Septembar 28, 2024, 09:25:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova  (Pročitano 12930 puta)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« poslato: Novembar 13, 2007, 03:07:41 posle podne »
Takmicarski Body Building je jedan od naj Opasnijih sportova koji momentalno postoji po ZDRAVJE,PSIHU;DUSEVNO STANJE;SOCIJALNO I OPSTESTVENO STANJE te osobe koja se bavi sa  Upotreba AAS i Takmicarskim B.B!!!
Nekoliko Cinjenice i primera:
1. Osoba koja se bavi sa Takmicarski B.B je tako reci ZAROBLJENA(rob sluga tog sporta)!!! Zasto??? Zato sto taj sport zahteva od njega da on zivi samo za taj sport B.B i da sve sto ume,zna i ima da ulaze u sebe t.j u B.B Primer: Opis toga ; Osoba mora da zivi tako rigorozno po planu i bez propusta i greske sto se tice, Ishrani,Trening,Dodaci u Ishrani,Spavanje,Oporavak,unosenja velikog broja Kalorije Proteina,U.H,Masti itd... Upotreba Dopinga AAS, Diuretike,Anfetamine,Valium(za smirenje),Tabl za spavanje i jos puno Nevaljale medikamenata  stvari!!!
Da bi jedan Body Builder postigao vrvne rezultate i da se takmici na Medzunarodnoj Sceni, TREBA I MORA da svoj Zdrastveni;Poslovni;privatni i Socijalni Zivot stavi na Kocku i Rizik unistenja i Propast svega toga da bi se takmicio u B.B!!!! Sto i nemora uvek da znaci!!!???
NA PRIMER, Treba da uzima(koristi) AAS (steroide) Godinama bez Pausama i u velikim Dozama da bi mogao da izgradi Misice koje bi isto mogao na Binu da Prezentuje sa ostalim Atletama koje su isto u Ozbiljnoj situaciji sto se tice rasturanja Zdravlja i Zivota!!!
Drugo: Ako su finansiski(materijalno) slabi Prinudzeni su KRIMINALOM i lako postaju Dilere sa AAS,Droge i sve sto je moguce uz Kriminal da ta Osoba Zaradzuje da bi mogao sebe da omoguci svoja kolicina AAS, Sve Dodatke u Ishrani(proteine,amino,vit.minerale i kolicine Hrane (mesa) i sve ostalo sto jedan Takmicar treba za Uspesno napredovanje u B.B!!!
Trece: Osoba (takmicar) Nema vremena za privatan Zivot i Zivot sa Porodicom i sa Ljudima koje ga opkuzuju!!! Zato sto je on pun obaveza:,ishrana(broj Obroka) Pripremanje iste, trening,oporavak posle treninga,pripremanje AAS i stavljanje(ubrizgavanje i gutanje)  I tako svaki dan i mesecima i godinama!!!Te sve obaveze i stvari koje Takm B.B treba da radi prosto mu ne ostaje vreme za Familiju,suprugu,Deca i normalne stvari Bioskop,diskoteka,Setnja itd... Zato sto on mora da jede svakih 3-4 sata Obrok(mesa,u.h) Da popije sejk uzme AAS itd...
Cetvrto: AAS cine Coveka Nestrpljiv;Nervozan;Agresivan;Neuracunjiv itd...

Takva osoba nemoze voditi ZDRAV i NORMALAN Zivot u Opstestvu!!!
TRAGEDIJA je to da puno sve to znaju a opet SVESNO teraju dalje sa takvim Zivotom!!!
Za sve njegove Ljude(familija,kolege,drustvo itd...) to sto on radi NIJE DOBRO I GRESKA;A SAMO ZA SAM SEBE(njega) JE ISPRAVNO I DOBRO!!! GRESKA!!!!

