Septembar 28, 2024, 10:17:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Rusi nude nagradu Hrvatima  (Pročitano 3716 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Rusi nude nagradu Hrvatima
« poslato: Novembar 20, 2007, 01:42:56 pre podne »
Ruski milijarder Leonid Fedun ponudio je veliku nagradu Hrvatskoj, ako pobede Englesku u poslednjoj utakmici kvalifikacija za EURO 2008. godine. Pobeda Hrvata donela bi plasman Rusima na prvenstvo. Vlasnik moskovskog Spartaka rekao je da će najboljim igračima hrvatske reprezentacije na meču sa Engleskom pokloniti automobile marke Mercedes. Rusija je bila blizu plasmana, ali je porazom od Izraela u Tel Avivu zakomplikovala sebi život. Sada moraju da pobede Andoru, a Hrvatska u gostima Englesku, da bi prošli dalje.

Malo ljudi u Rusiji veruje da će Hrvatska, koja je obezbedila učešće na EP, imati želju da u poslednjem meču trijumfuje na Vembliju. Hrvati su u subotu izgubili u Makedoniji 2:0.

Fedun, potpredsenik naftnog giganta "Lukoila" je tom ponudom želeo da podigne moral hrvatskom timu, rekavši da će nagraditi golmana i tri najbolja igrača. Golman Hrvatske je Stipe Pletikosa, član Spartaka iz Moskve.

"Ovo radim isključivo kao navijač. Moramo da iskoristimo svkau priliku da ostvarimo cilj", rekao je Fedun.

U izraelskim medijima se pojavila informacija da je jedan engleski biznismen ponudio Mercedes igraču koji je dao pobedonosni gol na meču sa Rusima.

Izraelska fudbalska federacija je izjavila da Omar Golan neće prihvatiti taj poklon jer je to "van granica sportskog ponašanja".


izvor: B92

(j..o me B92 vise,izgledam ko neki Maticev sponzor iz nevladine organizacije  :lol: :lol:)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2007, 01:45:59 pre podne »
Ne znam kako da prokomentarisem ovo, ostacu suzdrzan... :lol: :lol: :lol:

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2007, 03:56:59 pre podne »
kasnoo...ne ide se na euro mercedesima ;)
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2007, 12:43:27 pre podne »
Hrvati odbili ruske Mercedese


Ruski tajkun i vlasnik moskovskog Spartaka Leonid Fedun obećao je hrvatskim reprezentativcima nove modele Mercedesa ukoliko pobede Englesku u poslednjoj utakmici kvalifikacija za Euro 2008. Pošto su u tome uspeli očekuje se da će Fedun ispuniti obećanje i Kranjčaru, Oliću, Petriću, koji su dali golove, i golmanu Pletikosi pokloniti nove automobile. Međutim u hrvatskom fudbalskom savezu se ne slažu sa tim.

"To ne dolazi u obzir. Naša ekipa je imala reprezentativan nastup i nikakvi pokloni, ni danas ni sutra, ni bilo kada nam ne trebaju", rekao je Zorislav Srebrić, generalni sekretar fudbalskog saveza Hrvatske

U UEFA ne vide da je potez Feduna protivan bilo kom pravilu te organizacije.

"Mislim da niko ne može sprečiti bilo koga da nekoga motiviše. Kada bi neko uticao na timove da namerno izgube onda bi to bilo kršenje pravila. Mi nećemo pokrenuti istagu po tom pitanju", rekao je Vilijam Galjar predstavnik za medije UEFA.


izvor: B92


Sta kenjaju ovi iz Saveza :evil: Sve se plasim da su njima ponudili mecke da ih ne bi prihvatili :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #4 poslato: Novembar 26, 2007, 02:04:03 pre podne »
Pa naravno da smo odbili nismo igrali za 4 pišljiva mercedesa već za Hrvatsku, a da se mene pita ja bi ih uzeo, ili su mogli dat meni jedan, ako ne cijeli pola, prodam u djelove  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Šalu na stranu, malo je glupo odbit ali dobro, kad su se svi složili, međutim u našim medijima piše da mercedesi idu prema HR a sad da savez odluči što će sa njima  ;think; ;smoke;

