Septembar 21, 2024, 07:41:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Вас из дас?  (Pročitano 26549 puta)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Вас из дас?
« Odgovor #75 poslato: April 06, 2006, 10:09:39 posle podne »
Citat: VelikiNESKO
ah pa ako uzimas, ondag koji ce ti kurac Bodi Fitness, budi ondag 110 kg


Da da, cepnes jedan djus i odmah si tezi za 20 kg. Onako preko noci.

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #76 poslato: April 06, 2006, 10:31:19 posle podne »
Citat: sasadim
Citat: VelikiNESKO
ah pa ako uzimas, ondag koji ce ti kurac Bodi Fitness, budi ondag 110 kg


Da da, cepnes jedan djus i odmah si tezi za 20 kg. Onako preko noci.
ma, niko nije reko da to biti preko noci, trebajuti godine i godine, ali odjebi bodiFitness, ja sam naturalan i mogu sigornu pobediti medalje u bodi fitnessu, ali necu da idem, dog budem makar 95 kg ah ondag cu mozda ici na pravi competion. Ja mislim ako vec uzimas hemije treba te biti sramota da ides na bodi fitness idi na sve ili nista.

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #77 poslato: April 06, 2006, 10:36:10 posle podne »
Citat: H2SO4
ja tvrdim da je Ronjo prirodnjak
:D ma naravno on ti uzima BSN produtke, BSN NO EXPLODE, NITIX i CELL MASS! ah Jay cutler uzima Muscle Tech produkte, "Nitro Tech" i Cell tech" to cudi djuda :o

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Вас из дас?
« Odgovor #78 poslato: April 06, 2006, 10:39:00 posle podne »
evo da sam ja na mjestu od sase ne bi me bilo nista sramota - tj nema ni razloga , al da sam na tvom i da sam svjestan budalastina sto pishem bogami dobro bi se crvenio ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Вас из дас?
« Odgovor #79 poslato: April 07, 2006, 12:42:37 pre podne »
@veliki nesko, @H2S04

Apsolutno me nije sramota sto uzimam AAS. Ne vidim ni jedan razlog za sramotu.

Nisam mali, niko me ne tera na silu, to je moja licna odluka, i naposletku nikada nisam krio da sam uzimao bilo sta.

E to bi trebalo da bude sramota - ako nesto uzimas a sakrijes.

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #80 poslato: April 07, 2006, 04:32:46 pre podne »
Citat: sasadim
@veliki nesko, @H2S04

Apsolutno me nije sramota sto uzimam AAS. Ne vidim ni jedan razlog za sramotu.

Nisam mali, niko me ne tera na silu, to je moja licna odluka, i naposletku nikada nisam krio da sam uzimao bilo sta.

E to bi trebalo da bude sramota - ako nesto uzimas a sakrijes.
Opet procioatj bolje satsam reko. Nemam nista protiv Hemije, kazem da bi se sramotio ici na bodi fintess za hemijom, ja neidem naturalno na bodi fitness bogotv nebih na hemijama isto bih na prave konteste nekazem da je pogresno da ne ides na bodi fintes ali ja nebi iso

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #81 poslato: April 07, 2006, 04:35:03 pre podne »
Citat: H2SO4
evo da sam ja na mjestu od sase ne bi me bilo nista sramota - tj nema ni razloga , al da sam na tvom i da sam svjestan budalastina sto pishem bogami dobro bi se crvenio ...
koje budalstinje? ako mislis da je roni prirodan to se sove "SARKASAM"  ako neznam ondag ce ti trebas da cepas

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Вас из дас?
« Odgovor #82 poslato: April 07, 2006, 07:13:45 pre podne »
VEOMA BITNO PITANJE ZA NESKA....A OD KUDA TI NZAS KOLIKO I CEGA RONI UZIMA....OD KUDA TI ZNAS KOLIKO I CEGA BILO KO ZIMA??....KAKO TI ZNAS KAKO AAS UOPSTE DELUJU??..KAKO TI ZNAS KAKO HGH DELUJE I ZBOG CEGA SE I KAKO UZIMA??........JEL SI NEKDA CUO ZA INSULIN ????

MOMAK..I NA KRAJU....AJD NABACI TE SLIKE GDE SI TI NATURAL PA DA VIDIM TAJ STRAHVITI NAPREDAK JE OVDE IMAMO MOMAKA KOJI SU ODISTA NATURAL I IMAMMO MOMAKA KOJI KORISTE AAS.....PA DA VIDMO TE AZIKLKE O KOJIMA TI PICAS.....

