Takodje sutra ima "Open house" u jednom mestu pa da vidim kako je tamo. Inace gledam kad idem ulicom. Pozdrav svima!
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!