Septembar 28, 2024, 04:15:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Gladovanje i ciscenje organizma  (Pročitano 11512 puta)

Van mreže Markonsw

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: Gladovanje i ciscenje organizma
« Odgovor #15 poslato: Novembar 09, 2007, 01:18:47 pre podne »
Nažalost tvoja sestra nema pojma što radi svom organizmu i samom zdravlju.
Nema gore dijete od dijet izgladnjivanja, a ako misliš na liječenje karcinoma i ubijanje i zaustavljanja širenja kancirogenih stanica onda tu znanost ide u prvi plan jer još nije dokazano već se dolazi do teorije da karcinom raste kako i tijelo raste, bukvalno shvaćeno da od proteina recimo rastu i stanice karcinoma, ali kao što kažem to je radikalno, brutalno i opasno, jer tijelo nije naviklo na takve šokove.

Jednostavno probaj kombinaciju variranja UH + Puno zelenja, malo aktivnosti i eto ti uspjeha, ja sam ovu moju posljednju dijetu jeo kao nikad u zivotu kao dojence svako tri sata a skinuo sam 9kg, e i da tvoja sestra je od tih 4-6 kg vjerojatno izgubila samo vodu, ono najgore je nažalost ostalo, a kad prestane sa ovim "mučenjem" vratit će se rapidno i u povećanoj mjeri...

Upozori sestru, savjetuj je ako može da ispostuje, pa joj pomozi i sačuvaj zdravlje!

hvala informacijama, znao sam ja da to ne moze biti "zdravo" ali nisam bio ni siguran ni nacitan, sad mi je malo jasnije sve... reko sam ja njoj par puta da to ne bi trebala da radi , nego jednostavno da sredi ishranu , izbaci slatkise i gluposti koje redovno jede.. al ne vredi, starija je i moja rec ko da ne postoji :(

Vec smo pricali o dijetama,citaj glafovanju za vecinu ljudi...Ovim nacinim (ne)ishrane sigurno ce se izgubiti na kilazi,ali je stvar u tome sta se gubi na ovaj nacin????Da li je to masno tkivo,sto je svima naravno cilj ili,ono sto se stvarno desava,misicna masa???Ovakva dijeta ce dati privremene rezutlate sto se tice gubitka kilaze,ali ce se ta ista vratiti i to u dosta vecem procentu nego to je izgubljeno cim osoba prekine sa gladovanjem!!!!Telo ce u takvom rezimu poceti da jede samo sebe,znaci prvo ce koristiti misic a tek onda masti...Zato dijete koje se zasnivaju na nejelu tj. gladovanju nemaju veze s mozgom...Treba jesti, i to vise puta dnevno,ali treba znati sta jesti,jedino na ovaj nain i uz adekvatan kardio trening moze doci do gubitka masti,a samim tim i smanjivanja telesne tezine...

da to je najgore sto se prvo misic cedi pa tek onda salo...
Always remember you are unique ,just like everyone else.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Gladovanje i ciscenje organizma
« Odgovor #16 poslato: Novembar 09, 2007, 01:22:25 pre podne »
a ja kad kazem nekima da sam na "dijeti" a da jedem 5-6puta dnevno skoro mi se svi smeju i svi kazu kao aj i mi drzimo tu dijetu gde se jede 6x dnevno  :evil: :evil:
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gladovanje i ciscenje organizma
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2007, 01:25:11 pre podne »
reko sam ja njoj par puta da to ne bi trebala da radi , nego jednostavno da sredi ishranu , izbaci slatkise i gluposti koje redovno jede.. al ne vredi, starija je i moja rec ko da ne postoji :(
.

Pokazi joj na forumu sta smo pisali da bi trebalo da se jede u cilju topljenja masti,kakav bi trebalo da joj bude jelovnik.Neka se pridrzava tog nacina ishrane bar mesec dana i videce rezultate i to bez gladovanja...Ima i u "Secrets of the pros" lepo objasnjeno od strane Milosa Sarceva sve ovo sto sam i ja napisao gore
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gladovanje i ciscenje organizma
« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2007, 01:25:56 pre podne »
a ja kad kazem nekima da sam na "dijeti" a da jedem 5-6puta dnevno skoro mi se svi smeju i svi kazu kao aj i mi drzimo tu dijetu gde se jede 6x dnevno  :evil: :evil:

To ti je nas primitivizam i nekultura u ishrani...jbg,ali tako misli bar 95% ljudi na ovim prostorima...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Gladovanje i ciscenje organizma
« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2007, 04:41:33 posle podne »
a ja kad kazem nekima da sam na "dijeti" a da jedem 5-6puta dnevno skoro mi se svi smeju i svi kazu kao aj i mi drzimo tu dijetu gde se jede 6x dnevno  :evil: :evil:

To ti je nas primitivizam i nekultura u ishrani...jbg,ali tako misli bar 95% ljudi na ovim prostorima...
  više 99.99%