Jun 26, 2024, 12:41:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Dobar dan!  (Pročitano 23496 puta)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #30 poslato: Decembar 18, 2007, 07:59:54 posle podne »
ljudi pustite coveka...
Sa ovim se slazem, ako on tvrdi ono sto tvrdi, morate terati mak na konac, jeste ili nije.
E sada, uzmi aparat za slikanje, napisi na komad papira DOBAR DAN i naslikaj se. Ako to napravis u najmanju ruku ces me ubijediti da si to ti i ja cu ti se licno i javno izviniti sto ti nisam vjerovao,
I ovo je dobra ideja, cak i da covek nema fotoaparat na slikama se vidi mob koji pravi dovoljno dobre slike da se potvrdi sta moze.

Van mreže Lobanja

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #31 poslato: Decembar 18, 2007, 08:01:01 posle podne »
Ja licno ne vjerujem da je razlika na ovim slikama 5 mjeseci, a i nisam bas siguran da si to ti na slikama.
E sada, uzmi aparat za slikanje, napisi na komad papira DOBAR DAN i naslikaj se. Ako to napravis u najmanju ruku ces me ubijediti da si to ti i ja cu ti se licno i javno izviniti sto ti nisam vjerovao, ali me u drugu ruku neces ubijediti da je razlika na ovim slikama samo pet mjeseci. Nadam se da neces sada reci da nemas aparat, da moras nekoga naci da te slika, bla, bla bla i neka slicna izvinjenja.

P.S. Ja cekam da ti se izvinem sto sumnjam da to nisi ti na slikama.
http://img216.imageshack.us/img216/1514/madajs5.jpg

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #32 poslato: Decembar 18, 2007, 08:03:00 posle podne »
Eto resenja...... cestitam lobanja.....

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #33 poslato: Decembar 18, 2007, 08:16:18 posle podne »
Ovu sliku samo ovde.
Evo raspored:
7 do 12:30 - shkola ( pojedem za marendu 2 bureka )
12:45 - cokoladu ili nesto slatko
13:00 - 15:00 - waterpolo
15:15 - jedem neko meso i ugljene hidrate npr. Riza i piletina( bjelo meso ) ili biftek i riza/ biftek i pirekrompir ( zavisi kako kad  ali uglavnom se posle waterpola sabijem od mesa )
16:00 teretana do 17:30/18:00
18:15 - 8 jaja u kajgani zajedno sa prshutom
19:45 - chokoladica neka mala, slatko nesto
20:00 - breakdance
21:30 - 4 banane stavljene u sirijal ( corn flex ) i mlijeko
I tako dan za danom.
dobar izgled mada nema sanse da se ovako hranis a tako da izgledas...
ok,na slikama si ti,to smo razresili,mada su datumi na njima i dalje diskutabilni,ali mislim da oko ishrane nisi iskren!
mislim,covece,pa ti imas samo 2 obroka sa proteinima dnevno!!!!
sve ostalo su neka sranja...
mislim,daleko si ti od nekog mistera ali opet sa ovakvom ishranom mozes da izgledas kao vreca govana a ne tako kao na slikama.
ne prolazi to ovde bato
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #34 poslato: Decembar 18, 2007, 08:18:41 posle podne »
Ja licno ne vjerujem da je razlika na ovim slikama 5 mjeseci, a i nisam bas siguran da si to ti na slikama.
E sada, uzmi aparat za slikanje, napisi na komad papira DOBAR DAN i naslikaj se. Ako to napravis u najmanju ruku ces me ubijediti da si to ti i ja cu ti se licno i javno izviniti sto ti nisam vjerovao, ali me u drugu ruku neces ubijediti da je razlika na ovim slikama samo pet mjeseci. Nadam se da neces sada reci da nemas aparat, da moras nekoga naci da te slika, bla, bla bla i neka slicna izvinjenja.

P.S. Ja cekam da ti se izvinem sto sumnjam da to nisi ti na slikama.
http://img216.imageshack.us/img216/1514/madajs5.jpg

DOBAR DAN!
Izvinjavam se!

P.S. Sa tvojom ishranom i dnevnim rasporedom ostajem pri konstataciji da ti jos uvijek ne vjerujem da je razlika izmedju onih slika samo 5 mjeseci.