P.S. Ovo je licno moje misljenje steknuto uz BB i sve uz BB!! Svako sam nek protumaci tekst . Znam da ima i drugacija misljenja i stavovi o Takmicarskog BB.  Hvala.  Vas Kralj.
Kralj ist Back

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #1 poslato: Novembar 13, 2007, 03:27:29 posle podne »
peto samo delimicno tacno napisano, al ne vidim svrhu ubedjivanja sa tobom oko takvih stvari!!!
Odakle ti samo da se AAS uzima bez pauze i nekontrolisano..ne znam koliko je tacno istrazivanje, ali BB je na 7. mestu na doping lestvici(1. mesto biciklizam)
Stoji da postoje rizici, ali uz prave kontrole i dosta znanja rizici su dosta manji..pa to su VRHUNSKI BB takmicari o kojima ti pricas, ne neznalice koje su resile da uzmu ne znam ni sam sta uzmu prvo mesto i vrisnu!!
I ko je ovaj lik sto unosi pometnju, nije mi jasno
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #2 poslato: Novembar 13, 2007, 03:29:48 posle podne »
ustvari, ima ovde i vrhunskih BB takmicara, pa recite cija vam je podrska najvaznija ako ne porodice..vecu gomilu gluposti nisam video
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2007, 03:33:29 posle podne »
Ovo je moje licno misljenje. Znam da ljudi imaju i razlicita misljenja??  Necu da svakome objasnjavam sta kako zasto itd..  Svako nek procita ko ima slicnog misljenja ok ko ne isto ok. Samo bez gneva i omalovazenja.
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2007, 03:35:23 posle podne »
Za one koji jos nisu poceli sa zlouptrebavanjem AAS!!

Dakle upotreba AAS je u ovom sportu B.B-ing i Fitness jakoje prisutna i aktuelna!! Rekreativci (momentalni) koje imaju u planu da ikad posegnu po AAS imajte sve ovo u predvidu sta se sve moze desiti sa vase zdravlje,psihu,dusevno stanje i opsti svakodnevni zivot!!!
AAS nisu samo pomocna sredstva da se sportske psihofizicke sposobnoste pokace i boboljsaju oni isto deluju na psihicko i dusevno stanje te osobe koja koristi AAS!!  Kako ?? Naravno lazno i neprirodno!!! Primer nekoliko tacaka u vezi psihickom i dusevnom stanju uz koriscenje AAS!!
1- Psiha je poremecena i na osnovu tih AAS (vestacke hormone) koje osoba upotrebljava deluju indirektno i direktno na samo Psihicko i Dusevno stanje te osobe!! AAS prouzrukuju kako pojacano samouverenje i moc,tako i ponekad depresije i lazna osecanja, emocije,agresivnost,neuracunjivo ponasanje i reagovanje u samog momenta,preopterecenost psihe sa seksualnim mislima i nagonima,nestrpljivost,asocijalno ponasanje,euforije itd..
2- Socijalni i opstestveno radni zivot te osobe je narusen uz koriscenje AAS. Covek koji je pod gore navedenih uslova nemoze normalno i pravilno funkcionisati na poslu i u otvoreni (spolnji zivot) Zbog gore navedenih stanja!!
3- AAS stvaraju odredzenu zavisnost i osecaj da se opet sto brze posle prestanka kure posegne po novu kuru a uz to i u nove rizike po zdravju i sve vezano uz Zivot!!
4- Tesko je kad se pocne  sa koriscenjem AAS prestane sa upotrebe istih,zato sto od nekih gorenavedenih laznjih stanja koja osoba ima za vreme koriscenja AAS  (one koje mu daju lazno super stanje i osecaj) jednostavno mu nedostaju i ih nema kad nije na AAS i ta osoba moze tesko funkcionisati bez istih(aas)!!  Zato cim se snjima �pocne covek se izmeni i nije isti koji je bio i postaje ROB i Ovisnih na AAS!!!
5- Ostale clanove familije primecuju da je sa ta osoba koja je na AAS da on vise nije dobra,cesna,strpljiva osoba i da ima za sve razumevanje,nego je postao agresivan,egoist,netrpeljiv,pogresno ponosan i nasocen,nista mu nije vec vazno od familije osim AAS i B.B-ing. Nije fleksibilan i postaje asocijalan prema svim drugima koji su zdravi i normalni!!
6- Osoba koja je na AAS ona sama nemoze uociti i primetiti njegova promena i opsto lose stanje na sve gore navedenog!! Zato sto pod dejstvom AAS osoba ima drugaciju sliku o sve sto se sanjim zbiva i sve oko njega!!Za ta osoba je normalno asocijalno,ulicarsko ponasanje,normalno pcujati u saobracaju,agresivan biti,seksualno opterecen,bodeti se i gutati sve..ubedzivati druge kako je super kako mu nije nista itd...
7- Postaje potencijalna zrtva da se bavi sa kriminalom,posto od nekih gore navedenih stanja njemu daju da ima potrebu od Prezenciju i da je obelezen po njegovom ponasanju i izgledu!! Da je u pogresne (vode i puteve) da je spreman na stvari da uradi koje bi normalan zdrav covek nikad ne bi ni pomislio itd...
8- Anomalije organa i poremecaj istih je uz upotrebe AAS neizbezno!!  Sta znaci neizbezno??  Momentalno je mozda sve u redu po zdravlju te osobe koja je na uptrebu AAS ali uvek moze se desiti da od danas za sutra(kako narod kaze) postati bolestan i imati otkaz rada organa itd..!!!
9 Dobro promisliti i ne jednom nego vise puta promisliti i pitati sebe zasto  bi ja koristio AAS??sta imam od toga??Moguce posledice i negativan odraz  samim zivotom uz upotrebe AAS!!?? Cenu koju moram da platim(zdravljem,promenu karaktera i sve gore navedeno od stanja)?? Sta i dokle cu satim??Postoi sta se sve moze dogoditi samnom i mojim bliznima?? gde cu zavrsiti?? itd....???
10- NEMA JUNAKA I MUDA NA UZIMANJE ASS!!!
11-Zivot na Zemlji je jedan i ako te Bog stvorio zdrav i razuman na ovom svetu nemoj sam sa svojom slobodnom voljom da ulazis u zivot sa AAS i sve uz njih!! Cuvaj zdravlje i ne koristi AAS i slicne stvari!! Budi to sto jesi onakav kakav si i trudi se da budes jaci i pravilniji za razliku od osobe koje su na AAS!!
11- COVEK SE NERAZBOLI SVAKI DAN!! JEDNOM I ONDA JE ZA SVE KASNO!!!
12- A sa upotrebom AAS je procenat (%) rizika da se dodze do teska oboljena organa i njihov otkaz je jako velika i moguca!!!


