Septembar 19, 2024, 05:20:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?  (Pročitano 4565 puta)

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #15 poslato: Mart 21, 2008, 01:26:54 posle podne »
Ti u stvari pitas kako da treniras a da ne napredujes? : )

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #16 poslato: Mart 21, 2008, 01:51:54 posle podne »
Uostalom, moje je misljenje ako se oslonis samo na gradju i mislis "e sad je moj svijet", ne ocekuj avione od djevojaka... ne ide to bas tako... obrni okreni, bez mozga nista... gradja je samo jedan dodatak fini. eto tako

Bravo.Verujem da ce se sve devojke sa foruma sloziti sa ovim.
Nego da se vratimo na temu:
 Ako smem, moram malo da te kritikujem.. Prvo uzmi u obzir da si mlad, 18god sto znaci da se jos uvek razvijas... Sto znaci da ako porastes jos koji cm, mozes izgubiti formu i simetriju koju trenutno imas(ako me razumes). Drugo kad ti je binais rekao da ne ganjas masu, verujem mislio na to da ne juris neke ekstravagantne kilograme a ne da prekines sa totalnim napredovanjem, siguran sam da jos uvek postoji korekcija neka koja se moze uraditi na tvojim misicima, radi bolje simetrije tela a i uopste bolje forme.
I poslednje, cim ti postavljas ovakva pitanja verujem da jos uvek nemas potpuno znanje o bodybuildingu sto nikako ne moze da pogoduje celom tom pokusaju odrzavanja forme. Imas super predispozicije za napredak, iskoristi to. A pod napretkom ne podrazumevam ganjanja velike mase, 50cm obima ruku i sta si vec tamo sve nabrojao, vec uopste poboljsavanje izgleda tela. Bodybuilding nije samo masa,masa,masa....
To the LIMIT!

Van mreže xXx

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #17 poslato: Mart 21, 2008, 02:59:59 posle podne »
Muskarac je muskarac...  sherif

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #18 poslato: Mart 21, 2008, 03:35:49 posle podne »
Ti moras da prvo odlucis sta zelis pa onda da pitas za savjet.Nemoj me pogresno svatiti ali ti kad postavis pitanje postavis 10 pitanja odjednom.Ako hoces da odrzavas to sto imas onda je veoma tesko da izvuces stomacne misice(plocice),Ja bi ti preporucio da nabacis jos koju kvalitetnu kilu pa onda da se izdefas ono samo malo ne profesionalno,pa to odrzavaj.
Jos jedna stvar stalno govoris da si naturel i da nekoristis nikakve suplemente,pricas o njima kao da su steroidi.Suplemente koriste skoro svi od fudbalera,kosarkasa,balerina pa i nas sto bildamo.A ako imas toliko toga protiv suplemenata,steroida i bildera kako moze onda da ti Binais bude idol,nerazumijem.Onda bi tebi trebao da bude idol Tyson Beckford  http://www.style.com/style/view/90/17/100111790.jpg

Zelim ti sve najbolje ipuno uspijeha u treningu.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: TRENING ODRZAVANJA ' KAKO ?
« Odgovor #19 poslato: Mart 21, 2008, 04:07:26 posle podne »
Kratko i jasno: ne moras da brine da ces dobiti previse misica...Sredi ishranu,smanji UH i povecaj proteine,ubaci kardio 4-5 puta nedeljno,uzmi whey,BCAA i glutamin,i nemoj da brines da ces se previse "nagruvati"...Radi standardni trening sa 10-12 ponavljanja u 4 serije i to je to...Ne komplikujte sebi zivot glupostima...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!