Septembar 23, 2024, 10:23:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Schilt: Želim UFC pojas!  (Pročitano 4083 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Schilt: Želim UFC pojas!
« poslato: Decembar 20, 2007, 12:35:14 posle podne »
Schilt: Želim UFC naslov
 
Nakon što je prije dva tjedna po treći put osvojio K-1 World Grand Prix, Nizozemac Semmy Schilt (34) izrazio je želju za povratkom u oktogon.

"Želja mi je osvojiti UFC naslov, spreman sam za povratak u oktogon." - započeo je Schilt intervju za Fighthype.com . "Nakon što sam bio svjetski prvak u karateu, Pancraseu i 3 puta u K-1, želim i UFC naslov. Moj menadžer je u pregovorima s K-1 i UFC-jem, pokušavamo dogovoriti borbu s Timom Sylvijom ukoliko on u veljači ponovno osvoji UFC titulu. Također bih volio još jednom boriti se s Fedorom."

Schilt je dvaput nastupio u UFC-u, 2001. godine na 31. i 32. turniru. Pobijedio je Petea Williamsa i izgubio od Josha Barnetta.

Za kraj intervjua dodao je kako mu nije lako balansirati između K-1 i slobodne borbe, ali da na to gleda kao veliki izazov.

Izvor: www.profightstore.com

Link do kompletnog intervjua za Fighthype...
SemmySchilt
« Poslednja izmena: Decembar 20, 2007, 12:40:18 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 20, 2007, 02:09:22 posle podne »
dobit ce ga...  ;pisss;

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2007, 02:36:37 posle podne »
Mislio sa da je napisan  krivo naslov, ovaj je lud...puka od trave  ;rolf;

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2007, 02:42:58 posle podne »
ima dobre borbe i naslove ali meni nikako ne lezi nemogu ga nikako podnit...

 a izjava i nije tako strasna kakvih ima u borilackom svijetu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2007, 03:18:54 posle podne »
Vidim da mnogi od vas zaboravljaju da je Semmy i MMA borac sa jako puno borbi i u tom sportu.
Daleko od toga da kazem da je TOP 5 ili nesto slicno, ali treba uzeti u obzir i njegovih gotovo 40 nastupa u slobodnim borbama.

Ne cudi me ni malo sto je bas pikirao na Tima Sylviju, jer je Tim uglavnom udarac a i tesko da je mnogo bolji od Semmija u parteru... A Semmy je tokom svoje mma karijere uglavnom imao probleme kada ga obore, kao sto je to radio i Fedor tokom svih pet rundi njihovog meca...

Naravno sva ova prica je nesto drugo, tj zelja da se napravi spektakl, da ucesnici i promoteri naprave mnogo novca, da li ce do neceg slicnog uopste doci pitanje je, ali bilo bi zanimljivo da 3-time K1 vladajuci sampion udje u UFC direktno u borbu za pojas sa recimo tako nekim Sylviom kojeg realno po meni i moze pobjediti.

Sto se tice njegove zelje da se bori sa Fedorom, ne cudi me, Fedor je najbolji i svi ga zele, mec sa njim bi mu donio jako puno novca i omogucio bi mu da dodatno i dobro unovci K1 titule...

A evo i moja prognoza ako ikad dodje do pomenutih meceva...

Tim Sylvia vs Semmy Schilt ... Schilt by KO
Fedor E vs  Semmy Schilt ... Fedor by Decision
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 20, 2007, 03:23:39 posle podne »
znam da je imo mnogo borba... niti sam reko da nije dobar borac...

samo sam zelo reci da mi njegov nacin borbe i stil nimalo ne leze... to je moj osobni stav...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 20, 2007, 03:29:34 posle podne »
@Vladar

Može oklada odma !!!

Nema šanse da taj dobro završi...oni predugi krakovi i usporeni udarci, a u parteru je THE END!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #7 poslato: Decembar 20, 2007, 03:46:30 posle podne »
@ N_E_Z_N_A_L_I_C_A

Imam utisak da nikada nijesi gledao Sylviu, sto sigurno nije tacno.

Ne govorim o tome da je Semmy monster i da ce zavladiti mma scenom, cak sta vise vjerujem da je protiv njega favorit svaki dobar i kompletan mma borac. Ali protiv Tima ima i te kako sansu, ne zato sto je Sammy vrhunski u parteru (Tim je truba u parteru), niti sto je nesto ne znam kako brz i pokretljiv (a Sylvija je i sporiji i manje pokretljiv) ali je sigurno dvije klase boji stand-up borac od Tima "staklena brada" Sylvie.

Za opkladu vazi samo sacekaj da vidimo da li ce uopste takav mec doci na red, jer Tim mora za pocetak da dodje do UFC pojasa.

@ ATJ LUCKO™

Da ti pravo kazem ne svidja se ni meni ni malo. Ali covjek je 3-time uzastopni K1 sampion, pa od tuda i pronalazim razlog da prenesem slicne informacije i da ga svi prokomentarisemo. ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #8 poslato: Decembar 20, 2007, 04:04:59 posle podne »
@Vladar

Gledao sam ali ne kao što pratim druge top borce, tu imaš pravo, a što se tiče našeg junaka, ma pazi vidio si što se desilo jednoj mega zvijezdi kao što je Cro Cop koji je dobio po tamburi a da ni svjestan nije bio, uglavnom u UFC-u ide puno više snage i explozivnosti, puno puno manje polugica, finih direktića i skoro da nema mjesta za "ispipavanje" snaga, pogledaj samo kako onaj Rampage ulazi u borbu pa to je strašno...dakle ne kažem da je Šilt loš ali mislim da 212cm nema šanse protiv borca nizeg 20tak cm, dobrog u parteru, i sam si rekao kad ga se sruši čiča miča gotova priča, a svaki njegov pokušaj udaranja nogom i povlačenja te iste noge nazad je potencijalna mogućnost ground and pounda za oponenta...dakle... ;rolf; ;think;

