Septembar 21, 2024, 06:27:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: EL SHAHAT MABROUK  (Pročitano 6222 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
EL SHAHAT MABROUK
« poslato: Decembar 08, 2007, 12:07:41 posle podne »
Sports: Body Building
Name: Mabrouk
First name: El Shahat
Nation: EGY
Gender: male
Birthday: Aug 20 1959
Place of birth: Kafr El Sheikh, EGY
Residence: Cairo, EGY
Height: 175
Weight: 85
Profession: Technician
Family tatus: Married
Hobbies: Tennis
Informations:
1987 World Championships 1st
1991 World Championships 1st
1994 World Championships 1st
1998 World Championships 1st
2002 World Championships 1st
2003 Wor
 
Shahat Mabrouk sedmostruki prvak sveta,covek sa neverovatnim brojem pobeda na velikim takmicenjima.Evo clanka koji je objavio EXTREMNI u X-FITNESSu broj 11.
El Shahat se bavi bodybuildingom jos od 1979god..7 puta svetski prvak[NA SKORO ODRZANOM BIO JE TRECI].
Dve hiljadite bio je najbolji bilder za tu godinu i u Maleziji je uzeo priznanje od Ben&Joe Waidera kao 5 puta svetski sampion.
Nije hteo da predje u profesionalce iako je imao tu mogucnost vise puta.
Ono sto upraznjava u svojim treninzima i ishrani ne uklapa se u klasicne mitove bodi bildinga.
U toku godine 6 meseci vezba ,a 6 odmara i psihicki se priprema za takmicenje.Kada trenira ima 2 treninga dnevno,6  puta nedeljno i jedan i po sat za svaki trening.
3 meseca pred takmicenje ishrana mu je 200gr pirinca i kilogram i po ribe sa 30 belanaca za ceo dan.Van sezone jede mnogo pirinca i crvenog mesa, a retko jede ribu.Protein prah nikada nije konzumirao,a umesto toga pije 100 tableta aminokiselina svaki dan.Nikada nije imao sponzora,bavi se glumom i ima svoiju teretanu.Kad mu je Pedja tada pokazao X-FITNESS on nije skrivao svije odusevljenje i dao je cvrsto obecanje da ce prvom prilikom biti gost u Srbiji kada ga pozovemo...El

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #1 poslato: Decembar 08, 2007, 12:08:52 posle podne »
 8)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #2 poslato: Decembar 08, 2007, 12:10:14 posle podne »
 8)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #3 poslato: Decembar 08, 2007, 12:11:49 posle podne »
zanimljiv lik
egipcani su skroz mnogo opaki bilderi
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #4 poslato: Decembar 08, 2007, 12:31:19 posle podne »
 8)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #5 poslato: Decembar 08, 2007, 12:37:22 posle podne »
      Ovo je deo jednog intervjua ,NEVEZANO ZA LE SHAHAT MABROUKA... 
Intervju sa egipatskim bodibilderom
Napisao: Grendel

Ovo je intervju sa jednim od vrhunskih bodibildera iz Egipta, koji je istovremeno i moj licni prijatelj. U Egiptu steroidi su jeftini i legalni, sustanon se moze kupiti za manje od 0.7 DEM. Nije greska, to je samo 70 pfeninga. Iako su steroidi tako lako dostupni, suplementi nisu, pa proizvod poput kreatina ima skoro mitski status. Tako je to, ovde u americi imamo sve suplemente i to jeftino, ali nemamo steroide (koji su uz to i zabranjeni). U Egiptu je to obrnuto. U ovom intervjuu, mog prijatelja cemo zvati EB (egipatski bodibilder).

G: Kazi neke osnovne informacije o sebi, visina, tezina itd.

EB: Visok sam 178 cm i van sezone sam tezak oko 114 kg. To je sa vidljivim trbusnjacima, ali sa nesto masti na gluteusu i donjem delu ledja. Ne volim da se previse udebljam van sezone jer mi je posle tesko da smrsam. Kada se takmicim, tezak sam od 97 do 102 kg. Moja tezina zavisi od mog ciklusa i od toga da li mogu da si priustim dovoljno GH (hormon rasta).

G: Kako si usao u bodibilding? Koliko imas godina?

EB: Pa, vezbam samo 7 godina, i sada imam 30 godina. Poceo sam da vezbam jer sam zeleo da lepo izgledam, da budem velik i misicav. Ovako bi covek trebao da izgleda. Oduvek sam bio tezak, pa mi je bilo lako da postanem velik.

G: Kada si poceo da koristis anabolike?

EB: Skoro odmah! Svi ovde ih uzimaju, uzimaju steroide kao cokolade; i to bez prestanka. Poceo sam sa jednom injekcijom Sustanona svake nedelje sa nesto deca-durabolina. To sam uzimao 2 meseca. Nabacio sam 14 kg, bilo je vrlo lako. Brzo sam i ojacao. Nije mi bilo tesko da odrzavam ovaj nivo kada sam prestao sa anabolicima.