Van mreže Lobanja

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #35 poslato: Decembar 18, 2007, 08:48:57 posle podne »
Metabolizmi su razlichiti morate i to da rachunate.
Shto se tiche ishrane, meni ova odgovara jer tu nema sranja koliko vi mislite da ima a i ja sam napisao sadashnji raspored jer ja od shkole ne mogu ranije uzeti vishe proteina. A ono shto uzmem "djubreta" odma izgubim na waterpolo jer ipak 2 sata plivanja nije malo. Proteine, jbg ja zaista nisam neshto previshe upoznat ali znam da piletina ( bjelo meso ) ima massu proteina tako da ono, mislim da 4-5 tih shnicli nije malo mada nije ni mnogo ali ja isto nisam neshto preterano visok i ne zhelim da se udebljam vec pazim i na stomak. :)
Rekao sam,  da se ovim ne bavim profi niti zhelim "previshe" napucanosti, samo chisto neku ovakvu definiciju kakvu imam, mozhda samo josh malo ruke i to je to. Jer za moju visinu ne bi trebalo vishe, ruzhno ce izgledati. Takodje, nisam napisao ali noge bash slabo radim tj. skoro nikako. :/

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #36 poslato: Decembar 18, 2007, 09:14:41 posle podne »
Metabolizmi su razlichiti morate i to da rachunate.
Shto se tiche ishrane, meni ova odgovara jer tu nema sranja koliko vi mislite da ima a i ja sam napisao sadashnji raspored jer ja od shkole ne mogu ranije uzeti vishe proteina. A ono shto uzmem "djubreta" odma izgubim na waterpolo jer ipak 2 sata plivanja nije malo. Proteine, jbg ja zaista nisam neshto previshe upoznat ali znam da piletina ( bjelo meso ) ima massu proteina tako da ono, mislim da 4-5 tih shnicli nije malo mada nije ni mnogo ali ja isto nisam neshto preterano visok i ne zhelim da se udebljam vec pazim i na stomak. :)
Rekao sam,  da se ovim ne bavim profi niti zhelim "previshe" napucanosti, samo chisto neku ovakvu definiciju kakvu imam, mozhda samo josh malo ruke i to je to. Jer za moju visinu ne bi trebalo vishe, ruzhno ce izgledati. Takodje, nisam napisao ali noge bash slabo radim tj. skoro nikako. :/


Stvari sto si iznio se potpuno kose sa zakonima i pravilima u izgradnji misicne mase. Nema tu "meni odgovara ovakva ishrana", sa koliko, 100 gr proteina dnevno i onakvom ishranom????? Sta ce ti izgraditi misicnu masu?????
Ides u skolu, 2 sata vaterpola, breakdance, da li ti znas koliko trosis kalorija na svemu tome, a izadjes sa onim jelovnikom koji ti nece izgraditi onakvu misicnu masu za 5 mjeseci pa da si i Superman.
Nema nikakve sanse za to. Razlika na one dvije slike u misicnoj masi je "ogromna" da bi je ti dobio za 5 mjeseci, sa tvojim nacinom zivota i ishranom.
Ne radi se tu niti o profiju, amateru, rekreativcu, ni o metabolizmu, radi se samo malo o ISKRENOSTI.

Van mreže andrejabg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 252
  • Mesi sine,mesi
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #37 poslato: Decembar 18, 2007, 09:15:25 posle podne »
Meni se uopste ne dopada taj tvoj backstreet boys izgled tako da necu komentarisati puno,ustvari nikako a i ne verujem da si cisto sa tim jelovnikom ili bilo kojim postigao sadasnj izgled
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2007, 09:17:26 posle podne andrejabg »
Jedi,pij,veseli se i na zivot poseri se

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #38 poslato: Decembar 18, 2007, 09:22:23 posle podne »
Lobanjo zasto se na gotovo svim fotkama drzis za pishu jel mnogo boli?

