Septembar 19, 2024, 07:42:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje za administratora?  (Pročitano 5818 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Pitanje za administratora?
« poslato: Mart 10, 2006, 10:17:17 pre podne »
Pitanje je za Voju, postoji li mogucnost na forumu da ignorisem neke clanove tako da mi se ne pojavljuju njihovi postovi, pojavilo se mnogo nekih napaljenih klinaca i mnogo smaraju, ubise sve teme?
Nije problem kad nesto pitaju jer ne znaju, vecina nas upravo to ovde radi da bi cula od manjine koja zna, ali otvorim temu i tamo od 20 komentara 15 su neke njihove price da ubiju vreme.

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2006, 10:20:18 pre podne »
nadam se da ja nisam medu njima...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2006, 10:29:09 pre podne »
naravno da misli na tebe . ako nemas nesto pametno da kazes nemoj postovati u toj temi

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2006, 01:28:28 posle podne »
Citat: rush
Pitanje je za Voju, postoji li mogucnost na forumu da ignorisem neke clanove tako da mi se ne pojavljuju njihovi postovi, pojavilo se mnogo nekih napaljenih klinaca i mnogo smaraju, ubise sve teme?
Nije problem kad nesto pitaju jer ne znaju, vecina nas upravo to ovde radi da bi cula od manjine koja zna, ali otvorim temu i tamo od 20 komentara 15 su neke njihove price da ubiju vreme.


Tu opciju sam i ja trazio. Ili da blokiram PM od nekih takodje. Cisto sumnjam da to ima  :(

Van mreže Wladimir

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2006, 02:01:48 posle podne »
Citat: rush
pojavilo se mnogo nekih napaljenih klinaca i mnogo smaraju, ubise sve teme?
Neka moderatori  obrishu takve postove

Vojislav

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2006, 03:52:58 posle podne »
Ja mislim da bi moderatori trebali da brisu takve postove! Ne znam da postoji takva opcija da se ignorisu postovi od nekog clana, ali posto ce uskoro ovaj forum biti zamenjen boljim, nadam se da ce na tom novom postojati ta opcija. Ja vam se svima izvinjavam sto morate da trpite exerovu torturu, ali nadam se da ce sad markoni ili vec neko da to pobrise, a ja sam tu uglavnom kad treba banovati nekog, pa ako hocete da ga banujem - samo recite! :D
Ti exer oladi malo, jer vidim da ljude nerviraju gomile tvojih postova u kojima nista pametno nisi rekao, a ako hoces sest zvezdica ili neku posebnu titulu da ti se nalazi ispod nicka samo reci i ja cu ti to srediti i bez tolikih postova. OK?

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2006, 03:56:50 posle podne »
Na koji forum prebacujes?
IPB, VB?

Vojislav

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2006, 04:04:42 posle podne »
SMF - za njega su mi rekli da je najbolji, a ovaj CPGNuke sa ovim phpBB-om je bas isforsirao ovaj server gde se hostujemo, pa sam odlucio da se predje na SMF posto on dosta manje trosi resursa na serveru, a vidim da se ovde nista ne koristi sem foruma, pa necu ni instalirati nista drugo od opcija. Treba jos samo da sredim par stvari oko prikazivanja nasih slova i da sredim dizajn za taj novi forum, jer sam se do nedavno mucio da uradim novi dizajn za ovaj CPG-Nuke sa phpBB-om, ali vidim da mi to nece ni trebati, vec cu morati da radim nesto novo za SMF koji ce verovatno biti uskoro ubacen umesto ovog trenutno aktivnog. Naravno, ostace sve poruke i podaci o svim registrovanim clanovima, samo sto ce forum biti jos brzi i bolji!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #8 poslato: Mart 10, 2006, 05:44:01 posle podne »
Citat: Vojislav
SMF - za njega su mi rekli da je najbolji, a ovaj CPGNuke sa ovim phpBB-om je bas isforsirao ovaj server gde se hostujemo, pa sam odlucio da se predje na SMF posto on dosta manje trosi resursa na serveru, a vidim da se ovde nista ne koristi sem foruma, pa necu ni instalirati nista drugo od opcija. Treba jos samo da sredim par stvari oko prikazivanja nasih slova i da sredim dizajn za taj novi forum, jer sam se do nedavno mucio da uradim novi dizajn za ovaj CPG-Nuke sa phpBB-om, ali vidim da mi to nece ni trebati, vec cu morati da radim nesto novo za SMF koji ce verovatno biti uskoro ubacen umesto ovog trenutno aktivnog. Naravno, ostace sve poruke i podaci o svim registrovanim clanovima, samo sto ce forum biti jos brzi i bolji!
..kada??