G: Zadrzacemo se jos na njima. Koji su tvoji omiljeni steroidi?

EB: Volim testosteron propionat, ali ga je ovde tesko naci. Mogu samo nabaviti uvozni, ali je on mnogo skuplji. Kada bi imao para, uizmao bi testosteron propionat i to 100 mg dnevno. Volim da uzimam i Sustanon, i to 3 injekcije nedeljno. Svidja mi se i primobolan, ali ga je sada teze nabaviti. Ranije su ga pravili ovde, ali vise ne. Deca je dobar, ali on i puno zadrzava vodu. Moj omiljeni preparat je GH, odlican je. Pomaze mi da odrzim postignuti nivo uzmedju ciklusa.

G: Kako uzimas hormon rasta? Mnogi ljudi ne vide neke znacajnije rezultate nakon njegovog koriscenja.

EB: Ako pokusavate da budete veliki, GH se mora uzimati zajedno sa liotironinom (T3) i insulinom. To je jedini nacin. Od toga cete stvarno porasti, ali morate koristiti i anabolike. Ako ste na dijeti, GH je odlican. Pomocu njega cete se i definisati.

G: Budi precizniji! Kakve doze preporucujes, koje ti koristis?

EB: Pa, GH je vrlo skup. Koristim ga onoliko koliko ga mogu kupiti, ali ga necu uzimati ako ne mogu da uzmem 8 IU dnevno barem 1 mesec. Beskorisno je uzeti manje od toga. Ne koristim GH da bi bio veci zato sto je mnogo skup. Za pripreme za takmicenje koristim GH onoliko koliko imam para za njega.

G: Ha! Trebao bi da vidis koliko je GH skup u Americi. Sta je sa insulinom?

EB: Da, cuo sam da je GH vrlo skup, ali svi americki profesionalci ga mogu sebi priustiti. Bilo bi lepo kada bi se i ovde mogle zaraditi tolike pare. Ovde, ako pobedimo zaradimo oko 20 dolara. Zato ne mozete biti samo bodibilder, morate raditi u teretani ili raditi programe za druge ljude.


Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #6 poslato: Decembar 08, 2007, 12:48:14 posle podne »
pa i ja hormon rasta mesam sa sladoledom da bih bio cvrsci.... :lol: :lol: :lol:
Svi ovde ih uzimaju, uzimaju steroide kao cokolade

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2007, 12:52:05 posle podne »
I tako nesto slatko,pa da jos bude i sladje..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #8 poslato: Decembar 08, 2007, 06:27:33 posle podne »
Odlicna tema Polomac, zanimljiva prica i odlican bodybuilder!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #9 poslato: Decembar 08, 2007, 10:47:25 posle podne »

Ja vam mogu  reci o LE SHAHAT MABROUKU da je covek ziva legenda u Egiptu nema apoteke bilborna reklame gde ga nema svi znaju za njega i kad vide da si bilder odmah te pitaju za njega.Covek je jako dugo u bb takmicio se 1979g kad sam se ja rodio.Inace  genetski ja nesto slabiji  ali uvek vrhunska forma i uz staz koji poseduje je nepobediv. Sto se tice  njegove visine i tezine nije istina ,2003 sam se takmicio protiv njega na njegovom terenu u Beheiri na Mediteranskom prvenstvu.Covek je nizi od mene i pitanje je dali ima 170cm a takicili smo se u kategoriji do 85kg.Naravno on je osvoji prvo mesto a ja sam morao da se zadovoljim 4 mada smatam da sam morao najmanje da uzmen medalju.Sve ovo mogu potvdriti braca FUNU Markos Dimitros i Pedjs Petrucis
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #10 poslato: Decembar 08, 2007, 11:51:04 posle podne »
Stvarno sjajan bilder,i uopsteno gledajuci moje misljenje je da uopste Egipcani imaju dosta dobrih bildera..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #11 poslato: Decembar 09, 2007, 09:57:45 pre podne »
IMAO SAM CAST DA SE TAKDOJER KAO IGOR TAKMICIM PROTIV SHAKAT MABORUKA...

BIO SAM 3...

NARAVNO..SHAKAT 1


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #12 poslato: Decembar 09, 2007, 09:58:36 pre podne »
 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #13 poslato: Decembar 09, 2007, 01:29:40 posle podne »
 Pedjo ti i Igor verovatno mozete da potvrdite kakav status imaju bilderi u Egiptu..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EL SHAHAT MABROUK
« Odgovor #14 poslato: Decembar 09, 2007, 04:32:39 posle podne »
Pedjo ti i Igor verovatno mozete da potvrdite kakav status imaju bilderi u Egiptu..

to treba da se vidi..jer to se ne moze recima ispricati