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #83 poslato: April 07, 2006, 09:33:03 pre podne »
Citat: pedjos
VEOMA BITNO PITANJE ZA NESKA....A OD KUDA TI NZAS KOLIKO I CEGA RONI UZIMA....OD KUDA TI ZNAS KOLIKO I CEGA BILO KO ZIMA??....KAKO TI ZNAS KAKO AAS UOPSTE DELUJU??..KAKO TI ZNAS KAKO HGH DELUJE I ZBOG CEGA SE I KAKO UZIMA??........JEL SI NEKDA CUO ZA INSULIN ????

MOMAK..I NA KRAJU....AJD NABACI TE SLIKE GDE SI TI NATURAL PA DA VIDIM TAJ STRAHVITI NAPREDAK JE OVDE IMAMO MOMAKA KOJI SU ODISTA NATURAL I IMAMMO MOMAKA KOJI KORISTE AAS.....PA DA VIDMO TE AZIKLKE O KOJIMA TI PICAS.....
ma dobro nema frka smirise, nisam nikog napo stari:) super mi je drug ide za IFFB pro  kartu eh tako znam.  sve je ok imam paar stari slika od Augusta 2005 god, kamara mi je sranje veci zam nabijo jos jedno 3.5kg ali posto nemam kameru vise nemogu ti pogazati ipak evo da nekazez da sam lazov. evo natural godina is 6 meseci

opet necu niku frku, sve je ok majstore, : znam sta je insulin znam i sta je synthol.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Вас из дас?
« Odgovor #84 poslato: April 07, 2006, 11:54:09 pre podne »
Citat: VelikiNESKO
Citat: Big_Rasha
Citat: VelikiNESKO
Citat: Big_Rasha
Citat: sasadim
Ako imas 19 godina, zar nije malo neukusno da razgovaras sa covekom koji je skoro duplo stariji od tebe na onakav nacin....

No dobro, to je odraz tvog vaspitanja, necemo o tome. Kao prvo ja se uopste ne slihtam Pedji niti bilo kome, vec jednostavno cenim rad svakog takmicara, jer znam koja je muka spremiti se za takmicenje (to ti ne mozes da shvatis jer jos nisi probao).

Kao drugo, kakve veze ima koliko godina imam i kada sam poceo. Ako nista drugo makara sam nesto postigao za nekih 3-4 godine vezbanja, dok se drugi npr. ceo zivot mlate u teretanama i nikad niste ne nauce i ne ostvare.

Posto vidim da si neupucen u body building objasnicu ti kako stoje stvari u vezi kategorija. Naravno sine da postoje poluteska i teska, ali ja jednostavno sa mojom visinom ood 182 cm, bi bio smesan u poluteskoj. Moja kategorija je minimum teska, i to da imam nekih 110-115 kg u masi, a u defki minimum oko 100kg. Ja to u principu i ne zelim, jer kao sto sam napisao nikada nisam ni preferirao da SAM SEBI DODAJEM NADIMAK BIG_xxx.

Naposletku ja sam se usudio makar da stavim po neku svoju sliku, pa shodno tome, ajd usudi se ti da stavis neku svoju, cisto da vidimo tvoju brutalnu VELICINU. (to se odnosi i na avatar)

Zelim ti uspeha na takmicenjima, koje imas u planu uskoro. i puno sportskih pozdrava od prijatelja sa ovog foruma.

P.S. Hvala na toploj dobrodoslici.

-Ja sam ne vaspitan :twisted:
-Nemam nista protiv tebe, al ti pricas gluposti, prvo kazes da bi hteo biti veliki kao Stanko, a onda da ne zelis juriti masu, jer ko ce da jede meso. A onda kako si odavno dostigao svoj genetski potencijal pa sad ides dalje sa djusom, i to kako ti i ovako jebes kevu kako napredujes, ali sa djusom maximiziras rezultate(ovako bi dapredovao 200 grama godisnje, a sa djusom se maximiziras na 225 grama). Jednostavno misim da ne predstavljas dobar primer. A sto se tice tvojih titula, necu nista da pricam, ali mogli bi ti apetiti biti malo veci, a ne da se hvalis sa tim... (mislim mozesw da lozis kevu, eventualno devojku)...
A sto se tice mase , ko ti brani da imas 100 kila?


