Septembar 20, 2024, 01:35:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mozete li mi pomoc???  (Pročitano 1618 puta)

Van mreže ruzohr

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Mozete li mi pomoc???
« poslato: Novembar 22, 2007, 12:33:13 pre podne »
Pozdrav svima!!!
Krenija sam u teretanu prije misec dana
imam 177cm i 93kg
teretanom bi tija proporcionalno smanjit salo i povecat misicnu masu tako da se zaokruzim na nekih 80ak kg.
posto nisam u nekoj velikoj formi jos se uvik dosta mucim sa kardiom, ali trudim se
uzimam eliteov whey protein nakon treninga. smatram da mi nista loseg nece napravit
medutim, imam velikih problema sa brzim gubljenjem energije za vrime treninga. vec nakon prvih par serija na prvoj spravi osjecam umor koji se samo povecava do granice kada moram prekinit trening jer vise ne mogu radit
postoji li nesto sta mogu popit prije treninga da me podigne i da izdrzim cijeli trening u jakom ritmu? barem sad u pocetku jer mislim da kasnije kako budem dobija kondiciju da se ni taj umor nece pojavljivat
puno hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Mozete li mi pomoc???
« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2007, 01:11:15 pre podne »
Proveri da li ti srce radi kako treba!!!Ako to bude u redu,a hoce :wink: ,onda kreni lagano dok ne steknes kondiciju...Ne treba ti nikakav preparat za tu svrhu jer si tek poceo,sve ce to doci na svoje vrlo brzo :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!