Jun 29, 2024, 01:50:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!  (Pročitano 47364 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 05, 2007, 11:09:02 pre podne »
Dnevnik je stigao i kod mene!  8)

Svaka cast EXTREME!

Dnevnik treninga i prehrane je koncipiran i realizovan fenomenalno, zaista nemam sta dodati ili oduzeti, maksimalni kvalitet stampe, cvrsti omot, koji je neophodan jer je ovo nesto sto treba da traje i cemu cemo se vracati za 5-10-15 godina, da bismo provjerili kako je nas trening ili prehrana izgledala, kakvi su bili rezultati, takodje tu su i uputstva sa primjerima upisa, sto smatram vrlo korisnim, i pravim uputom za nekog ko prvi put koristi upisivanje svog treninga i prehrane.

Smatram da je zapisivati sta radite u gymu ili pak sta unosite od hrane vrlo bitno, i kao sto su drugi forumasi apostrofirali kljucno, kako bi se znanje i iskustvo sakupilo i na jedan pregledan nacin sacuvalo za neka buduca vremena.

Zato, drage kolege, telefon u ruke i narucite svoj primjerak, garantujem da ce vam to biti jedno precizno i efikasno oruzje u vasim naporima ka izgradnji boljeg tijela!

Jos jednom Pedja svaka cast, kao i do sada od Tebe dolazi samo najkvalitetnije i najbolje!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #16 poslato: Decembar 05, 2007, 01:32:55 posle podne »
 Samo da dodam ono sto kaze Sarcev bi se moglo odnositi i na ovaj dnevnik---"inspect what you expect",znaci,inspekcija onoga sto ocekujete...

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #17 poslato: Decembar 06, 2007, 05:13:18 posle podne »
Do sada su komentari svih koji su dosli do svog primerka dnevnika poprilicno isti! Jako sam zadovoljan zbog toga jer je prilicno truda ulozeno u ceo projekat, a rezultati su extra pozitivni za ovo kratko vreme! Nadam se da ce i svi ostali kada dodju do svog primerka ostaviti svoje iskljucivo realne utiske, a da ce im dnevnik pomoci pri ostvarenju svih sopstvenih zadatih ciljeva!!
Hvala svima koji su do sada prokomentarisali svoje vidjenje cele stvari! :P Idemo dalje...

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #18 poslato: Decembar 07, 2007, 11:08:40 posle podne »
Sve je to lepo ali bio sam ovih dana u extrime shopu u cumicu i rece mi Milos da ih nema vise...

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #19 poslato: Decembar 08, 2007, 01:01:18 pre podne »
Da...u pravu si! Bukvalno sve sto je bilo u shopu je u roku od par dana otislo!
Bice od nedelje ponovo na stanju! Do tada i ti i svi koji zele da imaju svoj primerak mogu ga poruciti na telefon redakcije 011/2764335 lokal 117 ili preko porudzbenice u X-FITNESS-u! Takodje ko ne zeli da ceka uvek moze da ga kupi u EXTREME GYM-u!
Uskoro ce biti u prodaji u mnogim vecim fitness centrima pa ce biti dostupan na mnogo vise mesta. Takodje sve porudzbine za vase klubove mozete uraditi preko telefona koji sam naveo gore!

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #20 poslato: Decembar 13, 2007, 11:07:55 posle podne »
Danas sam naizad uzeo dnevnik,i jedino sto cu reci svaka cast!

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #21 poslato: Januar 09, 2008, 10:50:30 posle podne »
 :!:

Van mreže PIXEL

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #22 poslato: Januar 10, 2008, 04:04:12 posle podne »
"DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE" možete naručiti i uz pomoć porudžbenice!

Uplatu izvršiti na račun: "Extreme Media", broj računa: 290-9900-28, Univerzal banka, Beograd.

Kopiju uplatnice sa narudžbenicom poslati na adresu: X-Fitness, Cvijićeva 1, 11000 Beograd

Napomena: U cenu je uračunata poštarina! "Dnevnik treninga i ishrane" se isporučuje odmah po prijemu uplate i narudžbenice.

Sve informacije možete dobiti na brojeve telefona redakcije: +381 11 2764 335 / lok. 117 i 064 310 70 83
« Poslednja izmena: Januar 10, 2008, 04:35:02 posle podne PIXEL »

Van mreže lenjstina

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #23 poslato: Januar 20, 2008, 03:42:25 posle podne »
Extreme moze li krupniji zum, jedva se nazire na ove 2 slike sta ima na stranicama ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #24 poslato: Januar 20, 2008, 07:45:41 posle podne »
Evo,valja li sad ili da postavljam jos vecu???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #25 poslato: Mart 15, 2008, 03:45:09 posle podne »
jel ima ovoga za sarajevo il moze li se naruciti za sarajevo i kolika je cjena u eurima?

Van mreže Bildek

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
    • EXYU FITNESS
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #26 poslato: April 20, 2008, 04:23:48 pre podne »
WOW!! Tek sada vidim ovo. Dobra stvar.
Morat cu i ja naruciti jedan, vidim da saljete i u Hrvatsku.
Jako dobar potez...

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #27 poslato: Mart 21, 2009, 11:07:55 pre podne »
Porucite dnevnik online na adresi http://www.x3mgym.com/sr/dnevnik.php ;)

Van mreže Pedja Stojnic

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 14
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2009, 01:41:57 posle podne »
Dnevnik izgleda mnogo ozbiljno i detaljno. Koristio sam nekoliko razlicitih tipova dnevnika pa cak i pravio svoje, ali nikada ovako detaljno i uredno. Fantasticno, svaka cast.

Van mreže mario24

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #29 poslato: Jul 15, 2011, 02:24:22 posle podne »
ova tema me zainteresirala kad sam je vidio na forumu i želio bi komentirati nešto...zanima me koliko je "važno" nosit bilježnicu sa sobom na trening, meni kao "ozbiljnom" amaterskom bodybuilderu su jako važne sitnice i sve mora do detalja biti savršeno. tako i sam nosim bilježnicu sa sobom (jedini u teretani koliko sam zapazio) ali imam osjećaj kao da je teret kao da se koncentriram na brojke a ne na izvođenje vježbe. kad se umorim od famozne bilježnice onda treniram bez nje pa onda imam osijećaj da ne treniram kak se spada.
malo sam na neozbiljan način objasnio praćenje treninga ali stvarno me zanima da li vi koristite TU bilježnicu ili je to još jedno američko sra...(marketing)