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #9 poslato: Mart 10, 2006, 05:52:54 posle podne »
Citat: rush
Pitanje je za Voju, postoji li mogucnost na forumu da ignorisem neke clanove tako da mi se ne pojavljuju njihovi postovi, pojavilo se mnogo nekih napaljenih klinaca i mnogo smaraju, ubise sve teme?
Nije problem kad nesto pitaju jer ne znaju, vecina nas upravo to ovde radi da bi cula od manjine koja zna, ali otvorim temu i tamo od 20 komentara 15 su neke njihove price da ubiju vreme.


Mogu ti reci totalno se slezem. A koji su, mislim da ih je lako prepoznati. U roku od 2 dana nabiju 100 postova.
I trebate brisati teme koje nemaju veze nisacim. U rubrici steroidi imaju 2 ili 3 teme, i jos par tema sa puno postova o nabavci hemije, i nekim glupim svadjama. Ako neko nesto nezna, recimo ja sam napisao temu methandienon, gde sam fino rekao, ako je ovo vec spomenuto please posaljite mi na pm i obrisite moju temu. Cesto mi se ne citaju neke teme i postovi jer su pune samo quote-a i smail-ia. Bez veze. Ako i ja nesto tako postujem, slobodno brisite.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2006, 08:43:10 posle podne »
O SMF-u sam cuo dobre stvari, licno sam imao par foruma na VB-u i IPB-u i za njih mogu da ti garantujem da su odlicni i da imaju super opcije. Ako ti treba neka pomoc, vici !! :)

laracroft

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #11 poslato: Mart 11, 2006, 03:26:37 posle podne »
za te glupave teme jeste offtopic....mada neki smaraju praznim pricama cak i o temama koje nemaju veze sa b.b.

pa nista banujes ako clanovi preteraju.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #12 poslato: Mart 12, 2006, 06:32:39 posle podne »
sto fali sadasnjem izgledu, performansama ili cega li vec od foruma?
ko ce se svako malo navikavat na novi izgled ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Vojislav

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #13 poslato: Mart 12, 2006, 07:05:26 posle podne »
Citat: H2SO4
sto fali sadasnjem izgledu, performansama ili cega li vec od foruma?
ko ce se svako malo navikavat na novi izgled ...


Fali to sto se koriste mnogo veci resursi na serveru nego sto je to neophodno, pa moramo da placamo mnogo brzi i veci server nego sto nam je za ovakav forum potrebno, a kad bude prebacen na SMF vise nece biti tolikog forsiranja servera kao do sada. I meni je lakse da ga ne menjam i da stalno bude ova verzija, nego da se prebacujem na novu, ali posto je nova po svim karakteristikama bolja od ove, napravicemo tu promenu. Razlika u koriscenju foruma nije nikakva, a grafika ce definitivno biti bolja od ove, tako je to savim dovoljan razlog da se predje na SMF.
Ne znam da li si bio na ovom forumu kad je bio na starom serveru i kada je prijavljivao gomilu gresaka i stalno blokirao dok nije prebacen na mnogo brzi (skuplji) server. Da ne bi opet poceo da blokira i da ne bi u skorije vreme morali da ga prebacujemo na brzi (jos skuplji) server, prebacicemo se na SMF.
OK?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #14 poslato: Mart 12, 2006, 08:23:08 posle podne »
oukej :)
i jos jedno pitanje: u poslednje vrijeme mi stize gomila zarazenih mailova sa virusom "W32.Netsky.P@mm" sa razlictih adresa ali isti je IP (194.106.174.234 -provajder beotel, njima sam slao mail da to regulisu al niko mi ne odgovara ). od pristiglih mailova ima i adresa od jednog clana naseg foruma. on veli da mu je komp ok. sad jel to neka rupa na forumu, il neki zarazeni forumas shiri infekciju. jel ima jos neko sem mene ovaj problem??
matere mi matere,
kupicu ti dimije