Septembar 23, 2024, 08:20:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop - novi intervju (video)  (Pročitano 5878 puta)

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Cro Cop - novi intervju (video)
« poslato: Novembar 09, 2007, 10:12:59 posle podne »
Za sve  Mirkove fanove, novi intervju :wink:

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sport/20071109_30102.php

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2007, 11:22:27 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=80T8BJ7iKXA&feature=related     ovo je sa bob sapom kad je izgubio ko curica od cro copa, i intervju nakon borbe

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2007, 12:22:57 posle podne »
stavio si ista dva linka

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2007, 07:47:36 posle podne »

U JAVNOST su dospjeli detalji razgovora koje je Mirko Filipović vodio sa sucem Johnom McCarthyjem, tijekom teške borbe protiv francuskog amatera Cheicka Konga. Joe Rogan, službeni UFC-ov komentator, otkrio je tijekom gostovanja u radijskoj emisiji da je Mirko htio predati meč, nakon što je primio neugodan udarac u genitalije.

"Ovo još nitko ne zna, a dogodilo se na posljednjoj UFC-ovoj priredbi. Mirko Filipović dobio je od Konga udarac u genitalije, pao na koljena i okrenuo se prema "velikom" Johnu McCarthyju (sudac, op.a). "Prestar sam za ova sranja." - kazao je Cro Cop, a McCarthy je odgovorio; "Ne,  u redu si, u redu si."  "Ali ja mislim da bi trebao odmah prekinuti meč." - nastavio je Mirko. Sudac je  uzvratio da ukoliko to zaista želi, neka samo kaže. No, Mirko je na kraju ipak rekao da ne želi." - prepričao je Rogan razvoj događaja u kavezu.

Cijela priča baca dodatnu sumnju na Mirkovu profesionalnu budućnost. Nekoliko puta naš je borac izjavio da ne zna hoće li nastaviti karijeru koja nakon brutalnog poraza id Gonzage ide silaznom putanjom. Ostaje vidjeti ima li snage za novi come-back. I može li dobiti najtežu bitku, onu u svojoj glavi, gdje egzistira strah od novog nokauta

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #4 poslato: Decembar 18, 2007, 07:49:43 posle podne »
Fedor: Nešto se slomilo u Cro Copovoj duši



NAKON što je potpisao ugovor s organizacijom M-1 Global, zahvaljujući kojem će se napokon suprotstaviti i borcima iz američkog UFC-a, Fedor Emelianenko, najbolji svjetski borac u mješovitim borilačkim vještinama, zainteresirao je i američke medije.

Tako je popularni magazin za muškarce Esquire u svom posljednjem broju Fedoru posvetio opširan feljton popraćen njegovim izjavama. Fedor se pokazao kao izuzetno težak sugovornik, škrt na riječima. Sve što ima reći, kaže u ringu. Na pitanja o konkurenciji s kojom će se u UFC-u susretati Fedor uglavnom odgovara kurtoaznim prostim rečenicama. Sve dok ga reporter nije upitao za Mirka Filipovića, borca kojeg Fedor izuzetno poštuje.

"Mirko 'Cro Cop' Filipović bivši je član hrvatske antiterorističke policijske jedinice Lučko (stoga nadimak Cro Cop), koji je za vrijeme borilačke karijere bio i zastupnik u hrvatskom Saboru. Prije nego se suočio s Fedorom imao je skor 16-2-2. Izgubio je, naravno, ali bila je to dobra predstava; gubitak na bodove, što je protiv Fedora ravno pobjedi. No, nakon toga je vidno pao, a poražen je u posljednje dvije borbe. Nekad najveća zvijezda sporta zbog svojih razornih knockouta je upala u sivilo", piše Esquireov novinar i pita Fedora: "Što se dogodilo?"

"Mirko se mora psihološki regenerirati. Slomio se nakon borbe protiv mene. Nešto je puklo u njegovoj duši... Kad se stalno borite, borite, borite bez ikakvog predaha morate se nositi s mnogim psihološkim problemima", kaže Fedor.

Svojoj glavnoj zvijezdi M-1 Global osigurat će borbe protiv najboljih svjetskih boraca, a dok je u pripremi obračun između Fedora i prvaka UFC-a Chucka Lidella, Fedor će se "zagrijati" borbom protiv hongkonškog diva, 180 kila teškog, "Techno Goliatha" Choija.


Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2007, 09:22:00 posle podne »
ONAJ PRVI CLANAK JE ODAVNO, PAR DANA NAKON BORBE...
A OVAJ DRUGI CLANAK JE JAKO DOBAR ;bravi;

MIRKO JE NAJBOLJI STAN UP BORAC NA SVIJETU... TO UOPCE NIJE NISTA STRANO ALI ALI... PROBLEM JE U GLAVI I MOTIVACIJI PA CAK MISLIM I NJEGOVIM LJUDIMA OKO NJEGA.... U ZADNJE VRIJEME MJENJA DOSTA TRENERA SAVJETNIKA I PRIJATELJA MIRKO JE MALO IZGUBLJEN... I TO JE CINJENICA...
PRIJATELJ MI JE BIO DUGOGODISNJI SPARING PARTNER I PRIJATELJ I MISLIM KAD BI ON ZELIO PONOVNO VJEZBAT S MIRKOM DA BI MU SREDIO GLAVU I VRATIO GA NA STARU SLAVU...



Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2007, 09:31:26 posle podne »
Apsolutno se slažem da Mirkec ima zbrku u glavi, ali tu treba uzet u obzir dosta ozljeda (računaj i Knockoute ove brutalne) , zatim što si rekao trenere koji su takvi da im je sam Mirko Idol, bolje receno uzor u sportu a to stvarno ne ide. Uglavnom definitivno mora da ubaci u svoje pripreme visinske pripreme na drugim gustoćama kisika a ne da trči po Jarunu punom smoga od milijunjskog grada, zatim dignut snagu za barem 30% a pri tom mislim i na mišićnu masu, jer Kongo ga je upravo dobio na razornim udarcima kroz gard, a i taj nos je konacno sanirao...
Nadam se i zelim da se vrati ali nekako ja koji sam najveci fan nekako gubim nadu, jer previse je Mirko love sakupio, puno kostiju polomio...

Živi bili pa vidili....bilo bi najbolje po njega da ide u Fedora malo na Sibir da udara zdravoseljacki gume od traktora, tako da malo ubije monotoniju, dobra mu je ideja bila sa Barnetom koji je odlican hrvač....

Tko će ga više znat što Mirko nije probao... ;think;

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2007, 09:43:45 posle podne »
forza Mirko!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #8 poslato: Decembar 18, 2007, 09:54:56 posle podne »
Apsolutno se slažem da Mirkec ima zbrku u glavi, ali tu treba uzet u obzir dosta ozljeda (računaj i Knockoute ove brutalne) , zatim što si rekao trenere koji su takvi da im je sam Mirko Idol, bolje receno uzor u sportu a to stvarno ne ide. Uglavnom definitivno mora da ubaci u svoje pripreme visinske pripreme na drugim gustoćama kisika a ne da trči po Jarunu punom smoga od milijunjskog grada, zatim dignut snagu za barem 30% a pri tom mislim i na mišićnu masu, jer Kongo ga je upravo dobio na razornim udarcima kroz gard, a i taj nos je konacno sanirao...
Nadam se i zelim da se vrati ali nekako ja koji sam najveci fan nekako gubim nadu, jer previse je Mirko love sakupio, puno kostiju polomio...

Živi bili pa vidili....bilo bi najbolje po njega da ide u Fedora malo na Sibir da udara zdravoseljacki gume od traktora, tako da malo ubije monotoniju, dobra mu je ideja bila sa Barnetom koji je odlican hrvač....

Tko će ga više znat što Mirko nije probao... ;think;

U POTPUNOSTI SE SLAZEM MISLIM DA UFC NIJE ZA NJEFA I DA MU NIKAKO NE ODGOVARA...
A TO DA IDE DO FEDORA ... MISLIM DA SU VELIKI RIVALI I DA TO NEBI PROSLO..
AKO SI MISLIO NA OVE TRENERE IDOLE DA MI I PRIJATELJ U NJIH SPADA... POGRIJESIO SI... I DAN DANAS GA SE MIRKO BOJI I POSTUJE...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #9 poslato: Decembar 18, 2007, 10:10:31 posle podne »
ATJ LUCKO™

Daj sad ne taji nego reci koga se to Mirko boji?  ;think; ;think; ;think;

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #10 poslato: Decembar 18, 2007, 10:23:42 posle podne »
HEHEHE PSSSSS!!!! sherif

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #11 poslato: Decembar 18, 2007, 10:34:04 posle podne »
Mirko je bez sumnje jedan od najboljih stand up boraca, to mu svi vrhunski borci i priznaju, o samom načinu njegovog treniranja radije bi volio čuti mišljenja trenera koji su sa njim radili,
jedno je sigurno, Mirko se tek nedavno ( na žalost ) upoznao sa nekim novim i stručno praćenim načinom fizičke spreme sa prof. Jukićem, što je on sam i priznao. Stalne promjene trenera nisu
nikako nešto što donosi rezultate, mada mislim da je Mirko taj koji voli određivati kako trenirati, što može biti pogrešno, Mirko je udarač i stand up borac i neka tako i ostane, na parteru je kao riba
na suhom, ja mu od srca želim da osvoji UFC pojas ????????????????? i da se časno povuče.
Želim mu sve najbolje ;bravi;

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #12 poslato: Decembar 19, 2007, 11:30:12 pre podne »
Mirko je bez sumnje jedan od najboljih stand up boraca, to mu svi vrhunski borci i priznaju, o samom načinu njegovog treniranja radije bi volio čuti mišljenja trenera koji su sa njim radili,
jedno je sigurno, Mirko se tek nedavno ( na žalost ) upoznao sa nekim novim i stručno praćenim načinom fizičke spreme sa prof. Jukićem, što je on sam i priznao. Stalne promjene trenera nisu
nikako nešto što donosi rezultate, mada mislim da je Mirko taj koji voli određivati kako trenirati, što može biti pogrešno, Mirko je udarač i stand up borac i neka tako i ostane, na parteru je kao riba
na suhom, ja mu od srca želim da osvoji UFC pojas ????????????????? i da se časno povuče.
Želim mu sve najbolje ;bravi;
to mu svi zelimo nema dvojbe oko toga ali....Fedor,Couture,Minotauro...mislim da sam bio jasan

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #13 poslato: Decembar 19, 2007, 12:05:26 posle podne »
left hook

Minotaur??? Pa taj je još gori od Mirka

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Cro Cop - novi intervju (video)
« Odgovor #14 poslato: Decembar 19, 2007, 09:37:31 posle podne »
left hook

Minotaur??? Pa taj je još gori od Mirka
ja ne bi rekao gori, smatram da su to sve borci koji imaju sasvim drugačiji mentalni sklop u glavi, nasuprot našeg Mirkana, izuzetni parteraši i dobri u stand up borbi, mislim da je Mirko sam sebi najveći neprijatelj, drugi je problem što dva vrhunska borca u borbi kad tad završe u parteru i šta onda?, MIrko ni na nebu ni na zemlji, mada bi volio da ovo moje razmišljanje padne u vodu nakon nove Mirkove
borbe u prvom mjesecu 2008.god.
FORZA CROCOP ;bravi;