prvo si malo smesan bre, pricas gluposti, covek ima 34 godine, ako neuzima steoride, njgovi TESTArone, puno nizi nego kada je bio u mladim 20 godinama, # 2 to je tacno na 182cm on treba da bude oko 100+kg, nauturalno je to nemogude u njegove godine cak i tabih bio u mladim godinama bih bilo nemogudje, kada ces ti razumeti da neki ljudi necu da uzimaju steoride, bogs sdravost. Evo ja cu sat 21 godinu i mislim da ja vreme za hemeiju ali znas sta imam da cekam makar do 24 dog budi mu misici total "Mature" ako se kaze na engleskom, neznam care da sli ti na soku za 19 godina ako jesi ondag nisi vrlo pametan. ja Sam bre 187cm Viskog imam 88kg to je super kilaza! ali nije super za bodybuidling, jeli si pre mrsav znaci trebobi da budem, jedno 110kg da udjem u tesko kategoriju, i znas sta ja nemam Genetiku za to i dabih uzeo steoride, neverojem da bih bio vise od 100kg, ne da kazem kojebi imao stetu na zdravje da teram telo koje je bilo prirodno 70 kg!, ali nisam nista protiv steorida, ali samo kazem TREBALO bih imala KATEGORIJA GDE SE TESTIRA! ja mislim pravo Testiranje,doping pa da mi Naturalni imamo sansu da pokazemo sta se moze dobiti bez hemije, ali nema Doping test, zato sto je pre skupo! ma jedan mojdrug je 110kg na 180 visinu ah ima 21 godinu, 8% bodyfat dobija pro kartu ove godine,ali on isto na HGH! ma jebe ti to on za 25 nece mocu imati decu za sada je ko bik, sve je super ali ima granica, svaka cast onima koji su uspeli u ovom sportu, samo je STETA zato sto nemoze svako da postane sampion, Genetika hemija, HGH,)human growth hormone) bogs tog kurca BODIBILDING je vako slab i nije popolaran, zato sto nemoze svako da ucestoje da ne sjebe zdavje.

kao sto su u Muscle mag rekli treba KATEGORIJA ZA IFFB PRO'S nemoze se AHDMAD HADIR STO IMA 220 LBS DA takmice za RONIJOM KOJI IMA 290lbs, i 90% se slazu Ahmed hadir ima super figure klasicno aman perfecto, ali da pobedi mora da nabije jos jedno 20 kg misica na zebe da ima sanse, to je gluposti treba imati kategorije kao u bogsu, za IFFB isto.

1. Citaqj temu pa onda kenjaj... Sashadim nije natural, zato ga i napadam...
2. Jel ti mislis da Roni uzima nesto sto Ahmad ne uzima...
Svi Pro uzimaju isto...
Mada po meni Ahmad i ne izgleda nesto lepo, malo mi izgleda mekano i ne svidjaju mi se njegove proporcije...
3. Ja ne znam odakle ti sve ovo izadje, jel si dobro?
izvini citosam od 3 stranica ne iz pocetka.
Ma ja verujem da Colman uzima vise soka nego ahmad jeli nesto drugo ahmad je 5-7 ft to je oko 170 cm ja mislim ima 220lbs competion ronie je 5-10 oko 180cm ima 290 lbs kazu jedan inch po visini  je 10lbs znaci ronije 3 inha veci od ahmada, ah ima vise od 70 lbs! neznam koliko je to u kg, znam da ronnie ima ludu genetiku ali 60+lbs je tezi! kako to moze znam da svi se rokaju sokom ko ludi i HGH, ali 60 lbs je pre puno!

Pazi velicina nekog bildera ne mora da bude srazmerna kolicini juice-a, razumes? Ima tu i drugih faktora, mnogo drugih faktora. Jel si gledao nekad kako Ronnie trenira? Sta mislis koliko prot. jede? Koliko UH???

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Вас из дас?
« Odgovor #85 poslato: April 07, 2006, 02:14:26 posle podne »
Citat: VelikiNESKO
Citat: pedjos
VEOMA BITNO PITANJE ZA NESKA....A OD KUDA TI NZAS KOLIKO I CEGA RONI UZIMA....OD KUDA TI ZNAS KOLIKO I CEGA BILO KO ZIMA??....KAKO TI ZNAS KAKO AAS UOPSTE DELUJU??..KAKO TI ZNAS KAKO HGH DELUJE I ZBOG CEGA SE I KAKO UZIMA??........JEL SI NEKDA CUO ZA INSULIN ????

