Septembar 19, 2024, 02:30:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Savrsena suplementacija  (Pročitano 1710 puta)

Van mreže djomla88

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Savrsena suplementacija
« poslato: Januar 10, 2008, 03:23:26 posle podne »
Mnene interesuje koja je savrsena suplementacija za mene. Idem u teretanu 3 puta nedeljno i na boks 3 puta. Trenutno pijem proteine. Razmisljam da uzmem Animal Pak i l-karnitin. Mene interesuje koliko je to zdravo??? Da li od ovih suplemenata mogu da imam posledice(pogotovo od l-karnitina(znam da je to aminokiseleina i znam sta radi i sve,ali me prosto interesuje))??? Za koliko bih smrsao? I da li neko ima dobar program za ishranu i trening? Imam 110kg i viskok sam 194cm. Nemam toliko sala,ali donji9 stomak mi je problem. Znaci interesuju me definicija posto misicne mase vec imam solidno. Unapred hvala...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Savrsena suplementacija
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2008, 03:28:30 posle podne »
animal pak ti je ok stvar s obzirom da treniras 6x nedeljno.karniti ti nece nastetiti ali je to cisto shit i to ti ne treba,takodje ni pak ti nece naskoditi jer su to sve minerali itd....
na pitanje za koliko bi smrsao niko ne moze da ti odgovori jer to zavisi od tebe,kako sta radis!
ja licno mislim da ti ne treba nista id tih fat burner shita,samo sredi max ishranu i videces rezultate....

Van mreže Donnie B.

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • HARD TRANING EASY WAR
Odg: Savrsena suplementacija
« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2008, 03:41:59 posle podne »
Kao sto rece Nelle sredi samo ishranu, napisi svoj plan ishrane pa ce doktori sa foruma reci svoje. hotkithcen
WIN AT ALL COST