Septembar 23, 2024, 04:38:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mayweather u MMA!?  (Pročitano 1561 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Mayweather u MMA!?
« poslato: Decembar 23, 2007, 09:47:17 posle podne »
Mayweather razmislja o MMA karijeri

Floyd Mayweather Jr. se sreo sa vlasnikom Dallas Mavericksa Markom Cubanom prosle nedjelje kako bi razmotrili Floydovo ucesce u MMA mecevima.

"Definitivno cemo raditi zajedno!" Cuban je izjavio za The Associated Press nakon utakmice Mavericksa u petak vece. "Jedino je pitanje u kom kapacitetu ce biti ta saradnja. Jednostavno ne prelazi se sa boksa u MMA preko noci. On mora da dobro ispipa vodu."

30-godisnjeg Mayweathera mnogi smatraju najboljeg boksera danasnjice kao i onoga ko privalci najvise novca. Njegove borbe od prosle godine sa Rickyem Hattonom i Oscarom De La Hoyom su napravile 3.25 miliona pay-per-view prodaja, sto je vise od 200 milliona dolara prihoda od cega je Floydu pripalo oko 50 miliona.

Cuban je vlasnik nove MMA promocije koja se zove HDNet Fights. Do sada je organizovao dva dogadjaja, posljednji u Dallasu 15. decembra. Borbe su emitovane na Cubanovom HDNet kanalu.

"To bi bilo ogromno," kaze Cuban. "On je bokserska ikona, osvojio je cijeli svijet. On je sampion i zeli da bude najveci svih vremena... Ako ukljucimo njega u MMA kroz HDNet Fights to bi bilo nesto najvece i sve bi podiglo na mnogo visociji nivo."

Mayweather i Cuban su postali prijatelji dok su se takmicili u ovogodisnjem "Plesu sa zvijzdama." Cuban je bio Mayweatherov gost kada se borio protiv Hattona u Las Vegasu on 8. decembra. U tom mecu Mayweather je nokautirao Hattona i tako zadrzao titulu.

Mayweather i Cuban su se ponovo sreli u prosli cetvrtak u Las Vegasu kako bi razgovarali o Mayweatherovoj mogucoj ulozi u HDNet Fights.

"Razgovarali smo o tome da posjeti nase sale za trening kako bi pomogao nasim borcima u njihovim bokserskim treninzima, a sa druge strane tako bi mogao osjetiti sta bi mu bilo potrebno za konverziju na MMA" - rekao je Cuban

Leonard Ellerbe, Mayweatherov savjetnik i najbolji prijateljje izjavio za ESPN da welterweight sampion ima ozbiljne namjere da predje u MMA.

"To je nesto za sta je on sigurno zainteresovan, i ukoliko Floyd to uradi to ce biti mega - dogadjaj" - izjaio je Ellerbe. "Nemamo vremenski okvir, Floyd ce malo odmoriti, ali on odlicno razumije sta je u pitanju. Spreman je da posveti vrijeme svemu kako bi potpuno razumio u sta bi eventualno usao."

Par boksera poput bivsih HW boraca Raya Mercera i Frans Bothe su imali slicne izlete ali bez veceg uspjeha.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mayweather u MMA!?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2007, 04:45:48 posle podne »
iskreno malo mi je nepoznat pa nemogu da ista komentiram :-(

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mayweather u MMA!?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2007, 04:48:30 posle podne »
ja mislim da je on agresivan u ringu jednom sam ga gledo ako se ne varam

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Mayweather u MMA!?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 24, 2007, 07:03:56 posle podne »
Floyd je odlican bokser, ali sam i prilicno siguran da nikada nece uci u MMA ring, oktagon ili sta vec.

Sve mi se cini da je ovo samo prica za medije kako bi se novonastala Cubanova organizacija promovisala.

A da bi neka njegova borba po MMA pravilima pobudila interesovanje i golem PPW u to ne sumnjam, ali i pored toga vjerujem da ce se "Pretty Boy" Mayweather drzati onoga sto najbolje zna a to je boks i odlicna sopstvena promocija.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mayweather u MMA!?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 25, 2007, 03:04:37 pre podne »
koji se boksac dobar pokazo u k1 ili nekom mma???
znam da je u k1 bio bijeli bizon...ali brzo ga je nestalo