MOMAK..I NA KRAJU....AJD NABACI TE SLIKE GDE SI TI NATURAL PA DA VIDIM TAJ STRAHVITI NAPREDAK JE OVDE IMAMO MOMAKA KOJI SU ODISTA NATURAL I IMAMMO MOMAKA KOJI KORISTE AAS.....PA DA VIDMO TE AZIKLKE O KOJIMA TI PICAS.....
ma dobro nema frka smirise, nisam nikog napo stari:) super mi je drug ide za IFFB pro  kartu eh tako znam.  sve je ok imam paar stari slika od Augusta 2005 god, kamara mi je sranje veci zam nabijo jos jedno 3.5kg ali posto nemam kameru vise nemogu ti pogazati ipak evo da nekazez da sam lazov. evo natural godina is 6 meseci

opet necu niku frku, sve je ok majstore, : znam sta je insulin znam i sta je synthol.
.IZLGEDAS SASIVM PRISTOJNO ZA NEKOM MOMKA...TU NEMA RECI....

DALJE..TO JE DAAAEEELKOOOOO OD MISICNE MASE O KOJOJ TI STALNO GOVRIS,ALI VEROVATNO EJ ZA TEBE TO STRHAIVT NAPREDAK STO I EJSTE..CESTIAM TI NA TOME...

DLAJE..TAJ TVOJ DRUGAR.....KAZES JURI PRO CARD...E KOD AMRIKANCA I JE TO RPOBLEM STO JEDU GONVA I MISLE DA SU BOGOM DANI PA TAKO PRO CARD IMAJU BUDALE KOJE NA NASEM DRZAVNOM NE BI U FINALE USLI..

DAKLE...JEDAN PODATAK........OD 2002 GODINA NA NIJEDNO SVETSKO PRVENSTVU NIEJ UCESTOVAO NI EJDAN AMERIKANAC...JEL SU ONI TOLIKO BOLJI???>..NISU..NEGO TO JE USRANA POLTIIKA OD WEUIDRA ITD...

ALI JA SAM OTISAO DALEKO OD TEME..

JA SE NE NERIVAR..NI NAJMANJE..JA TEBI SAMO AKZEM..DA PRE NEGO STO BILO AKZES MORAS DA ZNAS DA OVDE IMA LJUDI KOJI ZNAJU MNOOGOOOOOOOO VISE OD TEBE U OVOSM SPROTU I DA NEMOZES DA KAZES DA EJ TAJNA NECIJEG USPEHA HG ILI AAS ILI BILO STA DRUGO..RAZUMES..

MNOGO TOGA NEMAS POJMA O PROFESIONALNOM BAVLJENJU OVIM SPORTOM TAKO DA.....

SAMO RAMISLI

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #86 poslato: April 07, 2006, 05:41:16 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: VelikiNESKO
Citat: pedjos
VEOMA BITNO PITANJE ZA NESKA....A OD KUDA TI NZAS KOLIKO I CEGA RONI UZIMA....OD KUDA TI ZNAS KOLIKO I CEGA BILO KO ZIMA??....KAKO TI ZNAS KAKO AAS UOPSTE DELUJU??..KAKO TI ZNAS KAKO HGH DELUJE I ZBOG CEGA SE I KAKO UZIMA??........JEL SI NEKDA CUO ZA INSULIN ????

MOMAK..I NA KRAJU....AJD NABACI TE SLIKE GDE SI TI NATURAL PA DA VIDIM TAJ STRAHVITI NAPREDAK JE OVDE IMAMO MOMAKA KOJI SU ODISTA NATURAL I IMAMMO MOMAKA KOJI KORISTE AAS.....PA DA VIDMO TE AZIKLKE O KOJIMA TI PICAS.....
ma dobro nema frka smirise, nisam nikog napo stari:) super mi je drug ide za IFFB pro  kartu eh tako znam.  sve je ok imam paar stari slika od Augusta 2005 god, kamara mi je sranje veci zam nabijo jos jedno 3.5kg ali posto nemam kameru vise nemogu ti pogazati ipak evo da nekazez da sam lazov. evo natural godina is 6 meseci

opet necu niku frku, sve je ok majstore, : znam sta je insulin znam i sta je synthol.
.IZLGEDAS SASIVM PRISTOJNO ZA NEKOM MOMKA...TU NEMA RECI....

DALJE..TO JE DAAAEEELKOOOOO OD MISICNE MASE O KOJOJ TI STALNO GOVRIS,ALI VEROVATNO EJ ZA TEBE TO STRHAIVT NAPREDAK STO I EJSTE..CESTIAM TI NA TOME...