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #5 poslato: Novembar 26, 2007, 02:05:20 posle podne »
Pa naravno da smo odbili nismo igrali za 4 pišljiva mercedesa već za Hrvatsku, a da se mene pita ja bi ih uzeo, ili su mogli dat meni jedan, ako ne cijeli pola, prodam u djelove  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Šalu na stranu, malo je glupo odbit ali dobro, kad su se svi složili, međutim u našim medijima piše da mercedesi idu prema HR a sad da savez odluči što će sa njima  ;think; ;smoke;


Pa logicno je da ih ponude igracima,pa ako prihvate-prihvate...Mada mi sve lici na to da ce ih voziti neke budze iz Saveza :lol: Kod nas bi se Terza odavno uvalio u mecku,samo da je dobio priliku :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2007, 09:01:47 posle podne »
Pa naravno da smo odbili nismo igrali za 4 pišljiva mercedesa već za Hrvatsku, a da se mene pita ja bi ih uzeo, ili su mogli dat meni jedan, ako ne cijeli pola, prodam u djelove  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Šalu na stranu, malo je glupo odbit ali dobro, kad su se svi složili, međutim u našim medijima piše da mercedesi idu prema HR a sad da savez odluči što će sa njima  ;think; ;smoke;


Pa logicno je da ih ponude igracima,pa ako prihvate-prihvate...Mada mi sve lici na to da ce ih voziti neke budze iz Saveza :lol: Kod nas bi se Terza odavno uvalio u mecku,samo da je dobio priliku :evil:

Niko nece da da mercedese za pobede nad Luksemburgom, Farskim Ostrvima i San Marinom. Jedino njih mozemo da pobedimo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #7 poslato: Novembar 30, 2007, 06:31:13 pre podne »
jel si siguran da mozemo da pobedimo san marino??

prilicno je to velika drzava sada,sa veoma stablinom valutom i mnostvom poznatih fudbalera kao i farska ostrva....

i jos jedna bitna cinjnica....oni fudbal igraju iz zadovljstva...imaju druge poslove sa kojima se bave...

bice tu vune.....

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #8 poslato: Novembar 30, 2007, 03:53:02 posle podne »
@Pedja_Petrovic

Ajde ne zajebavaj...  ;smoke; ;tsak;

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #9 poslato: Novembar 30, 2007, 04:15:21 posle podne »
@Pedja_Petrovic

Ajde ne zajebavaj...  ;smoke; ;tsak;

pa niste vi sa njima u grupi...nego mi...laovi su to veliki.....
jel si ti svestan koliko farksa ostrva imaju stanovika covece...

ej bre.....sila je to.....

rekoh...vuna do kolena

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2007, 04:18:18 posle podne »
 :mrgreen: ;rolf;


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #11 poslato: Decembar 04, 2007, 01:19:29 posle podne »
hrvati ipak prihvatili ponudu rusa.

naime..posto su odbili mercedese,predsendik spartaka i chelseesa su ipak razgovarali sa predsednikom hrvatskog saveza i prihaveceno je da na njihov racun legne 9 mil eu..koji ce ovi podeliti izmedju svojih 33 clana sto znaci da ce svako da dobije oko 250 tisucica laganih evrica..

malo li je na ovu skupocu..

ipak niko nije imun na evrice...pa ni oni..

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #12 poslato: Decembar 04, 2007, 01:41:52 posle podne »
mislim da je markovic (predsjednik HNS) zahtjevo od abramovica i ekipe da hrvatskoj poklone kanader(e) umjesto eura

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #13 poslato: Decembar 04, 2007, 02:16:54 posle podne »
mislim da je markovic (predsjednik HNS) zahtjevo od abramovica i ekipe da hrvatskoj poklone kanader(e) umjesto eura
lol

Znaš li cijenu jednog ??? Jesi lud... :D :D

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Rusi nude nagradu Hrvatima
« Odgovor #14 poslato: Decembar 04, 2007, 02:28:18 posle podne »
MISLIM DA JEDAN KOSTA OKO 20 MILIJUNA EURA  ;tsak;