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #9 poslato: Decembar 20, 2007, 06:22:47 posle podne »
Potpuno se slazem u najvecoj vecini toga sto si rekao, s tim da trebas povesti racuna i da je Tim Sylvia samo nekoliko santimetara nizi od Schilta, pri tom uzimam da je Tim visok realnih 203-204, a Semmya mogu samo u Japanu da izmjere 211-212... Takodje Tim nije neka munja u parteru (iako je radio sa Mileticem) i uglavnom meceve zavrsava rucnom tehnikom, vazi za udaraca, ne za majstora G'N'P...
Izmedju ostalog zbog toga i dajem sansu Schiltu...

Sto se tice Filipovica, to je vrlo vjerovatno neka druga i drugacija prica. Nazalost mislim da nema nikakve veze sa strasnim kvalitetom UFC boraca kojeg je imao prilku da sretne, problemima sa adaptacijom na kavez ili sta drugo, a sve to samo nekoliko mjeseci poslije po meni najboljeg zivotnog performasa koji je imao u OW Pride GP.
Njegovo blijedo izdanje moze da ima mnogo razloga, ali ipak se nadam de ce se ispraviti jer vjerujem da ce imati ponovo priliku da pokaze zaista sta zna u oktagonu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #10 poslato: Decembar 20, 2007, 09:40:32 posle podne »
Vidim da mnogi od vas zaboravljaju da je Semmy i MMA borac sa jako puno borbi i u tom sportu.
Daleko od toga da kazem da je TOP 5 ili nesto slicno, ali treba uzeti u obzir i njegovih gotovo 40 nastupa u slobodnim borbama.

Ne cudi me ni malo sto je bas pikirao na Tima Sylviju, jer je Tim uglavnom udarac a i tesko da je mnogo bolji od Semmija u parteru... A Semmy je tokom svoje mma karijere uglavnom imao probleme kada ga obore, kao sto je to radio i Fedor tokom svih pet rundi njihovog meca...

Naravno sva ova prica je nesto drugo, tj zelja da se napravi spektakl, da ucesnici i promoteri naprave mnogo novca, da li ce do neceg slicnog uopste doci pitanje je, ali bilo bi zanimljivo da 3-time K1 vladajuci sampion udje u UFC direktno u borbu za pojas sa recimo tako nekim Sylviom kojeg realno po meni i moze pobjediti.

Sto se tice njegove zelje da se bori sa Fedorom, ne cudi me, Fedor je najbolji i svi ga zele, mec sa njim bi mu donio jako puno novca i omogucio bi mu da dodatno i dobro unovci K1 titule...

A evo i moja prognoza ako ikad dodje do pomenutih meceva...

Tim Sylvia vs Semmy Schilt ... Schilt by KO
Fedor E vs  Semmy Schilt ... Fedor by Decision
@Vladar

Gledao sam ali ne kao što pratim druge top borce, tu imaš pravo, a što se tiče našeg junaka, ma pazi vidio si što se desilo jednoj mega zvijezdi kao što je Cro Cop koji je dobio po tamburi a da ni svjestan nije bio, uglavnom u UFC-u ide puno više snage i explozivnosti, puno puno manje polugica, finih direktića i skoro da nema mjesta za "ispipavanje" snaga, pogledaj samo kako onaj Rampage ulazi u borbu pa to je strašno...dakle ne kažem da je Šilt loš ali mislim da 212cm nema šanse protiv borca nizeg 20tak cm, dobrog u parteru, i sam si rekao kad ga se sruši čiča miča gotova priča, a svaki njegov pokušaj udaranja nogom i povlačenja te iste noge nazad je potencijalna mogućnost ground and pounda za oponenta...dakle... ;rolf; ;think;
prijatelju treba srusit kljusinu od 130-140 kila ;lol;
a to da on zeli pojas...o tom po tom....

Spartak

  • Gost
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #11 poslato: Decembar 24, 2007, 12:55:47 pre podne »
jedan od razloga poraza pride boraca (cro cop,shogun) je i to sto nisu navikli na kavez i na udarce laktovima.Pogledajte samo sto se dogadjalo ufc borcima u pride ringu,ista stvar pucali su kao zvecke.
Mirka ne bih komentarisao,znaci operisao je konacno nos,samo da usaglasi treninge kako treba i da izbistri um da se preabere i to je to.
Sto se shoguna tice,izgubio je gusenjem,a svi znamo koji je on kalibar,znaci momak je nevidjeni talenat,bije shakama nogama petama koljenima guzicom cim stigne znaci total package al jbg

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #12 poslato: Decembar 24, 2007, 04:42:30 posle podne »
a i forest isto nije za baciti

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #13 poslato: Decembar 24, 2007, 04:44:08 posle podne »
mislim da mirku samo nos nije problem iako bih zelio da se vrati na stari puut uspjesno....
mislim da mi u ufc izgleda izgubljeno i nemoze doci do irazaja...
volio bih da se mirko vrati u k1 mma sa fedorm

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Schilt: Želim UFC pojas!
« Odgovor #14 poslato: Decembar 24, 2007, 04:49:42 posle podne »
mislim da mirku samo nos nije problem iako bih zelio da se vrati na stari puut uspjesno....
mislim da mi u ufc izgleda izgubljeno i nemoze doci do irazaja...
volio bih da se mirko vrati u k1 mma sa fedorm
puno je vukova u ufcu :-)