DLAJE..TAJ TVOJ DRUGAR.....KAZES JURI PRO CARD...E KOD AMRIKANCA I JE TO RPOBLEM STO JEDU GONVA I MISLE DA SU BOGOM DANI PA TAKO PRO CARD IMAJU BUDALE KOJE NA NASEM DRZAVNOM NE BI U FINALE USLI..

DAKLE...JEDAN PODATAK........OD 2002 GODINA NA NIJEDNO SVETSKO PRVENSTVU NIEJ UCESTOVAO NI EJDAN AMERIKANAC...JEL SU ONI TOLIKO BOLJI???>..NISU..NEGO TO JE USRANA POLTIIKA OD WEUIDRA ITD...

ALI JA SAM OTISAO DALEKO OD TEME..

JA SE NE NERIVAR..NI NAJMANJE..JA TEBI SAMO AKZEM..DA PRE NEGO STO BILO AKZES MORAS DA ZNAS DA OVDE IMA LJUDI KOJI ZNAJU MNOOGOOOOOOOO VISE OD TEBE U OVOSM SPROTU I DA NEMOZES DA KAZES DA EJ TAJNA NECIJEG USPEHA HG ILI AAS ILI BILO STA DRUGO..RAZUMES..

MNOGO TOGA NEMAS POJMA O PROFESIONALNOM BAVLJENJU OVIM SPORTOM TAKO DA.....

SAMO RAMISLI
ma opet te pitam kad sam reko da znam vise od tebe? ja sigurno znam vise od nekim stvarima nego 50% od ovoga foruma ali necu se diskutvati od tom. Drugo ti nisi ni video moga drugo odma si ga napo,  covek je mosnter moracu da pogazem slike iz zadnjog tamicenja, broj 3 on nije amerikanc nego je is lebanona i ima samo 22 godine, pa ako hoces da uporedis sebe i njega ajde molimte veruj mi da bih izgubio. Broj 3 ja verujem da ima nasi puno momaka koji su trebali da dobijo Pro kartu ali nisu bogs TE POLITIKE, i zao mi je neke su lakse stvari ovde nego tamo. I sretan sam da nisam totalni expert za sve, i sto bih trebo da budem, zasto ovaj sport je u govnima je bogs gluposti steoridi HGH, Insulin, Sythol, eto vidis sta ljudi sve koriste ali sta ces.

ALI DA UPRAVU SI NEZNAM VISKO OD BODYBUILDING NEGO TI, I NIKAD NISAM REKO DA ZNAM, SAMO NISAM TOLIKI POCETNIK KAO STO BIH TREBO DA BUDEM.
i MOLIMTE PEDJOS dosta za ovim, slazem se dosta ocimu ti pricas i znam da znas vrlo puno od bidibuildingu, ali nema potreba da me bombadiras.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Вас из дас?
« Odgovor #87 poslato: April 07, 2006, 06:03:14 posle podne »
Citat: VelikiNESKO
Citat: pedjos
Citat: VelikiNESKO
Citat: pedjos
VEOMA BITNO PITANJE ZA NESKA....A OD KUDA TI NZAS KOLIKO I CEGA RONI UZIMA....OD KUDA TI ZNAS KOLIKO I CEGA BILO KO ZIMA??....KAKO TI ZNAS KAKO AAS UOPSTE DELUJU??..KAKO TI ZNAS KAKO HGH DELUJE I ZBOG CEGA SE I KAKO UZIMA??........JEL SI NEKDA CUO ZA INSULIN ????

MOMAK..I NA KRAJU....AJD NABACI TE SLIKE GDE SI TI NATURAL PA DA VIDIM TAJ STRAHVITI NAPREDAK JE OVDE IMAMO MOMAKA KOJI SU ODISTA NATURAL I IMAMMO MOMAKA KOJI KORISTE AAS.....PA DA VIDMO TE AZIKLKE O KOJIMA TI PICAS.....
ma dobro nema frka smirise, nisam nikog napo stari:) super mi je drug ide za IFFB pro  kartu eh tako znam.  sve je ok imam paar stari slika od Augusta 2005 god, kamara mi je sranje veci zam nabijo jos jedno 3.5kg ali posto nemam kameru vise nemogu ti pogazati ipak evo da nekazez da sam lazov. evo natural godina is 6 meseci

opet necu niku frku, sve je ok majstore, : znam sta je insulin znam i sta je synthol.
.IZLGEDAS SASIVM PRISTOJNO ZA NEKOM MOMKA...TU NEMA RECI....