P.S.  Budite razumni i spasite se od upotrebe AAS i njihove lose i (lazno dobre) strane ASS!!!
Ne ogledujte se laznim i losim primerima,to je samo lazno i momentalno zadovoljstvo!!!
Ne pravdajte na bilo koji nacin lose i vestacko slavne osobe i upotrebe AAS!!! 
 
 
Kralj ist Back

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #5 poslato: Novembar 13, 2007, 03:37:43 posle podne »
pa pazi, ovim tekstom, imam utisak da si omalovazio sport koji strasno volim..naravno da ima i takvih bildera koji se mogu svrstati u 4 gore navedene tacke, ali daleko od toga da su oni VRHUNSKI takmicari i da se mogu uzeti kao reprezentativni da predstavljaju BB..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #6 poslato: Novembar 13, 2007, 05:40:56 posle podne »
pa pazi, ovim tekstom, imam utisak da si omalovazio sport koji strasno volim..naravno da ima i takvih bildera koji se mogu svrstati u 4 gore navedene tacke, ali daleko od toga da su oni VRHUNSKI takmicari i da se mogu uzeti kao reprezentativni da predstavljaju BB..

bravo

Van mreže Draze

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #7 poslato: Novembar 18, 2007, 02:52:52 posle podne »
 :D

         Interesantna tema ,ali pre svega zeleo bih reci  da ja ovaj sport obozavam i uz moju harmoniku cini moj zivot srecnim, u stvari to su moje najvece ljubavi.
         Ali kada se procita post ima se utisak da niko nije zeleo da omalovazi sport  nego da se ukaze na to sta jedan profesionalni sport moze da ucini za vase zdravlje.
         Pre svega svi znamo da je svaki profesionalc podlozen raznim maksimalnim naporima,dopingu, pritisak  i sl . i sve zbog rezultata.
 