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #39 poslato: Decembar 18, 2007, 09:45:54 posle podne »
Ljudi neznam malog ali ne mogu da kažem da mu ne verujem a da je moguće definitivno jeste.
Ipak mali je mlad+ima predispoziciju i sada napreduje i da jede samo testo.
Npr znam 10tinu ljudi među njima sam i ja koji su u pubertetu jeli JUNK i extremno malo proteina a rasli su, pritom nisu ni znali/znao ništa o hemiji i suplementima.
Ja kada sam dnevno kao klinac uzimao oko 70gr proteina i manje (otprilike iz klope a imao i po 3treninga dnevno(teretana, karate + rvanje((ponekad)) + škola(a u školi ima nekad i fizičko) bio sam bolje građen nego sad. Tada mi je obim grudi bio 118cm, struka 67-68cm, biceps 39-40... A od čega ?Bureka, pasulja, salama... i ostalih govana.
Jebi ga sada kad uzmem i 3 puta više proteina nije takav napredak ni u snu.
Mene su kad sam bio mlad ljudi vezivalai za stereoide a ja nisam znao da izgovorim a kamoli znao šta i kako.
Imao sam ujaka koji je bio građevinski radnik i hranio se zidarski, teg u ruke uzeo nije, nikad ništa nije trenirao ali bio je građen kao dobar amaterski bodi bilder, ja kad bi sada tako izgledao bolje nebi tražio verujte.

Opet ponavljam ako on laže nas nema ništa od toga a ni mi samo kažem da je moguće.Svi Vi se zapitajte jel imate nekog ko ništa ne uzima a nakon određenog perioda se transformiše.?Ima milion primera.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže andrejabg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 252
  • Mesi sine,mesi
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #40 poslato: Decembar 18, 2007, 09:54:18 posle podne »
Ljudi neznam malog ali ne mogu da kažem da mu ne verujem a da je moguće definitivno jeste.
Ipak mali je mlad+ima predispoziciju i sada napreduje i da jede samo testo.
Npr znam 10tinu ljudi među njima sam i ja koji su u pubertetu jeli JUNK i extremno malo proteina a rasli su, pritom nisu ni znali/znao ništa o hemiji i suplementima.
Ja kada sam dnevno kao klinac uzimao oko 70gr proteina i manje (otprilike iz klope a imao i po 3treninga dnevno(teretana, karate + rvanje((ponekad)) + škola(a u školi ima nekad i fizičko) bio sam bolje građen nego sad. Tada mi je obim grudi bio 118cm, struka 67-68cm, biceps 39-40... A od čega ?Bureka, pasulja, salama... i ostalih govana.
Jebi ga sada kad uzmem i 3 puta više proteina nije takav napredak ni u snu.
Mene su kad sam bio mlad ljudi vezivalai za stereoide a ja nisam znao da izgovorim a kamoli znao šta i kako.
Imao sam ujaka koji je bio građevinski radnik i hranio se zidarski, teg u ruke uzeo nije, nikad ništa nije trenirao ali bio je građen kao dobar amaterski bodi bilder, ja kad bi sada tako izgledao bolje nebi tražio verujte.

Opet ponavljam ako on laže nas nema ništa od toga a ni mi samo kažem da je moguće.Svi Vi se zapitajte jel imate nekog ko ništa ne uzima a nakon određenog perioda se transformiše.?Ima milion primera.

Ja ne znam nikog
Jedi,pij,veseli se i na zivot poseri se

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #41 poslato: Decembar 18, 2007, 09:59:21 posle podne »
C E S T I T A M ! ! !

 doup     vilonet002

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #42 poslato: Decembar 18, 2007, 10:54:47 posle podne »
andreajabg
Jebi ga sad neznaš !!!

Ajmo sad ako mislite da nije moguće da se mali uradi jer ne koristi dovoljno proteina.
Šta je sa onim:
Dva brata, 1jede kao provaljen a mršav je i ne kreće se puno-neaktivan
Drugi jede upola manje od prvog kreće se puno a debeo je.
NAPOMINJEM jedu istu klopu (sastav)
Kako je taj mršavi utrošio gradivnu materiju (i UH su gradivni, e sad šta grade to je druga priča) i uspeo da bude mršaviji od debljeg koji troši više energije od njega a slabije se hrani?
Ima nekih tajni koje mi neznamo, nije sve uvek čista matematika ima nešto u organizmu, metabolizam, sinteza proteina, trošenje energije i masnih naslaga...
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže andrejabg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 252
  • Mesi sine,mesi
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #43 poslato: Decembar 18, 2007, 11:01:23 posle podne »
i sam znas da za 5 meseci nije moguce dobro izgledati i ako imas prethodno masu,pa prvi rezultati vezbanja se vide ako je dobar trening nakon neka 3 meseca
Jedi,pij,veseli se i na zivot poseri se

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Dobar dan!
« Odgovor #44 poslato: Decembar 18, 2007, 11:01:33 posle podne »
Bebac, od svega toga pisanja, mislim da si najvise smetnuo sa uma da je razlika izmedju dvije slike 5 mjeseci.