DALJE..TO JE DAAAEEELKOOOOO OD MISICNE MASE O KOJOJ TI STALNO GOVRIS,ALI VEROVATNO EJ ZA TEBE TO STRHAIVT NAPREDAK STO I EJSTE..CESTIAM TI NA TOME...

DLAJE..TAJ TVOJ DRUGAR.....KAZES JURI PRO CARD...E KOD AMRIKANCA I JE TO RPOBLEM STO JEDU GONVA I MISLE DA SU BOGOM DANI PA TAKO PRO CARD IMAJU BUDALE KOJE NA NASEM DRZAVNOM NE BI U FINALE USLI..

DAKLE...JEDAN PODATAK........OD 2002 GODINA NA NIJEDNO SVETSKO PRVENSTVU NIEJ UCESTOVAO NI EJDAN AMERIKANAC...JEL SU ONI TOLIKO BOLJI???>..NISU..NEGO TO JE USRANA POLTIIKA OD WEUIDRA ITD...

ALI JA SAM OTISAO DALEKO OD TEME..

JA SE NE NERIVAR..NI NAJMANJE..JA TEBI SAMO AKZEM..DA PRE NEGO STO BILO AKZES MORAS DA ZNAS DA OVDE IMA LJUDI KOJI ZNAJU MNOOGOOOOOOOO VISE OD TEBE U OVOSM SPROTU I DA NEMOZES DA KAZES DA EJ TAJNA NECIJEG USPEHA HG ILI AAS ILI BILO STA DRUGO..RAZUMES..

MNOGO TOGA NEMAS POJMA O PROFESIONALNOM BAVLJENJU OVIM SPORTOM TAKO DA.....

SAMO RAMISLI
ma opet te pitam kad sam reko da znam vise od tebe? ja sigurno znam vise od nekim stvarima nego 50% od ovoga foruma ali necu se diskutvati od tom. Drugo ti nisi ni video moga drugo odma si ga napo,  covek je mosnter moracu da pogazem slike iz zadnjog tamicenja, broj 3 on nije amerikanc nego je is lebanona i ima samo 22 godine, pa ako hoces da uporedis sebe i njega ajde molimte veruj mi da bih izgubio. Broj 3 ja verujem da ima nasi puno momaka koji su trebali da dobijo Pro kartu ali nisu bogs TE POLITIKE, i zao mi je neke su lakse stvari ovde nego tamo. I sretan sam da nisam totalni expert za sve, i sto bih trebo da budem, zasto ovaj sport je u govnima je bogs gluposti steoridi HGH, Insulin, Sythol, eto vidis sta ljudi sve koriste ali sta ces.

ALI DA UPRAVU SI NEZNAM VISKO OD BODYBUILDING NEGO TI, I NIKAD NISAM REKO DA ZNAM, SAMO NISAM TOLIKI POCETNIK KAO STO BIH TREBO DA BUDEM.
i MOLIMTE PEDJOS dosta za ovim, slazem se dosta ocimu ti pricas i znam da znas vrlo puno od bidibuildingu, ali nema potreba da me bombadiras.
..jebote..ti si stvarno jedan mnogo isfrustiran momak....neznam od cega si tako nervozan kada si natural :twisted:  :twisted: ...

dalje..ja tebe bombradujem.....slusaj balonjo.....ako ti se svouida ovde.....dobro si dosao...ako ne..imas sirom sveta milion boardova pa idi tamo prospiaj pamet...

to sto ti znas o body buldingu kako je neko ovde vec rekao...JA SAM ODAVNO ZABORAVIO.......i ne JA...NEGO OVDE IMA TOLIKO MOMAKA KOJI ZNAJU VISE OD TEBE PA NES ERU ,NEGO SLUSAJU KADA NE ZNAJU..A KADA ZNAJU..POMAZU U RAZVOJU FORUMA...

dakle...tvoje se znaje sve svodi na....JA ZNAM STA JE HGH I STA JE INSULIN......TO SVAK BUDALA ZNA....

ALI PROBAJ MALO DA RAZMISLIS O EINSTEIN-OVOJ RECENICI...

"""""""""Any fool can know - the point is to understand"""""


DAKLE......AKO HOCES SARADJVIATI...SARADJUJ.....AKO NECES....IDI KOD SVOG DRUGARA I NJEMU PLACI I KRIVI CELI SVET........

a ovo oko ovga jel bi ja izgubio od tvog druga ili ne.......zasto je to bitno uospte iz bilo kog razloga u celoj ovoj prici....