         Pa koliko je nba kosarkara operisano od povrede kolena legja i sl.
         Nije nista novo da je pofesionalni sport stetan.

         U navedenom postu rec je bila o profesionalnom bildingu i ako pogledamo oko sebe videcemo da ima dosta ljudi koji daju svoj maksimum i
         vezbaju kao profesionalci iako su kod nas uslovi daleko od profesionalnih.

        Kada se kaze  VRHUNSKI TAKMICAR odma se misli na one najbolje ali ima i onih koji korite AAS  i treniraju pofesionalno a da su daleko od vrhunskih ,cak i da ne takmice
        i takvih je puno vise nego onih vrhunskih.
     
        To su oni koji nista ne zaragjuju od toga vec vole to sto rade,nema puno lekarske kontole ,nema puno vremena za onaj zivot koji zivi okolina
        i rizik upotrebe dopinga opravdava se samo licnim zadovoljstvom.   BITI VELIKI.

       Kako sam primetio autor teksta ima poznavanja iz BB i sigurno se bavi i voli ovaj sport pa mislim da mu je cilj bio da ukaze da kada se krene tim putem
       treba da se dobro odmeri sta se dobija a sta gubi.
       Dali je dostignut neki maksimum bez dopinga,pa a se pregje na AAS, dali je sva ta suma novca isplacena za pripreme opravdana i koliko ce se toga vratiti
       dali covek spreman da rizikuje zdravlje baci pare da bi ga na kraju cak mozda sudci na takmicenu stavili na nize mesto nego sto zasluzuje.

       Ako ste VRHUNSKI onda ok ali ako niste onda je to veliko pitanje i svi mlagji koji imaju zelju da budu profi trebali bi da procitaju vise takvih postova i to
      kako se nebi otimali za doping i profesionalizam  a da neznaju ni deo toga sta on nosi sa sobom.

      Cenim i postujem svakoga ko se bavi ovim sportom bio on najbolji ili najgori ali sam post shvatio kao uocavanje i upozorenje onima koju nisu upuceni da
      da netreba zuiti sa pofesionalnim treningom i i AAS dok se nesagledaju svi aspekti i da uspesi koji imaju najbolji  nose svoje .
   
      I jos to da ako neko krene tim putem razmisllja  da ce biti    kao Roni  Coleman  ne drzi mesto.
     

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #8 poslato: Novembar 18, 2007, 03:21:46 posle podne »
necu da vrijedzam ali ovo je sranje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #9 poslato: Novembar 18, 2007, 07:10:41 posle podne »
BLAGO RECENO

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #10 poslato: Novembar 18, 2007, 07:20:00 posle podne »
Ovo sto pise o AAS-u najvise podseca na drogu. Ako je tacan post od Kralj ist Back
onda uzimanje AAS znaci drogirati se.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #11 poslato: Novembar 18, 2007, 07:31:40 posle podne »
Ovo sto pise o AAS-u najvise podseca na drogu. Ako je tacan post od Kralj ist Back
onda uzimanje AAS znaci drogirati se.

Sjajan zakljucak!Al' ako Kralj kaze tako,ko smo mi da se protivimo :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #12 poslato: Novembar 18, 2007, 07:34:09 posle podne »
AAS je za ljude koji su profesionalci i koji su dostigli svoj genetiski maksimum pa zele vise!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #13 poslato: Novembar 18, 2007, 07:40:06 posle podne »
Ovo sto pise o AAS-u najvise podseca na drogu. Ako je tacan post od Kralj ist Back
onda uzimanje AAS znaci drogirati se.
Ovi sto su sad zachudjeni mene podsecaju na teske debilchine. Ako oni misle da su ti postovi tacni onda znaci da na snagu stupa teshki debilizam.

AAS je za ljude koji su profesionalci i koji su dostigli svoj genetiski maksimum pa zele vise!
okle ti znas sta su AAS i za koga su? ajde molim te objasni mi.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #14 poslato: Novembar 18, 2007, 07:42:23 posle podne »
Da ne znas ti slucajno?