Septembar 20, 2024, 12:27:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje za administratora?  (Pročitano 5819 puta)

Vojislav

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #15 poslato: Mart 12, 2006, 08:44:58 posle podne »
Ja nemam takvih problema, a cesto se desi da viruse siri neko ko i ne zna da ima virus, tako da moguce je da je takva situacija i sa tim clanom foruma. Posalji mi na PM email adresu clana sa cijeg email-a si dobio email, pa mi reci jesi li se i ranije dopisivao sa njim ili ne?
Na ovom forumu nigde se ne pojavljuju javno email adrese clanova, osim ukoliko ih neko sam ne postavi da se javno prikazuju, a na serveru na kojem se nalazi forum su izuzetno male sanse da postoji virus, ali cu sutra posetiti administratore servera i videcu da li oni nisu imali nekih problema sa virusima.
Ako si dobijao email-ove zarazen virusom od korisnika Beotel-a, oni bi morali da to sprece da se desava ubuduce, a ukoliko budes imao jos problema ja ti preporucujem da se zastitis preko neke antispam organizacije na Net-u.
Pozdrav!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #16 poslato: Mart 12, 2006, 09:05:45 posle podne »
poslo sam ti PM

a jedino da nekako blokiram taj ip, jel je svaki put razlicita mail adresa,subject i atachemnt ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Vojislav

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #17 poslato: Mart 12, 2006, 10:26:44 posle podne »
Pa mozes i taj IP da blokiras ili da preusmeris sve poruke sa tog IP broja u bulk.

laracroft

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #18 poslato: Mart 12, 2006, 11:55:15 posle podne »
kako da izbrisem nalog,samo da se odjavim pa zastareva ili mogu da ga izbrisem manuelno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #19 poslato: Mart 13, 2006, 07:25:38 pre podne »
Citat: laracroft
kako da izbrisem nalog,samo da se odjavim pa zastareva ili mogu da ga izbrisem manuelno
..zasto hoces da se odjavis larra?????

Vojislav

  • Gost
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #20 poslato: Mart 13, 2006, 08:42:53 pre podne »
Citat: laracroft
kako da izbrisem nalog,samo da se odjavim pa zastareva ili mogu da ga izbrisem manuelno


Na ovoj verziji foruma ne postoji ta opcija da se automatski brisu nalozi neaktivnih clanova koji se dugo nisu logovali ili koji nisu slali poruke, ali ako hoces da ti se obrise nalog na ovom forumu, javi mi na PM i ja cu to uraditi, ali mi molim te javi na PM i zasto hoces da ti se izbrise nalog ovde?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Pitanje za administratora?
« Odgovor #21 poslato: Mart 13, 2006, 02:04:13 posle podne »
Citat: Vojislav
Pa mozes i taj IP da blokiras ili da preusmeris sve poruke sa tog IP broja u bulk.

e to je to!
problem rijesen, zahvaljujem !!
matere mi matere,
kupicu ti dimije