ETO..JA PRIZNAM...IZGUBIO BIH....OK????

idemo dalje.......to jel se ti slazes sa necim sto ja ovde kazemili rpicam ili ne..ZABOLE M K.....ali da ti lupas budalsitne na forumu kojega mi radimo da bi pomogli nekome.....E TU SE JA NE SLAZEM......

nadam se da si razumeo....

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #88 poslato: April 07, 2006, 06:51:18 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: VelikiNESKO
Citat: pedjos
Citat: VelikiNESKO
Citat: pedjos
VEOMA BITNO PITANJE ZA NESKA....A OD KUDA TI NZAS KOLIKO I CEGA RONI UZIMA....OD KUDA TI ZNAS KOLIKO I CEGA BILO KO ZIMA??....KAKO TI ZNAS KAKO AAS UOPSTE DELUJU??..KAKO TI ZNAS KAKO HGH DELUJE I ZBOG CEGA SE I KAKO UZIMA??........JEL SI NEKDA CUO ZA INSULIN ????

MOMAK..I NA KRAJU....AJD NABACI TE SLIKE GDE SI TI NATURAL PA DA VIDIM TAJ STRAHVITI NAPREDAK JE OVDE IMAMO MOMAKA KOJI SU ODISTA NATURAL I IMAMMO MOMAKA KOJI KORISTE AAS.....PA DA VIDMO TE AZIKLKE O KOJIMA TI PICAS.....
ma dobro nema frka smirise, nisam nikog napo stari:) super mi je drug ide za IFFB pro  kartu eh tako znam.  sve je ok imam paar stari slika od Augusta 2005 god, kamara mi je sranje veci zam nabijo jos jedno 3.5kg ali posto nemam kameru vise nemogu ti pogazati ipak evo da nekazez da sam lazov. evo natural godina is 6 meseci

opet necu niku frku, sve je ok majstore, : znam sta je insulin znam i sta je synthol.
.IZLGEDAS SASIVM PRISTOJNO ZA NEKOM MOMKA...TU NEMA RECI....

DALJE..TO JE DAAAEEELKOOOOO OD MISICNE MASE O KOJOJ TI STALNO GOVRIS,ALI VEROVATNO EJ ZA TEBE TO STRHAIVT NAPREDAK STO I EJSTE..CESTIAM TI NA TOME...

DLAJE..TAJ TVOJ DRUGAR.....KAZES JURI PRO CARD...E KOD AMRIKANCA I JE TO RPOBLEM STO JEDU GONVA I MISLE DA SU BOGOM DANI PA TAKO PRO CARD IMAJU BUDALE KOJE NA NASEM DRZAVNOM NE BI U FINALE USLI..

DAKLE...JEDAN PODATAK........OD 2002 GODINA NA NIJEDNO SVETSKO PRVENSTVU NIEJ UCESTOVAO NI EJDAN AMERIKANAC...JEL SU ONI TOLIKO BOLJI???>..NISU..NEGO TO JE USRANA POLTIIKA OD WEUIDRA ITD...

ALI JA SAM OTISAO DALEKO OD TEME..

JA SE NE NERIVAR..NI NAJMANJE..JA TEBI SAMO AKZEM..DA PRE NEGO STO BILO AKZES MORAS DA ZNAS DA OVDE IMA LJUDI KOJI ZNAJU MNOOGOOOOOOOO VISE OD TEBE U OVOSM SPROTU I DA NEMOZES DA KAZES DA EJ TAJNA NECIJEG USPEHA HG ILI AAS ILI BILO STA DRUGO..RAZUMES..

MNOGO TOGA NEMAS POJMA O PROFESIONALNOM BAVLJENJU OVIM SPORTOM TAKO DA.....

SAMO RAMISLI
ma opet te pitam kad sam reko da znam vise od tebe? ja sigurno znam vise od nekim stvarima nego 50% od ovoga foruma ali necu se diskutvati od tom. Drugo ti nisi ni video moga drugo odma si ga napo,  covek je mosnter moracu da pogazem slike iz zadnjog tamicenja, broj 3 on nije amerikanc nego je is lebanona i ima samo 22 godine, pa ako hoces da uporedis sebe i njega ajde molimte veruj mi da bih izgubio. Broj 3 ja verujem da ima nasi puno momaka koji su trebali da dobijo Pro kartu ali nisu bogs TE POLITIKE, i zao mi je neke su lakse stvari ovde nego tamo. I sretan sam da nisam totalni expert za sve, i sto bih trebo da budem, zasto ovaj sport je u govnima je bogs gluposti steoridi HGH, Insulin, Sythol, eto vidis sta ljudi sve koriste ali sta ces.

