Oktobar 04, 2024, 04:22:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.323 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: mvzInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko programa  (Pročitano 3460 puta)

Van mreže necan89

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Pomoc oko programa
« poslato: Oktobar 14, 2007, 01:56:42 posle podne »
E ovako,nov sam ovde tako da izvinjavam se ako postoji tema ili slicna istoj,al moram pitati jbg...Krenuo sam u teretanu ima jedno mesec dana,kupio sam kreatin u kaspulama (dve pre treninga dve posle), amino ne mogu da se setim imena uglavnom u zdravoj hrani sam kupio,sadrzi dosta zdravih sastojaka i dekstrozu.E sad dextrozu mi je receno da pijem non stop u toku dana kad god dam zedan al mislim da to ne treba tako,pa ako neko moze da mi objasni kako da primenjujem sve to.Imam 72kg,176cm,znaci treba mi malo mase ali pre svega zelim da se extra zategnem,znaci grudi i trbusnjaci da budu jako uocljvi...sad ne znam da li za tu grupu misica treba da nastavim sa kreatinom ili samo da forsiram te dve grupe najvise? inace idem 3 dana,4. dan tracanje,i tako opet...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:41:41 posle podne »
Kraetin u kapsulama,amino sa dekstrozom,i dextrozu po citav dan-sve to mozes da zaboravis jer NE VREDI!!!!!

Citaj malo forum oko suplementacije,imas i o whey,crea,gluta i ostalim suplementima,sta kako i koliko...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže necan89

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:46:16 posle podne »
ne nije dextroza u amino, nego posebno,mada nebitno :)
Citam,ali whey je skup necu da bacam pare na to,bolje da pijem surutku onda...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:49:33 posle podne »
ne nije dextroza u amino, nego posebno,mada nebitno :)
Citam,ali whey je skup necu da bacam pare na to,bolje da pijem surutku onda...

Zajebavas li se ti malo sa nama???Whey je skup,a amino nisu???I jos surutku da uzmes???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže necan89

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:53:27 posle podne »
aj jos reci da je whey jeftin. ovo sto sam ja kupio kupio sam u zdravoj hrani na njihovu preporuku kosta mozda oko 500 din,u prahu, i pijem ujutru posle treninga i pre spavanja.A surutku mi je drug preporucio ako nemam kesha za whey jer je to i on radio,i pio je kreatin pre tren.i posle.i nabacio je dosta mase al nije bas nesto zategnut,a ja bih pre da se zategnem...

edit. da evo sad sam procito za surutku odnos proteina i laktoze...

al aj za zatezanje objasni mi onda... da kreatin ne uzimam,jer treba mi ipak mase?
« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2007, 02:58:47 posle podne necan89 »

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:59:26 posle podne »
Taj drug ti veze nema. Uzmi citaj forum prvo, pa uleti sa pravim pitanjima;). Slicnost izmedju surutke u prahu i whey-a u bodybuildingu je, kao i izmedju kisjele vode i motornog ulja kad je podmazivanje motora u pitanju.
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže necan89

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2007, 03:03:02 posle podne »
a i ja sam primetio da nema pojma kad sam uporedio njegove price i price sa foruma.btw surutka nisam uzo u prahu nego tecno ali isto sranje.al niko da mi odgovori na pitanje.... :S

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2007, 03:07:15 posle podne »
Pa nece ti niko odgovoriti, jer nijesi dao nikakve ulazne informacije... Prije svega sredi ishranu, kad ti ona bude prava, onda ce ti znaciti i suplementi, odnosno dodaci ishrani. Pricas o kreatinu kao o nekom cudu, koje ces da ispalis u sebe i da dobijes 10 kg misica:). ne ide to tako.
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 14, 2007, 03:08:30 posle podne »
btw, imas u podforumu nutrion topic o kreatinu od 50 stranica... kao i svemu ostalom, predlazem da pocnes da citas sve redom u nutrion, pa predji na trening, pa tek onda na suplementaciju..
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 14, 2007, 03:18:19 posle podne »
Evo za pocetak kreatin u kapsulama je totalno neisplativ!!!Dalje,po 1000-ti put,u amino kiselinama imas jedno 300 tb po maximum 2g,to je 600g proteina za oko 2500din,dok 2.3kg wheya kosta oko 4200 din...U 2.3 kg praha imas cistih 1900g proteina...Znaci da bi ti za tih 1900g proteina iz amino kiselina trebalo bar 7500din,sto ce reci skoro duplo vise nego kad kupis whey...Laka racunica!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže necan89

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 14, 2007, 04:00:44 posle podne »
sve je to cool,tnx, al ja sam pocetnik,ja jos ne znam sta treba unositi pre treninga sta posle...i sta ce imati najbolji efekat.

btw whey je za masu jel kolko sam skontao jel tako? meni ne treba neka extra masa da budem ogroman, vec par kila i zategnutost...
« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2007, 04:04:52 posle podne necan89 »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 14, 2007, 04:22:38 posle podne »
jbg sta da ti kazem,onda whey definitivno nije za tebe.On nije namenjen da dobijes nekih smesnih 5-6 kg,ispod 12-15 za mesec dana ne moze nikako...

Stoga ti ja predlazem 1tab amino kiselina pre i 1 posle treninga,kreatin eod po 1 kapsulu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 14, 2007, 04:47:09 posle podne »
Evo za pocetak kreatin u kapsulama je totalno neisplativ!!!Dalje,po 1000-ti put,u amino kiselinama imas jedno 300 tb po maximum 2g,to je 600g proteina za oko 2500din,dok 2.3kg wheya kosta oko 4200 din...U 2.3 kg praha imas cistih 1900g proteina...Znaci da bi ti za tih 1900g proteina iz amino kiselina trebalo bar 7500din,sto ce reci skoro duplo vise nego kad kupis whey...Laka racunica!!!

ima i 2kg za 3200 din..hahahhahahahahahhahahahahha

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 14, 2007, 05:13:10 posle podne »
Ima,ima...

Zaboravih jbg :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže necan89

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko programa
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 14, 2007, 07:08:00 posle podne »
jbg sta da ti kazem,onda whey definitivno nije za tebe.On nije namenjen da dobijes nekih smesnih 5-6 kg,ispod 12-15 za mesec dana ne moze nikako...

Stoga ti ja predlazem 1tab amino kiselina pre i 1 posle treninga,kreatin eod po 1 kapsulu...

a za sta sluze amino kis i koje da kupim? kreatin isto kapsulu pre treninga i posle?