ALI DA UPRAVU SI NEZNAM VISKO OD BODYBUILDING NEGO TI, I NIKAD NISAM REKO DA ZNAM, SAMO NISAM TOLIKI POCETNIK KAO STO BIH TREBO DA BUDEM.
i MOLIMTE PEDJOS dosta za ovim, slazem se dosta ocimu ti pricas i znam da znas vrlo puno od bidibuildingu, ali nema potreba da me bombadiras.
..jebote..ti si stvarno jedan mnogo isfrustiran momak....neznam od cega si tako nervozan kada si natural :twisted:  :twisted: ...

dalje..ja tebe bombradujem.....slusaj balonjo.....ako ti se svouida ovde.....dobro si dosao...ako ne..imas sirom sveta milion boardova pa idi tamo prospiaj pamet...

to sto ti znas o body buldingu kako je neko ovde vec rekao...JA SAM ODAVNO ZABORAVIO.......i ne JA...NEGO OVDE IMA TOLIKO MOMAKA KOJI ZNAJU VISE OD TEBE PA NES ERU ,NEGO SLUSAJU KADA NE ZNAJU..A KADA ZNAJU..POMAZU U RAZVOJU FORUMA...

dakle...tvoje se znaje sve svodi na....JA ZNAM STA JE HGH I STA JE INSULIN......TO SVAK BUDALA ZNA....

ALI PROBAJ MALO DA RAZMISLIS O EINSTEIN-OVOJ RECENICI...

"""""""""Any fool can know - the point is to understand"""""


DAKLE......AKO HOCES SARADJVIATI...SARADJUJ.....AKO NECES....IDI KOD SVOG DRUGARA I NJEMU PLACI I KRIVI CELI SVET........

a ovo oko ovga jel bi ja izgubio od tvog druga ili ne.......zasto je to bitno uospte iz bilo kog razloga u celoj ovoj prici....

ETO..JA PRIZNAM...IZGUBIO BIH....OK????

idemo dalje.......to jel se ti slazes sa necim sto ja ovde kazemili rpicam ili ne..ZABOLE M K.....ali da ti lupas budalsitne na forumu kojega mi radimo da bi pomogli nekome.....E TU SE JA NE SLAZEM......

nadam se da si razumeo....
hahaha jebote lebac, ja sam nervozan ah? mozda sam na steoridima ah?? pa ti trebas da budez komicar vedi coveka sto pise za velikim slovima kao da svet propada. ma slusaj ja sto znam nije pitno, I NADJCI MI GDE SE JA GLUPOSTI PISAO  rekosam onome koji ce kurac u bodi fintessu!!!! eto sam reko koji druga govna sam prico????????????? nema veze dabih moj drug bih pobedio ima veze da si odma ga napoh da svi amerikaci jedu govna i da ne zasluzuju pro kartu PRVO VIDI SLIKE  pa ondag kometaris ok?? ljut sam zato sto si me napo bez ikgog razloga NADCI MI JEDNU JEBETU TEMU gde sam ja reko IKOME SVJET ZA STEORIDE?? kome sam dao svjet?????  samo sam reko da znam vise od steoridima i HGH neko sto bih trebo da znam za moje izkustvo ok????gde sam to ja prico i davo savjet ljudima gde? pa , da  ti imas pravo da mene Napanes? sta ja znam koliko ronnie koristi???? odkud to mene pitaS?? jeli ti lampa u glavi ukljucilase se pa da me pitas bez ikog razloga od kud ja znam koliko roni koristi? Ma zabolime K koliko koristi.

idi pogledaj sve sta sam piso rekosam onme suadu jeli kako kod mu ima sta radi za Hemijom na BodiFitness??? eto to sam sve reko nista drugo!!
gotov sam stbom necu da gubim vreme ti ne citas nista.  OD KADA JA NEMOGU DA IMAM " OPINION" MOJE MISLENJE I DA kazem da je pogresno da ides na bodiFintess?????? to je moj OPINION COVECE NIJE FACT:)!

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Вас из дас?
« Odgovor #89 poslato: April 07, 2006, 07:26:14 posle podne »
ajde crkva je dobar drug , idi tu malo idem i ja ajde zbogom ziveo care!